میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 ژانویه 2014 ساعت 1:33 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, گفتگو 3 دیدگاه 2,353 بازدید

در ۸ سال گذشته به لارستان كم لطفي شد

IMG_7317

فرماندار لارستان در گفت و گو با صحبت نو:

در ۸ سال گذشته به لارستان كم لطفي شد

حميد منشي/ صحبت نو: علي اكبر نجيب زاده، اولين گفت و گوي رسانه اي خود در قامت فرمانداري لارستان را با نشريه «صحبت نو» انجام داد. وي در بخشي از اين گفت و گوي مفصل با تاكيد بر تنگناهاي موجود لارستان گفت: در ۸ سال گذشته خيلي محترمانه بخواهيم بگوييم به لارستان كم لطفي شده است. وي افزود: شما تعداد مصوبات دولت در كل منطقه لارستان با تمام بخش ها و روستاهايش را با ديگر شهرستان ها مقايسه كنيد تا متوجه اين كمبودها شويد.

نجيب زاده در بخشي ديگر از اين مصاحبه و در پاسخ به اين سوال كه جايگاه فرمانداري هاي ويژه را چطور ارزيابي مي كنيد گفت: من هم دقيقا معتقدم كه فرمانداري هاي ويژه، ويژگي ندارند. وي در همين مورد اضافه كرد: من به عنوان فرماندار اين موضوع را تا حدي مي توانم پيگيري كنم اما نمايندگان مجلس بايد اين موضوع يعني مشكلات فرمانداري هاي ويژه را منعكس كنند و تمايز آن را در قالب طرح، در مجلس مطرح نمايند.

نماينده عالي دولت در ادامه ضمن تاكيد بر لزوم توجه بيشتر به بخش ها و روستاهاي منطقه لارستان خاطر نشان كرد: توجه و بازديد از بخش ها و روستاها و رسيدن به مشكلات آنها را بدون هيچ منتي وظيفه خود مي دانم.

نجيب زاده همچنين در پاسخ به پرسشي مبني بر چرايي كند بودن تغييرات پس از انتصاب خود گفت: من موافق نيستم و فضا خيلي فرق كرده و بهتر است. وي افزود: همين مصاحبه اي كه شما انجام مي دهيد و همين باز تر شدن فضا براي سايت ها و رسانه هاي شهرستان نشانه بهتر شدن فضا است. وي گفت: البته اين به معناي رضايت ما از وضع موجود نيست اما معتقدم تغييرات بصورت دستوري انجام نمي شود و بايد بصورت طبيعي انجام گيرد. وي در همين مورد خاطرنشان كرد: بد اخلاقي در هيچ دولتي خوب نيست و بايد از تمام سلايق استفاده شود اما بايد يك اصل هم پذيرفته شود و آن اينكه كساني مي توانند با يك دولت كار كنند كه نسبت به شعارهاي آن متعهد باشند.

نجيب زاده در ادامه اين گفت و گو در مورد دلمشغولي هاي امروز جوانان نيز سخن گفت. او نظر خود در مورد فيسبوك، ماهواره، موسيقي، فوتبال و… را بيان كرد و از علاقه مندي هاي شخصي خود، به خبرنگار صحبت نو گفت.

اين مصاحبه همچنين يك نكته حاشيه اي و جالب داشت و آن اينكه در حين گفت و گو، تلفن فرماندار زنگ خورد و دكتر احمدي استاندار فارس بابت استقبال گرم مردم لارستان در سفر اخير خود به اين شهرستان از فرماندار و خبرنگار صحبت نو به عنوان نمايندگان مردم لارستان قدر داني كرد. خبرنگار صحبت نو نيز به نمايندگي از طرف مردم و رسانه هاي لارستان ضمن تشكر از حضور استاندار، از وي خواست سفر كاري بعدي به لارستان را در آينده نزديك انجام دهد تا مسائل و مشكلات عديده اين شهرستان با جزئيات بيشتري مطرح گردد.

به دليل بسته شدن مطالب شماره ۴۲ صحبت نو كه چند روز آتي منتشر مي شود، علاقه مندان مي توانند مشروح گفت و گوي صحبت نو با فرماندار لارستان را در شماره ۴۳ اين نشريه (۱۵ بهمن ۹۲) بخوانند.


3 نظر

 1. بی نام گفت:

  0

  0

  فرماندار خیلی بد نگات میکنه ها!

 2. اصلاح طلب گفت:

  0

  0

  اينكه فرماندار محترم مي فرمايند فضا در لارستان بعد از روي كار آمدن دولت جديد هم عوض شده است اصلا درست نيست. اينكه مثلا فرماندار شهرستاني با يك رسانه اصلاح طلب گفت و گو كند خيلي خوب است اما به هيچ عنوان كافي نيست. الان در اين شهرستان غير ازخود آقاي نجيب زاده هيچ نفر ديگري از نيروهاي ميانه رو و اصلاح طلب به مجموعه مديريتي لارستان اضافه نشده است.

 3. حسن گفت:

  0

  0

  خیلی ابتکار خوبیه حمید جان که البته باید خیلی زودتر از اینا انجام می شد، هم سایت این خبر رو از دست نداده و هم نشریه تکراری نشده
  پیشرفت هاتون به وضوح قابل مشاهده و البته قابل تقدیره…
  واقعا خسته نباشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان