میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 ژانویه 2017 ساعت 1:30 ق.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 747 بازدید

دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست

????????????????????????????????????

فرماندار لارستان در جلسه ستاد دهه فجر:

دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فراگیر و همه جانبه است، افزود: دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی با قبل از انقلاب اصلاً قابل مقایسه نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان در سخنانی اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی شهرستان براساس اعتقادی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند و خارج از آن وظیفه ذاتی و اداری خود، با انگیزه هر چه بیشتر برنامه های دهه پرفروغ فجر را متنوع تر، بهتر، پربارتر و پرشورتر از سال های قبل برگزار کنند.

وی با بیان اینکه روند انقلاب اسلامی اینطور نبوده است که یک زمان خاصی شروع و زمانی دیگر به پایان برسد؛ تصریح کرد: اگر بخواهیم دوران نظام ۲۵۰۰ ساله نظام شاهنشاهی را در نظر بگیریم، می بینیم که همیشه، حرکت های اعتراضی، شورشی و در راستای تغییر حکومت شاهنشاهی، در هرگوشه ای از این کشور  وجود داشته است، اما  به دلیل اعتقادات دینی و مذهبی و آن عرقی که مردم نسبت به مسائل ارزشی و دینی خود داشتند، بعد از قیام حضرت امام خمینی (ره)، همه پشت سر رهبر کبیر انقلاب ایستادند، که در نهایت  منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد.

????????????????????????????????????

فرماندار لارستان تأکید کرد: این انقلاب مختص یک طبقه خاص و یا صرفاً اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و غیره نیست، بلکه همه ابعاد زندگی اجتماعی را در بر می گیرد.

معاون استاندار فارس انقلاب اسلامی را انقلابی فراگیر و همه جانبه خواند و خاطر نشان کرد: در سالگرد چنین انقلابی که یک دهه هم مشخص کرده اند، باید آنچنان برنامه ریزی و خوب عمل کنیم که تمامی ابعاد عملکردی انقلاب برای مردم تشریح شود.

حسنی ضمن تأکید بر تشکیل کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان افزود: ادارات شهرستان در این ایام عملکرد این نظام مقدس را به مردم ارائه نمایند و یا حتی این عملکرد به‌صورت مقایسه ای با زمان قبل از انقلاب صورت پذیرد.

وی ادامه داد: در این مدت همچنین ادارات شهرستان گزارش های خود  را به‌صورت هماهنگ، متعادل و متوازن برای مردم تشریح و در همه موضوعات روشنگری و آگاهی بخشی داشته باشند، چرا که دهه فجر فرصتی است تا اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت را برای مردم به صورت ملموس بیان کرد.

حسنی جابجایی قدرت در پیش از انقلاب را حالتی متناقض بین تغییر و ثبات و همراه با جنگ و خونریزی توصیف کرد و افزود: امروز همه می بینید که آن وضعیت متناقض گونه، به یک وضعیت مسالمت آمیز و در بهترین شرایط همراه با شور و نشاط تبدیل شده است و این جابجایی ها و تغییرات انجام می گیرد، که بایستی شکرگذار باشیم.

فرماندار ویژه لارستان دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را با قبل از انقلاب غیر قابل مقایسه دانست و تأکید کرد: ما در زمان قبل از انقلاب در همه حوزه ها وابسته به بیگانگان شرق و غرب بودیم.

وی خطاب به رؤسای ادارات شهرستان تأکید کرد: در ایام اله دهه فجر، مسئولین و مدیران شهرستان در مساجد، حسینیه ها و اماکن عمومی حضور یابند و به‌صورت چهره به چهره  با مردم دیدار نمایند و درد دل ملت را بشوند و در راستای مرتفع نمودن مسائل و مشکلات آنها قدم بردارند.

معاون استاندار فارس همچنین از مدیران شهرستان خواست برنامه های اجرایی در سطح شهرستان را در راستای امیدآفرینی، همدلی و همزبانی، ولایت مداری، خودباوری و اقتصاد مقاومتی باشد.

حسنی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: لارستان در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه سال جاری میزبان برگزاری جشنواره سرود رضوی کشوری در روستای کورده از بخش مرکزی است. او از همه ادارات خواست در این خصوص با دست اندرکاران امر برگزاری این جشنواره همکاری نمایند تا برنامه ای درخور شأن منطقه لارستان برپا شود.

وی در پایان سخنانش بر ضرورت استفاده از ظرفیت های بومی شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی در ایام دهه فجر امسال هم تأکید کرد.

مسعود راسخی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان هم در سخنانی از تمامی ادارات شهرستان خواست در ایام دهه فجر دستاوردهای نظام و انقلاب را برای مردم تبیین نمایند. وی همچنین از اعضای ستاد دهه فجر شهرستان خواست در اجرای برنامه ها فعالتر عمل کنند و متنوع تر از سال های قبل برنامه ها را اجرایی نمایند. راسخی همچنین خواستار ارائه عملکردهای شاخص نظام در سطح هر دستگاه و مجموعه اداری در این دوره شد.

علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری هم خواستار ارسال پروژه های افتتاحی دهه فجر به این فرمانداری شد و بیان کرد: در این ایام با برنامه ریزی مناسب از تابلوها و امکانات تبلیغی در سطح شهرستان متعلق به دستگاه های اجرایی جهت انتقال پیام ها و ارزش های فرهنگی انقلاب اسلامی و عملکرد ادارات مربوطه صورت پذیرد.

در ادامه محسن حجتی مدیر روابط عمومی فرمانداری و دبیر ستاد دهه فجر شهرستان لارستان نیز رؤسای کمیته های تخصصی این ستاد در سال ۹۵ را معرفی نمود و از آنها خواست که نسبت به برگزاری جلسات و برنامه ریزی در طول دهه فجر همت نمایند و گزارش آن را به فرماندای ارسال کنند.

در پایان هر یک از اعضای ستاد نیز به صورت جداگانه پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در خصوص  هر چه بهتر برگزار شدن ایام اله دهه پرفروغ فجر در شهرستان مطرح نمودند.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    0

    مقایسه مسایل الان جامعه با ۴۰ سال قبل قیاس مع ال فارق است در شرایط کنونی این سنجیدن قابل قبولی نیست این صحبتها در اوایل انقلاب میشد گفت ولی الان معنی دار نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان