میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 می 2019 ساعت 3:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 249 بازدید

دسترسی بخش های جویم و بنارویه به شهرهای لار و گراش تسهیل می شود

دسترسی بخش های جویم و بنارویه به شهرهای لار و گراش تسهیل می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، عبدالله قهرمانی پیر سلامی رئیس اداره راه و شهرسازی جویم درخصوص ایمنی و نگهداری راه های مواصلاتی اظهار داشت: در محور روستای دامچه به هیرم به دلیل فرسوده و نامناسب بودن وضعیت آسفالت در این محور اقدامات مربوط به روکش آسفالت به طول ۱۷ کیلومتر و عرض ۸ متر انجام شد که در حال حاضر پیشرفت خوبی در آن صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اجرای عملیات روکش آسفالت مسیر دسترسی بخش های جویم و بنارویه به بخش اوز و شهرستان های لار و گراش را تسهیل می کند، افزود: یکی دیگر از پروژه های مهم در حوزه اداره راه و شهرسازی جویم ساماندهی تقاطع دامچه شامل طراحی میدان، بیس، آسفالت و نصب تابلو علائم به طور کامل صورت گرفته و تردد به طور کامل در این محور در جریان است.

قهرمانی در پایان افزود: در سال گذشته در بخش بنارویه نیز دو پروژه مهم راهداری انجام شد که یکی شامل ساماندهی تقاطع بختیارویه شامل بیس، آسفالت و نصب تابلو علائم بود و همچنین در این تقاطع یک برج نوری به ارتفاع ۱۲ متر و ۱۴ پروژکتور نیز نصب شده است.


1 نظر

  1. از. کهنه. اوز گفت:

    0

    0

    من طی. چند. روز اخیر. در مسیر. هیرم. به طرف. بنارویه. وجویم. چندین. بار مسافرت کرده ام. اما به. جز. لکه. گیری. اسفالت. چیزی. ندیدم. وخبری از. روکش. اسفالت. ۱۷. کیلومتری. نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان