میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 دسامبر 2019 ساعت 1:21 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 530 بازدید

دلخوش: انقلابی و حزب اللهی ام/ اگر به اجماع نرسیم، امکان رای آوردن نامزدهای گراشی کم می شود

دلخوش: انقلابی و حزب اللهی ام/ اگر به اجماع نرسیم، امکان رای آوردن نامزدهای گراشی کم می شود

یکی از روزهای پر خبر برای مردم گراش، در سومین روز ثبت نام از نامزدهای شرکت در انتخابات مجلس رقم خورد. حضور همزمان دو داوطلب گراشی برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری ویژه لارستان توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

به گزارش «آفتاب لارستان»، «ناصر دلخوش» که بعد از اذان ظهر به سالن ثبت نام وارد شد، پس از انجام مراحل ثبت نام، در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنان پاسخ داد.

وی ضمن معرفی خود گفت: متولد سال ۱۳۶۴ در شهرستان گراش و با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی و دانشجوی دکترای جامعه شناسی سیاسی هستم. سابقه ی فعالیت های سیاسی و اجتماعی مختلفی دارم از جمله مدیر مسئول نشریه «گراش انقلابی»، مسئول مجمع جهادی گراش، عضو شورای اجرایی هلال احمر استان فارس و رئیس شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان گراش هستم. همچنین، در حوزه های قرآنی، مطبوعاتی و رسانه ای فعالیت های فرهنگی داشته ام و شاغل دانشکده علوم پزشکی شهرستان گراش نیز هستم.

هدفم، تشکیل مجلس کارآمد انقلابی است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد هدف از ثبت نام در انتخابات اظهار کرد: عملکرد مجلس کنونی مورد تایید من نیست بنابراین با هدف تشکیل مجلس کارآمد انقلابی در عرصه انتخابات حضور پیدا کرده ام.

دلخوش در مورد برنامه هایش برای مجلس آینده خاطرنشان کرد: برنامه هایم در سه حوزه ملی، استانی و منطقه ای طراحی شده است که در حوزه منطقه ای برنامه ام بدین صورت است: استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه به منظور ارتقای توسعه پایدار برای منطقه و ایجاد وحدت بین ظرفیت ها و گروه های مختلف موجود در منطقه.

وی اضافه کرد: در بعد استانی، استفاده از آب خلیج فارس برای توسعه کشاورزی منطقه و در سطح ملی و بین المللی نیز خواستار تشکیل مجلسی کارآمد و انقلابی هستیم که بتواند نقش خود را به صورت درست، به موقع و به جا ایفا کند.

خود را انقلابی و حزب اللهی می دانم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد جناح سیاسی اش تصریح کرد: به هیچ جناح سیاسی ای وابسته نیستم بلکه خود را انقلابی و حزب اللهی معرفی می کنم و هر شخص و گروه سیاسی ای که تفکر انقلابی داشته باشد با ما همفکر است و می توانیم با هم به هم افزایی برسیم و برای خدمت به مردم با یکدیگر همکاری کنیم.

اگر به اجماع نرسیم، امکان رای آوردن نامزدهای گراشی کم می شود

ناصر دلخوش در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چه راهکاری برای اجماع در گراش پیشنهاد می کنید گفت: نظر ما در این انتخابات فراتر از شهرستان گراش است اما اگر اجماع در شهرستان وجود نداشته باشد امکان رای آوردن نامزد گراشی کاهش پیدا خواهد کرد و ائتلاف بین نامزدها نیاز به همفکری دارد که امیدوارم حتما به این اجماع برسیم در غیر این صورت امکان رای آوردن داوطلبان گراشی کاهش پیدا خواهد کرد. در کل، معتقدیم که به منظور ساختن و تشکیل مجلس کارآمد انقلابی باید با اشخاص همفکر انقلابی اجماع داشته باشیم.

وی در مورد راه حلش برای اجماع تصریح کرد: بخشی از راه حل به نظرات نامزدهای ثبت نام کننده برمی گردد. من در این راستا قدم هایی برداشته ام و با تعدادی از نامزدها صحبت کرده ام اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده ایم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی در مورد آخرین کتابی که خوانده است گفت: دو شب پیش کتاب «آناتومی جامعه» را مطالعه کرده ام.

دلخوش در پاسخ به سوال آخرین باری که به سینما رفته اید کی بوده و چه فیلمی دیده اید اظهار کرد: قرار است امروز در ساعت شش و نیم همراه با دخترم به سینمای گراش برویم و فیلم «منطقه پرواز ممنوع» را باهم ببینیم.

وی در مورد شعار انتخاباتی اش گفت: «تفکر انقلابی، مدیریت جهادی و تشکیل مجلس کارآمد انقلابی»

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر نیز بیان کرد:

چند همسری: به شرایط اشخاص بستگی دارد اما مخالفم.

اعتراضات آبان ماه ۹۸: اعتراض و اظهار نظر حق مردم است و صف مردم از اغتشاش گران جداست. اما در مورد نحوه ی اعتراض و سواستفاده از آن مردم باید هوشیار باشند که منافقان بر اعتراضات به حق آن ها موج سواری نکنند.

افزایش قیمت بنزین: روش اجرای آن در این شرایط سخت اقتصادی که مردم تحت فشارند بسیار نامناسب بود اما اگر بر اساس قانون بوده است باید به نحوی اجرا می شد که به مردم شوک وارد نکند.

FATF: مخالف

استان لارستان: با تقسیمات استان فارس موافقم اما استان جنوبی باید با جلب نظر همه ی بخش ها و شهرستان هایی که شامل این استان خواهند شد باشد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    نامزد لاری وگراشی نزنید که همه ضرر می کنند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان