میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 اکتبر 2014 ساعت 12:36 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,338 بازدید

«دلواپسي» از انحراف مذاكرات هسته اي كاملا عادي است

وزير اطلاعات دولت احمدي نژاد در بالاده بيرم لارستان:

«دلواپسي» از انحراف مذاكرات هسته اي كاملا عادي است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی عصر امروز در مراسم پانزدهمین یادواره شهدای دهستان بالاده بخش بیرم لارستان، با زیبا و ارزشمند خواندن برگزاری یادواره شهدا، اظهار کرد: این کار سبب استمرار و شکوفایی حرکت شهدا و زنده نگه‌داشتن راه و مسیر شهدا می‌شود.

وی افزود: انقلاب ما را شهدا هدایت می‌کنند و در این مدیریت مسیر انقلاب، شهدا دارای صبر و تحمل فراوان‌اند و به خوبی انقلاب را رو به جلو می‌برند.

وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه شهدا جان خود را فدا کردند تا مسیر ولایت و امامت تضمین شود، تصریح کرد: شهدا این راهی را که با رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) پیمودند، مسیر گمشده همه جوامع بشری در طول تاریخ است که برپا کننده مسیر عدل و داد است.

وی انقلاب اسلامی ایران را شروع ظهور صغرای امام زمان(عج) دانست و خاطرنشان کرد: به طور قطع این راهی که امام و شهدا برای دنیا ترسیم کردند، نتیجه آن به ظهور کبری ختم می‌شود.

حجت‌الاسلام مصلحی با بیان اینکه محور حاکمیت و مقوله سیاست در اسلام ولایتمداری است، عنوان کرد: این مسئله از زمان پیامبر بزرگ اسلام(ص) طراحی شده و حاکمیت پیامبر(ص) نشان‌دهنده جایگاه ولایتمداری، نقطه کلیدی و اساسی را دارد.

وی تصریح کرد: بعضی اندیشمندان جهان اسلام به این مهم رسیده‌اند که اگر کشورهای مسلمان در مقابله با استکبار دچار بحران هستند و فجایع بزرگ را رقم می‌زنند به خاطر آن است که از ولایت که محور سیاست و حاکمیت در دین است، فاصله پیدا کرده‌اند.

وزیر اسبق اطلاعات با استناد به آیه ۵۱ تا ۵۵ سوره مائده به اثبات مسئله ولایتمداری پرداخت و افزود: براساس این آیات یهود و نصاری را “ولی” خود قرار ندهید که در دنیای امروز کسانی که دارای روحیه استکباری و خود برتربینی هستند، در مقوله همین آیه می‌گنجند.

وی با بیان اینکه افرادی که در ایمان خود سست‌اند و در پایبندی به قدرت لایزال الهی دچار مشکل هستند، در حل مشکلات به سراغ یهود و نصاری می‌روند، تأکید کرد: این افراد کسانی‌اند که در پاسخ به این اقدام شان مسائلی چون لطمه دیدن از تحریم‌ها را مطرح می‌کنند.

وزیر اسبق اطلاعات با تأکید به مقوله مذاکره در بحث هسته‌ای، تصریح کرد: مذاکره نباید تعطیل شود اما براساس فرموده رهبر انقلاب مذاکره باید با قوت دنبال شود.

وی با حمایت از گروه مذاکره‌کننده ایران، گفت: مذاکره‌کنندگان باید در بحث های خود خط قرمزها و چارچوب‌هایی که مقام معظم رهبری و نظام تعیین کرده را رعایت کرده و در همان راستا حرکت کنند.

حجت‌الاسلام مصلحی با اشاره به واقعه تاریخی مذاکره پیامبر (ص) با یهود و نصاری، بیان کرد: با توجه به تجربیات از صدر اسلام تا عصر کنونی، اگر افرادی درباره انحراف در مذاکرات خود را “دلواپس” می‌دانند یک موضوع عادی است که نمونه آن انجام یک سری اشتباهات در قرارداد قطعنامه پایان جنگ است چراکه هنوز خسارات آن را می‌پردازیم.

وی با تأکید بر اینکه باید مراقب بود و از تکیه به دشمن خودداری کرد، عنوان کرد: دشمن تمام هم و غم و هدف خود را در سرنگون کردن انقلاب اسلامی گذاشته و درصدد است که ایران را با دیدگاه‌ها و سیاست‌های خود همراه کند.

وزیر اسبق اطلاعات با استناد به گفته‌های طرف‌های غربی و آمریکا در مذاکرات، افزود: انقلاب اسلامی منافع کشورهای استکباری را به خطر انداخته و طراحی‌های ۳۵ ساله آنان علیه ایران برملا شده است.

وی هدف از تشکیل داعش توسط غربی‌ها را شکست سد مقاومت دانست و تصریح کرد: آنان به دنبال از میان برداشتن مقاومتی هستند که استکبار را به خاک مذلت کشانده است.

وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه اسرائیل مجهز به انواع و اقسام تسلیحات مدرن حتی بمب اتم است، خاطرنشان کرد: این رژیم جعلی که تا بن دندان مسلح است و پشتوانه آن اروپا و آمریکاست، در چند جنگ مجبور به تسلیم در برابر عده‌ای قلیل با وسعت کم جغرافیایی که هیچ پشتوانه‌ای جز ایران اسلامی ندارد، می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در تلاش برای دستیابی به خوی استعمارگری خود در منطقه تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون این کشورها با پول‌ غول‌ها و فرعون‌های منطقه همچون عربستان، قطر و برخی کشورهای حوزه خلیج فارس مجموعه‌های مختلفی از قبیل جنگ هشت ساله، داعش و غیره را برای مقابله با ایران اسلامی به وجود آورده‌اند.

حجت‌الاسلام مصلحی یکی از اهداف کشورهای تشکیل‌دهنده گروه تروریستی داعش در عراق و دنبال کردن قضیه تجزیه این کشور را تضعیف کردن حکومت ایجاد شده در این کشور عنوان و اظهار کرد: مستکبران می‌دانند که عراق امروز کشوری است که حرکت آن هم‌تراز و هم‌سو با انقلاب اسلامی ایران است و به همین خاطر از آن وحشت دارد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بیداری اسلامی را پیش‌بینی نکرده بودند، تصریح کرد: به محض وقوع بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان آمریکایی‌ها درصدد بهره‌بردن از این قضیه به سود خود شدند و به همین دلیل بود که به حکومت “بشار اسد” به عنوان یکی از حمایت‌کنندگان از مقاومت اسلامی حمله بردند.

وزیر اسبق اطلاعات ائتلاف کشورهای آمریکا، ترکیه و عربستان و حمایت بی‌چون و چرای آنان از گروه داعش در حمله به شهر “کوبانی” را مغایر یکدیگر عنوان و یادآوری کرد: این ائتلاف فقط به دنبال دستیابی به منافع خود و تضعیف مقاومت است.


1 نظر

  1. x گفت:

    0

    0

    جناب آقای وزیر اطلاعات دولت احمدی نژاد.بفرمایید در مورد این همه فساد مالی و اختلاس در دولت احمدی نژاد شما چه کاره بودید؟آیا دلواپس نشدید؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان