میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 ژوئن 2015 ساعت 12:11 ب.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 4,778 بازدید

دليل انصراف تيم هندبال چمران لارستان از ليگ برتر؛ مشكل زمين تمرين يا ضعف مديريت؟!

IMG-20141129-WA0010دليل انصراف تيم هندبال چمران لارستان از ليگ برتر؛ مشكل زمين تمرين يا ضعف مديريت؟!

سعيد رزاقيان:‌ تیم هندبال شهید چمران لارستان که سه سال متوالی به عنوان تنها نماینده استان فارس و شهرستان لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان کشور حضور داشت به فاصله یک ماه مانده به اين مسابقات وضعيت مبهمي پيدا كرده است.
تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان این روزها حال و روز خوشی ندارد و تقریبا انصراف این تیم از لیگ برتر کشور قطعی شده است. در گفت و گوي كوتاه تلفني كه با مسعود راستي مدیرعامل باشگاه شهید چمران لارستان داشتم او نيز به طور ضمني انصراف این تیم از لیگ برتر کشور را تاييد كرد.

پس از آن براي روشن شدن بيشتر موضوع با یکی از اعضای باشگاه شهید چمران نیز در مورد آینده ی این تیم گفت و گویی كردم. وي كه نخواست نامش در اين گزارش قيد شود در اين باره گفت: این تیم از همه نظر و خصوصا از نظر مالی خوب بود ولی از نظر مدیریتی ضعیف عمل کرد و این بحث زمین تمرین و مشکلات ديگري كه اين روزها مطرح مي شود تنها بهانه ای برای مدیر این باشگاه يعني آقاي عبدالرضا نيكونژاد است تا شما خبرنگاران دنبال اصل قضیه نباشید و قصدشان این است که به بهانه ی نداشتن زمین تمرین از این مسابقات انصراف بدهند.

وي اضافه كرد:‌ بازیکنان و مربیان این تیم حاضر به همکاری با این شیوه مدیریتی نیستند و همه ی بازیکنان غیر بومی و سرمربی این تیم با دیگر باشگاه های لیگ برتری به توافق رسیده اند و بزرکار و کاملی مربی و سرپرست این تیم نیز حاضر به همکاری با این شیوه مدیرتی نیستند.

با اين حواشي ايجاد شده بايد منتظر ماند و ديد آيا اراده اي براي حل مشكلات اين باشگاه تاكنون موفق لارستاني از طرف مديريت باشگاه و حتي شهرستان وجود دارد يا اينكه حضور آن در ليگ برتر كشور به خاطره ها مي پيوندد!


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  از حاج مسعود راستي كه به حق ازجمله دلسوزترين و خيرترين و نوانديش ترين افراد لارستان هستند مي خواهيم كه هرچه زودتر اين مشكا را مديريت كنند و تيم ليگ برتري لارستان را به اين ليگ برگردانند.

 2. ز گفت:

  0

  0

  باسلام وخداقوت به همه
  این دوست عزیزراست گفتن درواقع ازریشه کارخرابه متاسفانه مسءولین همیشه فقط حرف میزنن تاعمل همیشه باوعده سرخرمن سرهموشیره میمالن براهمینه که هیچ وقت شهرمون به هیچ جانمیرسه همه دنبال اسم ورسم ومقامن هیچکس حاضرنیس محض رضای اون بالایی کاری کنه یابه ورزشمون کمکی کنه

 3. فاطمه گفت:

  0

  0

  من به عنوان بازیکن این تیم میخوام از اقای راستی تشکر کنم بخاطر تمام زحماتی ک تو این مدت برای ما کشیدن و برای ما ارزش قائل شدن . و یه قسمت این مطلب ک گفتین بازیکنان این تیم حاضر به همکاری نشدن کاملا اشتباهه حتی یکی از بازیکنان بومی حرف از نیامدن نزده بود . ما هممون عاشق هندبالیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان