میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 می 2019 ساعت 4:09 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 4 دیدگاه 186 بازدید

دوبانده کردن ۱۹ کیلومتر دیگر از جاده لار-بندرعباس به زودی آغاز می شود

دوبانده کردن ۱۹ کیلومتر دیگر از جاده لار-بندرعباس به زودی آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از انجام تشریفات مناقصه در محور لار- بندر عباس حدفاصل خروجی لطیفی تا پاسگاه چهار برکه خبرداد.

باقری فرد بیان اینکه این محور یکی از ۱۰ محور اصلی و ترانزیتی حمل کالا و بار از جنوبی‌ترین نقطه کشور به مرکز و شمال ایران است، تصریح کرد: شهرستان لارستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و وجود جاده شیراز-جهرم-لار-بندرعباس، نقطه اتصال استان‌های فارس و هرمزگان محسوب می‌شود که به همین دلیل این مسیر یکی از پرترددترین جاده‌های کشور است.

وی ادامه داد: پس از به روزرسانی مطالعات و برآورد ۱۹ کیلومتر محور لار – بندرعباس از سوی این اداره کل و پیگیری های موثر نماینده محترم مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جلسات متعدد در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل برگزار گردید و پس از آن مجوز انتخاب پیمانکار صادر شد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان افزود: آگهی انجام مناقصه انتخاب پیمانکار ۱۹ کیلومتر محور لار- بندرعباس در روزنامه رسمی و سامانه ستاد ایران درج شده است و پس از انجام فرایند مناقصه، پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی آن در آینده ای نزدیک شروع خواهد شد.

عکس: آرشیو


4 نظر

 1. محمد گفت:

  0

  0

  نزدیک انتخابات همچی به زودی اجرایی می‌ شود.. همه مشکلات سال انتخابات رفع میشه. هر وقت ماشین آلات مشغول به کار شدند خبرمون بدید کاغذ بازی واسه خودتون

 2. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  قبل از انتخابات دقیقا همین مسیر شروع بکار شد و تا کنون پیشرفت خاصی نداشته و واژه ۱۹ کیلومتر دیگر واقعا مسخره است!!!! حداقل ماه رمضان دروغ کمتر بگویید.(دروغ نمی توانند بگویند) ببینید کارمان به کجا رسیده تمام قوا مشغول دروغ پردازی هستند و مردم را ……….

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما در شهرستان خنج هم اند خم یک کوچه ایم دریغ ار یک کیلومتر جاده دو بانده ئذ حالیکه جاده اشکنان به لامرد هم دو بانده شده ای کاش به ما هم در استانه انتخاب دروغ می گفتند

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  کارکرد باقری فرد در مقابل رییس قبلی […] است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان