میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 می 2019 ساعت 5:56 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 225 بازدید

دوره داوری و کارگاه دانش افزایی «هندبال» در لار برگزار شد

دوره داوری و کارگاه دانش افزایی «هندبال» در لار برگزار شد

رئیس هیأت هندبال لارستان از برگزاری دوره داوری درجه سه بانوان و کارگاه دانش افزایی مربیان استان فارس در لار خبر داد.

علیرضا زائر امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: دوره داوری درجه سه هندبال بانوان زیر نظر مریم تهرانی مدرس فدراسیون و با حضور ۲۱ بانوی هندبالیست از استان های فارس و هرمزگان به میزبانی لار برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه دوره درجه سه هندبال بانوان برای پنجمین بار در لار برگزار می شود، گفت: در این دوره داوری، شرکت کنندگان با آخرین قوانین داوری آشنا شدند و در پایان از بانوان آزمون تئوری و عملی گرفته شد.

رئیس هیأت هندبال لارستان افزود: درصدد هستیم تا با همکاری فدراسیون و هیأت هندبال استان فارس، دوره مربی گری درجه دو آقایان و بانوان و دوره بدنسازی هندبال ویژه مربیان را در لار برگزار کنیم.

زائر همچنین تصریح کرد: کارگاه دانش افزایی مربیان پایه استان فارس نیز روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور ۴۵ نفر از شهرستان های شیراز، فیروزآباد، لارستان، کازرون و جهرم در سالن هندبال مرحوم رزمیوش لار برگزار شد و آقایان و بانوان شرکت کننده با اصول اولیه بدنسازی و دفاع و حمله در هندبال و تاکتیک های تیمی آشنا شدند.

وی با بیان اینکه این کارگاه دانش افزایی زیر نظر محمود متین مربی تیم ملی هندبال نونهالان ایران برگزار شد، ادامه داد: در پایان کارگاه دانش افرایی مربیان پایه استان فارس، از سوی هیأت هندبال لارستان و مدرس این دوره به شرکت کنندگان گواهی اهدا شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان