میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 می 2014 ساعت 11:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,942 بازدید

دور دوم نشريه «صحبت نو» به پايان خود رسيد!/ چهل و پنجمين شماره صحبت نو منتشر شد

دور دوم نشريه «صحبت نو» به پايان خود رسيد!/ چهل و پنجمين شماره صحبت نو منتشر شد

امروز پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۳ شماره ۴۵ نشريه صحبت نو در حال و هواي متفاوتي به روي گيشه هاي مطبوعاتي منطقه رفت. طرح متفاوت جلد و تيتر «نقطه سر خط!» كه سرمقاله اي به قلم دكتر كاظم رحيمي نژاد است نشان مي دهد اين نشريه وارد فاز جديدي شده است.

sohbate-45

طبق آنچه در اين سرمقاله آمده، قرار است اين شماره پايان كار گروه فعلي در دوره دوم اين نشريه باشد. طبق توضيح او گويا عبدالحميد غريب نواز، صاحب امتياز و مديرمسئول صحبت نو قصد دارد نشريه را با سياستگذاري و احتمالا گروه جديدي منتشر كند. رحيمي نژاد البته در اين سرمقاله از حسن نيت و توجه غريب نواز طي مدت بيش از ۴ سال همكاري با اين گروه تقدير و تشكر و براي گروه جديد آرزوي موفقيت كرده است.

غير از سرمقاله بلند اين شماره، چكيده دو گفت و گو نيز روي جلد آمده است. گفت و گو با استاندار فارس و گفت و گو با شهردار لار.  از حرف هاي استاندار در اين گفت و گو اين بخش ها روي جلد آمده است: «عنوانِ جنوب فارس براي ادارات كل لارستان، كارشناسانه نبود»، «يكي از مشكلات اساسي لارستان، بعد مسافت زياد تا مركز استان است»، «به هر بخشي مي رويم مي خواهند شهرستان شوند و به هر شهرستاني مي رويم مي گويند فرمانداري ويژه مي خواهيم» و «اگر قرار باشد نماينده اي به فارس اضافه شود، حق شيراز است».

متن كامل اين گفت و گو به همراه گزارش جلسه شوراي اداري لارستان به رياست استاندار، مطالب صفحه دو اين شماره را تشكيل مي دهند. در صفحه سوم نيز گفت و گو با قنبرنژاد، شهردار لار درج شده با اين تيتر كه از حرف هاي او انتخاب شده است: «راهبرد شهرداري لار، حمايت از سرمايه گذاران است».

در صفحه آخر اين شماره نيز حاشيه نوشت احمد مبشري، گزارش ديدار تعدادي از اعضاي تشكل لارستان بيدار با استاندار، شعري از عبدالرضا مفتوحي و دو يادداشت كوتاه از اسماعيل شجاعي و موحدي كار شده است.

شماره ۴۵ نشريه صحبت نو را همچون هميشه از گيشه هاي مطبوعاتي و سوپرماركت هاي معتبر تهيه كنيد.


3 نظر

 1. م.م گفت:

  0

  0

  تيترها كه خيلي جالب هستند. لطفا زودتر پي دي اف نشريه را بگذاريد.

 2. كارمند بازنشسته گفت:

  0

  0

  حيف و صد حيف از اين نشريه جذاب و شجاع. آقاي غريب نواز لطفا بياييد و توضيح دهيد دقيقا قصدتان چيست و مي خواهيد در آينده چه كار كنيد. موضوع رسانه در لار خيلي مهم است و شما نبايد در اين مقطع تحليل اشتباه كنيدو اميدوارم از اين كارتان پشيمان نشويد.

 3. م. مادی گفت:

  0

  0

  دلخوشی ما همین نشریه صحبت نو بود. خداوند باعث و بانی این کار را …

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان