میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژوئن 2020 ساعت 1:09 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 25 دیدگاه 803 بازدید

دوست نداریم بهداشت و درمانِ «خنج» از ما جدا شود/ پیگیر کتابخانه مرکزی لار هستم/ تا مردم نخواهند در عزل و نصب ها دخالتی نمی کنم

«حسین زاده» در گفت و گو با آفتاب لارستان:

دوست نداریم بهداشت و درمانِ «خنج» از ما جدا شود/ پیگیر کتابخانه مرکزی لار هستم/ تا مردم نخواهند در عزل و نصب ها دخالتی نمی کنم

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز گفت: در حوزه بهداشت و درمان خنج نارسایی هایی وجود داشته و قرار شد حتما پیگیری شود و ما دوست نداریم که از ما جدا شوند.

به گزارش آفتاب لارستان، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر روز پنجشنبه استاندار به لارستان در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد اتمام پروژه های اصلی ای که در این دوره در اولویت برنامه هایش قرار دارند اظهار کرد: پروژه ها را به پروژه های زیرساختی تقسیم بندی کرده ایم که محور توسعه شوند.

اولویت برنامه ها

حسین حسین زاده افزود: ابتدا، پروژه راه سپس آب، برق و گاز و زیر ساخت های ارتباطات هستند و بر اساس آن، طرح هایمان را برای توسعه شهری و روستایی می ریزیم.

یک کیلومتر آزادراه در فارس نداریم

وی تصریح کرد: حدود ۲۴۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور داریم اما یک کیلومتر آزادراه در فارس نداریم.

حوزه استحفاظی راه و شهرسازی لارستان از مساحت ۱۶ استان کشور بزرگتر است اما یک اداره کل راهداری نداریم

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حوزه استحفاظی راه و شهرسازی لارستان از مساحت ۱۶ استان کشور بزرگتر است اما یک اداره کل راهداری نداریم.

حسین زاده افزود: راه، محور توسعه است و خیلی برای ما اهمیت دارد و بعد از آن با توجه به اینکه کمبود برق داریم به پروژه های برق و برق رسانی می پردازیم و نواقصی که در این زمینه داریم را برطرف می کنیم.

پروژه های آب رسانی و گاز کشی در منطقه

وی خاطرنشان کرد: در زمینه آب، صحبت های خوبی شده است و آب پایدار بیرم را حتما در دستور کار قرار خواهیم داد و در زمینه گاز تا پایان امسال و سال بعد، امیدواریم بتوانیم هم شهرستان اوز و هم شهرستان گراش را جزو شهرستان های سبز معروف کنیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: در حال پیگیری گازرسانی به برخی از روستاهای خنج نیز هستیم و در کل چیزی حدود ۹۰ درصد جمعیت روستایی و ۹۷ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز برخوردارند.

اولویت با زیر ساخت هاست

حسین حسین زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر الآن بخواهید درخواست مردم چهار شهرستان را با استاندار در میان بگذارید، به چه کمبودهایی اشاره می کنید گفت: ابتدا، همان زیر ساخت هاست؛ به عنوان نمونه، وقتی بخواهیم برنامه های توسعه و مشکلات مان را به استانداری بگوییم همین آب، گاز، برق و جاده است و بعد از آن به سمت فضاهای ورزشی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی می رویم.

سعی می کنیم در مجلس، ردیف بودجه خوبی برای جویم اختصاص دهیم

وی خاطرنشان کرد: جویم یکی از محروم ترین هاست و سعی می کنیم در مجلس ردیف بودجه خوبی برای بیمارستان جویم تخصیص دهیم و آن را تقویت کنیم.

پیگیر کتابخانه مرکزی لار هستم

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به شدت پیگیر کتابخانه مرکزی لار از کانال های مختلف هستم.

بهتر است زمانی که پروژه ها به نتیجه رسیدند اعلام کنیم

حسین زاده با اشاره به اینکه بهتر است زمانی که پروژه ها به نتیجه رسیدند اعلام کنیم گفت: برای شهرک های صنعتی و صنایع نیمه تعطیل قدم هایی برداشته ایم و نامه نگاری هایی کرده ایم اما باید به نتیجه برسد تا اعلام کنیم.

باید به حوزه بهداشت و درمان خنج توجه و رسیدگی شود

وی در مورد انتزاع شبکه بهداشت و درمان خنج از لارستان اظهار کرد: یک شنبه شب، جلسه ای با معاون وزیر، رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و رئیس بنیاد هاشمی و سایر دوستان حوزه بهداشت و درمان لار داشتیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این زمینه، نارسایی هایی وجود داشته و قرار شد حتما پیگیری شود و ما دوست نداریم که از ما جدا شوند اما از آن طرف، وقتی شهرستانی پزشک جراح ندارد و متخصص داخلی آن چند روز حضور ندارد و جایگزینی برای آن نیست به جایی روی می آورد که به آن امتیاز و امکانات بدهد.

حسین حسین زاده تصریح کرد: آن ها نیاز به توجه دارند، باید به آن ها رسیدگی شود و پزشک و امکانات بهداشتی در اختیارشان قرار داده شود.

نماینده در عزل و نصب دخالتی ندارد اما اگر از طرف مردم مورد مشورت قرار گیرد قطعا منافع و مصالح شهر و مردم را در نظر می گیرد

وی در پاسخ به این سوال که آیا معتقد هستید که در عزل و نصب ها، فرماندار و اداره کل ها اقدام کنند یا نماینده هم می تواند دخالت کند گفت: نماینده در عزل و نصب دخالتی ندارد اما اگر به نمایندگی از مردم طرف مشورت قرار گیرد قطعا منافع و مصالح شهر و مردم را در نظر می گیرد که ان شاا… این چنین خواهد بود.


25 نظر

 1. علوم پزشکی گفت:

  2

  0

  با سلام و احترام خدمت نماینده محترم
  از تلاش های شما کمال تشکر را دارم اما ذکر دو نکته واجب است.
  لطفا نقش رییس بنیاد هاشمی زاده را بفرمایید که چرا در جلسه حضور داشتند؟
  و اینکه حتما بعد از انتخابات با مشکلات علوم پزشکی لارستان آشنا شده اید.اکثر پرسنل این دانشکده خواهان تغییر در راس مدیریت هستند.لطفا بفرمایید که چه ما به عنوان کارمند و چه مردم چگونه باید درخواست خود را مطرح کنیم تا پیگیری بفرمایید؟

 2. دلسوز گفت:

  0

  0

  احسنت به شما نماینده محترم استارت کار خوب زده اید و امید می رود در دوره شما باند دوم لار جهرم و بیمارستان جویم، آبرسانی ببرم از سد سلمان، کتابخانه مرکزی لار، منطقه ویژه اقتصادی لار، گازرسانی به بخش ها و روستاها، چمن های مصنوعی برای روستاها، ادارات اوز و جاده بیرم به صحرای باغ و نبروگاه ۴۰۰ مگاواتی تمام شود. نگاه جامع شما به سراسر منطقه ملموس است.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  مردم: جان مادرت رئیس میراث فرهنگی لار را عوض کن

 4. اکبر گفت:

  0

  0

  در ایران حتی یک کیلومتر هم آزادراه نداریم بلکه بزرگ‌راه داریم.
  آزاد راه یعنی جاده‌ای که هیچ محدودیت سرعتی ندارد و می‌توان با سرعت ۲۰۰ یا ۳۰۰ یا هرچقدر که خودرو جا دارد رانندگی کرد.
  آزادراه فقط در چند کشور وجود دارد.

 5. فرهاد. گفت:

  0

  0

  سلام
  ان شاء الله روزی برسد اوز با خنج از زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی لار بیرون بیان
  چون تا الان مسئولان لار فقط خودشون میبینن هیچ توجه ای در زمینه بهداشت و درمان به اوز و خنج نمیکنن این دیده تنگی لاریها هم به ضرر خودشون هم بقیه شده

 6. دلسوزان لارستان گفت:

  0

  0

  یه سوال
  نقش رییس موسسه هاشمی زاده در همراهی نماینده محترم چیست؟
  لابی […] با آن حجم از خرابکاری یا دلسوز منطقه و سلامت مردم؟

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  ما به عملکرد آقای کریمی نقد جدی داریم.دیگه نمیتوانیم این […] ها رو تحمل کنیم.با انداره کافی با ما بدرفتاری کردند.
  ضمنا
  نقش آقای اسماعیلی چیست که در جلسه حضور داشته؟؟

 8. رها گفت:

  0

  0

  وظیفه نماینده دخالت در اجرا نیست
  جناب آقای حسین زاده وقتی مردم در پیروی از منویات مقام معظم رهبری دست به انتخاب نماینده ای جوان زدند مسلما انتظار رفتارهای جدید و‌ تفکرات جدید و نو را نیز دارند وگرنه قدم گذاشتن در راه اشتباه گذشتگان و انجام رفتارهای پوپولیستی که توسط نمایندگان پیشین انجام میشده کار خارق العاده ای نیست که جنابعالی طی یک ماه اخیر در حال انجام آن هستید
  جناب حسین زاده ۴ سال همانند برق و باد می گذرد بهتر است به جای اتلاف وقت و دیدارهای عوام فریبانه که تنها برای تبلیغات نمایشی است به فکر پیگیری اموراتی باشید که واقعا چهارشهرستان حوزه انتخابیه را از این گرفتاری ها نجات دهد . وگرنه همین مردمی که امروز دلشان به دیدارهای چند ثانیه ای به شما خوش کرده اند چهارسال بعد جز ناسزا و بد و بیراه برای شما چیزی نخواهند داشت
  جناب نماینده در هیچ کجای قانون وظیفه ای برای نماینده تعریف نشده که پیگیر امور اجرایی باشد و شما هم اگر واقعا پیگیر مشکلات هستید به جای این رفتارهای عوام فریبانه و پوپولیستی که نمایندگان ادوار گذشته هم با انجام آنها هیچ نتیجه ای نگرفتند ، مشکلات را از نمایندگان دولت دریافت و برای رفع آن ها اقدام نمایید .
  امروز همه مطالبات حوزه انتخابیه شما مربوط به جاده ، آب پایدار و اشتغال و شهرک صنعتی ، مخابرات و اینترنت پرسرعت می باشد
  بهتر است به جای اینکه وقت خود و مردم را بگیرید پیگیر همین مسایل باشید تا بعد از چهار سال حداقل بتوانید یک مورد را به نتیجه برسانید تا شاید مردم هم از شما راضی شوند و گرنه خیلی زود باید با صندلی سبز بهارستان خداحافظی کنید

 9. اوزی. کارمند بیمارستان گفت:

  0

  0

  الان قریب به. ۱۰ ماه. استکه. اوز شهرستان. شده است مردم. ومسولان وفرمانداری اوز. پیگیر. استقرار. شبکه بهداشت. ودرمان. در اوز. هستند. متاسفانه. دانشکده علوم پزشکی. لار. تا کنون اقدامی. نکرده است از نماینده محترم. طلب. کمک. وبررسی. داریم

 10. اخطار به علوم پزشکی. لار گفت:

  0

  0

  مسولان. ومعتمدین محلی. قصد. دارند. چناتچه در. ۱۰. روز. اینده. شبکه. بهداشت. ودرمان شهرستان. اوز. مستقر. نگردد. مانند. خنج ها. به طرف. شیراز. بروند. الان. در کلیه شهرستانهای جدید. فارس. مانند. خفر. کوهچنار. بیضا زرقان. و….شبکه بهداشت. ودرمان. مستقر. است. به. جز شهرستان. اوز ایا. این. جز. کوتاهی. دانشکده. علوم پزشکی. لار. است

 11. درباره. علوم پزشکی لار گفت:

  0

  0

  هرکسی می خواهد.دراینده ریس دانشکده. علوم پزشکی. لار. باشد. این. را بداند کهاین. دانشکده. دارای. سه. شبکه. بهداشت. ودرمان. مستقل. لار. اوز. خنج در زیر مجموعه. ان. است. که. باید. امکانات. وتجهیزات. وپزشکان. را عادلانه. تقسیم. نمایند. در غیر. اینصورت میشود تقاضای. زیر مجموعه. استان کرد. دوران. تنگ. نظری. وهمه. چیز. برای. خود. لار. دیگر. گذشته. حالا ریس. دکتر. کریمی. باشد. ویا. یک. دکتر. لاری.

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  با سلام و ادب
  ما نسبت به ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان جناب اقای کریمی اعتراض داریم.باید چه اتفاق دیگری بیفتد تا ایشون […]

 13. لار گفت:

  0

  0

  قابل توجه تمام افراد ریس دانشکده لار . لاری نیست شما دوست دارید بی عرضگی خود را پشت عنوان لاری ها نمی زارن پنهان کنید . نه فرماندار نه ریس دانشگاه علوم پزشکی نه ریس اداره کل راه نه ریس فرودگاه و …. هیچکدام لاری نیستند.
  بروید زیر مجموعه شیراز خدا یارتان .
  این هم اشتباه لار بود که تو بخش ها دانشکده تاسیس کرد باید مثل جهرم فقط تو مرکز شهرستان دایر میکرد
  لاری ها درخواست واسه شهر خود دارند شما هم زبان دارید واسه شهرستان تون درخواست بدید
  عدالت به معنی مساوی بودن نیست مگر شما و بچتون لباستان یک اندازه است
  راستی نماینده هم لاری نیست.
  حداقل این ۴ سال دیگه گردن ما نندازین
  من بارها گفتم کارمندانی بیعرضه ای در برخی ادارات شما مستقر هستند که حوصله کار ندارن شما را به لار ارجاع میدن و واسه محکم کاری یه توهین هم به لار میکنن . مورد بوده که ما به فرمانداری شهرستان تون گفتیم آقا مسولیت خودشون دارن پاس میدن به ما ….

 14. ساگ گفت:

  0

  0

  اقای حسین زاده خودت میدونی در طول این چهارسال دو وسه تا امتیاز خوب به چهار شهرستان می دهند و خودت باید بین این چهار تا تقسیم کنی .شما بیشترین رای خود را فراموش نکنید از کجا اورده اید .در حق گراش بسیار ظلم شده هست و حتی هنوز جاده مواصلاتی به بخش و روستاهاش ندارد و از جاده اوز استفاده می شود .جاده چک چک هم هنوز خاکی هست و یک جاده روستایی و چرا هنوز به جاده مواصلاتی و اصلی تعریف نمی کنید . ادارات گراش همش نمایندگی هست .یادت باشد خیران گراشی زیاد زحمت کشیدند تا گراش سرپا باشد .همان حسنی قبل مجوز دانشکده پزشکی گراش و مصوبه چک چک و کمربندی را گرفت و در ارتقا گراش تلاش زیادی کرد و مجوزهای خوبی گرفت ولی متاسفانه همش اجرایی نشد حداقل شما اجراییش کنید .اقای حسین زاده سر در لار را طلا بگیری تو از لار و اوز وخنج دفعه بعد رای نمیاری چون دفعه بعد با لار متحد روبرو می شوی خواهش می کنم به زادگاه خود توجه کن .جوانان گراشی زیادی بخاطر تو تلاش کردند .البته به همه شهرستان ها توجه کن ولی حقوق ضایع شده گراش هم در نظر بگیر.گراش نه صنعتی دارد و نه دانشگاه درست وحسابی و نه اقتصادی و نه شرکتی .

 15. علوم پزشکی گفت:

  1

  0

  با سلام و احترام
  فرماندار محترم کجای دقیقا کجای بگو تا ببینم تو بی من کجایی؟

  تغییر در راس علوم پزشکی لار یکی از وظایف اصلی شماست چرا کوتاهی میکنید؟
  نماینده قبلی رفت

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام از بس عملکرد دانشکده علوم پزشکی لار بد بوده که نه تنها خنج که اوز هم دوست نداره زیر نظر لار باشه ادم توانمند میخواد علوم پزشکی ،تنها رئیس علوم پزشکی که درکشور پزشک نیست رئیس […](اشتباه درانتخاب توسط دکترجعفرپور) […] یه نگاه بندازین به درمانگاه بیمارستان پزشک نداره مردم بیچاره چه کنند بهداشت هم حال وروز خوشی نداره معاون اموزش هم […] که ستاره سهیل شده هفته به هفته شاید یه سری بزنه لار دانشجو ناراضی رییس پرستاری برکنار جانشینش یک سال سابقه داره برای دانشکده ای که سی وپنج سال قدمت داره پس چی میمونه وقتی تو لار ما خدمت خوبی در بهداشت و درمان نمیدیم توقع دارید تو خنج واوز کار کنیم همسایه ها بروید فکری به حال خودتون بکنید که بیچاره تر از این نشوید نماینده عزیز به داد مردم برسید

  • لار گفت:

   0

   0

   اتفاقا بهتره برید زیر نظر شیراز ….اگر بد بود که می دانید آسمان همه جا همان رنگ است اگر خوب بود که چه بهتره از سه طریق بودجه به منطقه و گسترش پزشکی منطقه وارد میشه
   من دید مثبت تقاضای انتقال به شیراز شما را در نظر می گیرم

 17. خوری از لارستان گفت:

  1

  0

  شاید علوم پزشکی لار دارای مشکل باشد اما همه مشکل دکتر کریمی نیستند بسیاری از مسولین وکارکنان ان که اتفاقا لاری وبومی هستند هم کارهایشان برای همه مناطق یکسان وتوام با مساوات وعدالت نیست نمونه ان امکانات کم در شهرها وروستاهای اطراف لارست کاری کرده اند که اغلب مردم غیر لاری که اشنا وپارتی ندارند با مشکل روبرو هستند خلاصه مشکل فقط تعویض ریس دانشگده نیست

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  خبری چرا محافظه کاری میکنید مشکلات بیمارستان اوز خصوصا سرپرستی که اوز نیست یا مدیزی که […] و تعهد ندارو و دیکتاتوری برخوردد میکند و اصلا به نیروهای ارزشی و کارامد بها نمیدهد ودر صدد حدف نیروهای کارامد هست را نشر نمیدی چرا از حقیقت فراری هستی حداقل منصف برخورد ون؟!

 19. اوزی وسوال از دکتر کریمی گفت:

  0

  0

  این سوال مردم اوز است که چرا ریس بیمارستان اوز همزمان معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لار هم است که اغلب در اوزنیستند وبیمارستان اوز به دست افراد […] رها شده است مگر قحطی مسول است که ایشان دوشغل مهم را گرفته اند وبه هیچکدام هم کامل نمیرسند

 20. حقگو گفت:

  0

  0

  امیدواریم فرماندار جوان اوز در اولینن فرصت فکر تغییر و تحول درربیمارستاناوز بکند وگرنه اینده نزدیک بخاطر عملکرد بد و نداشتن […] وعدم […] مدیریت بیمارستان باحمایت ریاست وسکوت ایشان است و فکر م[…] ومعاونت درمان است و بیمارستان را رها کرده منتظر عمق فاجعه و نارصایتی خواهیم بود مگر چاره ای و تغییری دررمدیریت و ریاست صورت بگیزد

 21. ناشناس گفت:

  0

  0

  عامل تمام […] در علوم پزشکی، […] رئیس بنیاد […] است که […] رو هم اون آورد و چه نیروهایی که از طرف خودش بدون آزمون وارد دانشکده کرد. خدا از این دوتا […]. […] هم […]رو دید و سکوت کرد.

 22. ناشناس گفت:

  0

  0

  مدیریت .میراث فرهنگی. ورزش وجوانان را بررسی کنید و متوجه می شوید که قبل از انتخابات قصد تغییر داشتند بنظر می رسد عمر ۱۰تا ۱۵ساله کافی باشد. اگر می خواهی موفق شوی دست به تغییر بزنید.

 23. شبکه بهداشت ودرمان. دراوز گفت:

  0

  0

  بالاخره. با. سماجت. فرماندار اوز. وبا. همکاری. نماینده. جدید مجلس. شبکه بهداشت. ودرمان. شهرستان. اوز. تاسیس شد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان