میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 ژانویه 2020 ساعت 10:07 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 14 دیدگاه 602 بازدید

دولت تدبیر و امید از داخل و خارج مورد هجمه است/ به خود و هیچ دهیاری اجازه فعالیت له یا علیه نامزدهای انتخابات نمی دهم

بخشدار مرکزی لارستان:

دولت تدبیر و امید از داخل و خارج مورد هجمه است/ به خود و هیچ دهیاری اجازه فعالیت له یا علیه نامزدهای انتخابات نمی دهم

به گزارش آفتاب لارستان، بخشدار مرکزی لارستان درجمع مشاوران و هماهنگ کنندگان روستاهای این بخش با بیان ضرورت حمایت از دولت در این شرایط سخت گفت: باتوجه به شرایط سخت موجود و لزوم حفظ وحدت و انسجام ملی و مبتنی بر ارشادات مقام معظم رهبری باید حجت در حمایت از دولت خدمتگزار تدبیر و امید تمام شده باشد.

دولت تدبیر و امید از داخل و خارج مورد هجمه و تهمت است

علی پیروز در این باره افزود: این دولت واقعا دولت مظلومی است و همانطور که می بینید از داخل و خارج مورد هجمه و تهمت است. تحریم ظالمانه آمریکا و جنگ اقتصادی موجود عرصه را سخت کرده و پیروزی در این جنگ ممکن است زمان بر باشد اما شک نکنید به فرموده رهبر معظم انقلاب در این جنگ نیز حتما پیروز خواهیم شد.

وی گفت: ما مسئولان در این شرایط باید همراه مردم باشیم. شما دهیاران به مردم رسیدگی کنید و آنها را بیش از همیشه کمک کنید. مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم غیرقابل کتمان است. تا می توانیم وقت بگذاریم و به مردم روحیه بدهیم و پاسخگوی آنها باشیم. حتی پیشنهاد می کنم با تشکیل گروه های فضای مجازی در آنجا نیز پاسخگوی مردم باشید.

پیروز در پایان این بخش از سخنان خود با تاکید بر اینکه جنگ اقتصادی به مراتب سخت تر از جنگ نظامی است افزود: همین مانور چند روز پیش دریایی، نشانه اقتدار نظامی کشور ماست و شک نکنید از لحاظ نظامی هیچ کس جرات تجاوز به ما را ندارد لذا تنها راه حل آنها جنگ اقتصادی است که آخرین ترفند آنهاست و ان شالله در این عرصه نیز پیروز خواهیم شد.

متاسفانه تعدادی از دهیاران در روز نام نویسی، نامزدهای انتخابات را همراهی کردند!

پیروز در بخش دیگر سخنان خود به موضوع انتخابات پرداخت و گفت: همانطور که می دانیم کمتر از دوماه دیگر انتخابات مجلس برگزار خواهد شد. هرچند ضرورت بی طرفی عوامل اجرایی انتخابات را بارها و بارها متذکر شده ایم اما متاسفانه باز هم دیدیم تعدادی از دهیاران در روز نام نویسی با بعضی نامزدها همراه بودند!

وی گفت: طبق ماده ۶۰ قانون انتخابات، ما و شما از هرگونه موضع گیری و اعلام نظر له یا علیه نامزدهای انتخابات منع شده ایم و این کار منجر به برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: بنده به صراحت اعلام می کنم بنده بخشدار حق دخالت در انتخابات را ندارم چراکه یکی از مجریان انتخابات هستم و به هیچ وجه به خود این اجازه را نمی دهم و به دهیاران بخش مرکزی هم این اجازه را نخواهم داد.

پس از انتخابات همایش وحدت برگزار و از نماینده منتخب هرکسی که باشد حمایت می کنیم

وی گفت: هدف همه ما باید ترغیب مردم به انتخابات و مشارکت حداکثری باشد. این مردم هستند که باید انتخاب کنند و همه ما باید به انتخاب مردم احترام بگذاریم.

بخشدار مرکزی لارستان در ادامه گفت: یک هفته پس از انتخابات همه نامزدها و معتمدین را دعوت و همایش وحدت همگانی برگزار می کنیم و از نماینده منتخب هرکسی که باشد حمایت می کنیم و به وی قول همکاری می دهیم اما پیش از انتخابات قانون باید بطور کامل اجرا شود.

وی در پایان گفت: انتخابات امسال در روستاها را شما دهیاران اجرا می کنید و اگر بی طرف نباشید حق حضور پای صندوق ها را نخواهید داشت و اگر واقعا مصر به دخالت در انتخابات و هواداری از نامزدی هستید از الان تا بعد انتخابات مرخصی بگیرید اما اگر مجری انتخابات هستید نباید قانون را نقض کنید.


14 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بخشدار دلش خوشِ…نفسش از جای گرم میاد… خودش جزء مدیران و مرفهین بیدرده..‌‌.
  چقدر هم این دولت مظلومه!!! انصاف هم چیزه خوبیه! یه خورده دورو برتون رو نگاه کنید!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اینو اول به روابط عمومی خودت بگو آقای بخشدار که توی سایت اختصاصیش(صدای لارستان) از کی حمایت می کنه!!!!!

 3. منذر گفت:

  1

  0

  این دولت مظلوم نیست، از خانه رانده و در راه مانده است.چون به ملت اعتماد نکرد و دشمن هم دست دوستیش را پس زد. و این است عاقبت کسی که بجای خدا و ملت به دشمن دل می بندد.
  در بحث بیطرفی هم انتظاری نیست مگر با دهیاران متخلف چه کردید؟ چرا باید کسی بترسد که تخلفی کرده؟ آیا واقعا شما خبر نداشتید که از یک هفته قبل این دعوتها صورت گرفته بود؟ نمی توانستید هشدار دهید؟ شما عملا مدافع یک کاندیدقلمداد شده اید مگر اینکه دامن خود را با توبیخ سخت متخلفان پاک کنید.

 4. راز گل سرخ گفت:

  1

  0

  جناب بخشدار جمع کن این جلسات و […]
  همه میدونن شما طرفدار کدوم نامزد هستی
  خدا رو شکر هر دولتی هم که اومده سر کار شما طرفدارش بودی
  تکلیف خودت رو روشن کن
  چپ . راست . اصلاح طلب . اصول گرا
  اعتدال
  حتما الان هم طرفدار جبهه انقلاب هستی
  آفرین
  خوب نقش بازی می‌کنی
  همیشه هستی با همه هم هستی
  هر چند گزینه اول واسه انتخابات دکتر … هست ولی نیم نگاهی هم به دکتر… داری
  دمت گرم
  قاعده بازی سیاست رو خوب بلدی

 5. لاری گفت:

  0

  0

  فعلا که اولین تخلف، موقع ثبت نام یکی از کاندیدا انجام شد که با سلام و صلوات کارناوال شادی راه انداختند تو خیابون.
  چرا اون موقع برخورد نکردین پس ؟

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  کدوم هجمه؟خود دولت مثل یک غده سرطانی داره به ملت و کل دنیا تهاجم میکنه

 7. لاری گفت:

  0

  0

  اقای بخشدار معلومه شما که واسه،نماینده محترم کم نمیزاری و به هر بهانه ای واسش،تبلیغ میکنی ودر واقع مسولیت خود رو مدیون ایشان میدانید خواهش میکنیم با مردم شفاف باشید و در حد حرف نباشد چون عمل بیانگرــــ.ــ…….

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  این دولت از طرف کدام خارجی تحت فشار هست؟
  کشور رو به تباهی و خرابی کشیده.
  مقداری […] آقای بخشدار حمایت از دولت بی تدبیر که امید مردم را از بین برده در این شرایط اقتصادی مردم چه معنایی جز ذهن کجی به مردم دارد؟!

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  جمع کنید این جلسات رو!!!
  کدام تدبیر؟
  کدام امید؟

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای …. شما برای رسیدن به بخشداری چه کارهای کردید‌ آیا….

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  برو حاجی ابرام برو جان.. برو کپم واز مکن… برو جمع اشواکنی… خوب […] یک کار شاق خودت رو برای مردم بگو… اگر جیبت پر از پول نبود این چارتا […] دورت جمع نمی شدن

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  ینی قشششنننگ داره خط میده میگه به نماینده مورد تایید دولت رای بدین

 13. شهروند گفت:

  0

  0

  آقای بخشدار شما محکم میز بگیرید تو انتخابات شاید برای شما هم دری باز شد….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان