میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 فوریه 2017 ساعت 11:39 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 775 بازدید

دولت یازدهم توانسته همپای خیرین در شهرستان پیش بیاید/ ۱۶۲ میلیارد تومان، خسارت بارندگی اخیر در کل بخش‌ها بود

????????????????????????????????????

فرماندار لارستان در جلسه شورای اداری:

دولت یازدهم توانسته همپای خیرین در شهرستان پیش بیاید/ ۱۶۲ میلیارد تومان، خسارت بارندگی اخیر در کل بخش‌ها بود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: بیش از ۱۶۲ میلیارد تومان خسارت ناشی از بارندگی اخیر در شهرستان برآورد شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه شورای اداری شهرستان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای فعال ستاد دهه فجر شهرستان اظهار داشت: در دهه فجر امسال بیش از ۱۲۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال با مشارکت دولت و مردم افتتاح و یا کلنگ زنی شد. همچنین در این ایام بیش از ۱۱۰۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در همه شهرها، ‌بخش ها و روستاهای منطقه لارستان اجرا شد.

وی تأکید کرد: اگر می خواهیم ارزش های انقلاب اسلامی به نسل های آینده منتقل شود، بایستی از طریق برنامه های فرهنگی این مهم انجام شود.

حسنی در ادامه به نزول رحمت الهی در سطح شهرستان در هفته قبل اشاره کرد و گفت: همه ما بایستی بخاطر چنین بارش های خوب و بی زحمت شکرگزار خداوند متعال باشیم. البته مردم هم باید قبل از بارندگی، آمادگی‌های لازم را داشته باشند و ایرادات و اشکالات مسکونی خود را بر طرف کنند، تا در زمان بارندگی اماکن مسکونی دچار خسارت و آسیب نشود.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه در جریان بارندگی اخیر، بیش از ۱۶۲ میلیارد تومان به بخش های زیرساختی، راه ها، کشاورزی، باغبانی، بافت فرسوده ، اماکن مسکونی و مدارس فرسوده و بخش آب خسارت و آسیب دیده است؛ افزود: در این خصوص به جد پیگیر هستیم با سیاست هایی که دولت در سطح کلان دارد این خسارت ها جبران شود.

معاون استاندار فارس به در پیش بودن ایام نوروز هم اشاره کرد و گفت: ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان بایستی برنامه ریزی خوبی داشته باشد تا مهمانان و گردشگرانی که از دیگر شهرهای کشور به این منطقه می آیند در بهترین شرایط اقامت کنند و  با مشکلی مواجه نشوند.

حسنی در ادامه سخنانش قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در لیگ برتر و راهیابی آنها به مسابقات آسیاسی را به جامعه ورزش و مردم شریف لارستان تبریک گفت و از همه عوامل این تیم به‌ویژه اداره ورزش و جوانان لارستان، مدیرعامل باشگاه شهید چمران، کادرفنی و بازیکنان تیم تقدیر و تشکر کرد. وی از ادارات شهرستان خواست که بیش از پیش به این تیم قهرمان کمک های مادی و معنوی کنند.

رییس شورای اداری لارستان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه سال ۹۶ هم اشاره و تأکید کرد: انتخابات، آبرو و حیثیت و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان است و انتخابات پرشور و با شکوه پاسخ دندان شکنی به آقای ترامپ و استکبار جهانی است.

وی از همه ادارات، نهادها و ارگان های شهرستان خواست که در ایام انتخابات طبق قانون، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود را در اختیار ستاد انتخابات و هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان قرار دهند.

حسنی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال خیرین و سرمایه گذاران در منطقه، و تأکید بر ضرورت ساماندهی فعالیت خیرین، اظهار داشت: خوشبختانه از زمانی که بنده در شهرستان حضور پیدا کرده ام بحث سرمایه گذاری در این شهرستان، یکی از دغدغه های اصلی بنده بوده و در این خصوص کارگروه تخصصی میز سرمایه گذاری را فعال کرده و اتاق جذب سرمایه گذاری را هم در محل فرمانداری راه اندازی و به همه ادارات شهرستان هم تأکید نموده ایم که در جذب سرمایه گذار فعال باشند و  پا به پای سرمایه گذار حرکت کنند و راه را برای آنها هموار سازند.

وی همچنین تشکیل کارگروهی با عنوان «رفع موانع و مشکلات تولید کنندگان» را مهم دانست و افزود: مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران منطقه برطرف می شود که این کارگروه هم به‌صورت مستمر در حال فعالیت است. حسنی تأکید کرد: آنچه باید امروز به آن توجه شود، جلب اعتماد سرمایه گذاران است که در این راستا همه مسئولین برای آن تلاش می کنند.

فرماندار ویژه لارستان با تأکید بر اینکه تمامی رؤسای ادارات باید درب اتاق خود را به روی مردم باز بگذارند؛ افزود: در این خصوص چندین بار به‌صورت سرزده و به تنهایی وارد بعضی ادارات شهرستان شده ام که اکثراً این مهم را رعایت می کنند.

وی همچنین از کم کاری بعضی از ادارات شهرستان هم گله کرد و گفت: مردم از بعضی از کارمندان ادارات شهرستان  ناراحتند که بایستی همه کارکنان و کارمندان ادارات، تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و در سریع ترین زمان ممکن کار مردم را انجام دهند.

حسنی در پایان خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در این شهرستان تا آنجا که توانسته است همپای خیرین پیش آمده است، به طوری که هم اکنون در این شهرستان ۸۸ پروژه بهداشتی و درمانی با مشارکت دولت و خیرین افتتاح شده و یا در شرف بهره برداری است که این مهم در هیچ شهرستانی اتفاق نیافتاده است. وی همچنین نوید داد در حوزه های آموزشی، فرهنگی و دیگر بخش‌ها برنامه های مشترک دیگری در دست اجراست.


1 نظر

  1. عصر بیداری گفت:

    0

    0

    سهم دولت چقدر بوده و در کجاها هزینه شده؟ بحث این دولت و آن دولت نیست بلکه همه دولتها سهم قابل توجهی نداشته اند جا دارد سایت خوب آفتاب سهم دولت و خیرین را بررسی تا منبعد مسئولین از کلی گویی پرهیز کنند همپای خیرین یعنی در یک پروژه واحد سهم دولت و خیر یکسان باشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان