میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 540 بازدید

دومین جشنواره عکس امامزاده با عنوان «عکس حرم» برگزار می‌شود/ ارسال عکس‌های «حرفه‌ای» و «آماتور» تا ۱۴ خرداد

مدیر امامزاده میر علی بن الحسین (ع):

دومین جشنواره عکس امامزاده با عنوان «عکس حرم» برگزار می‌شود/ ارسال عکس‌های «حرفه‌ای» و «آماتور» تا ۱۴ خرداد

مدیر امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان از برگزاری دومین جشنواره عکس با عنوان «عکس حرم» از سوی این مکان مقدس خبر داد.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی امامزاده (گنبد سبز)؛ سید یعقوب مصطفوی با بیان اینکه امامزادگان قطب فرهنگی در هر شهر و روستایی محسوب می شوند، اظهار داشت: معرفی امامزادگان باعث معنویت افزایی در جامعه می شود.

وی از برگزاری دومین جشنواره عکس امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان با عنوان «عکس حرم» با همکاری انجمن عکاسی این شهرستان خبر داد و افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را در دو بخش «حرفه ای» و «آماتور» (موبایلی) تا تاریخ ۱۴ خردادماه جاری از دو طریق نرم افزار «واتس‌اپ» (به شماره ۰۹۱۷۷۸۲۸۳۲۹) یا رایانامه emamzadeh.larestan@chmail.ir ارسال نمایند.

مدیر امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) با اشاره به اینکه عکس های تهیه شده می بایست متعلق به صاحب اثر و با موضوع این امامزاده جلیل القدر از جمله ضریح مطهر، گنبد و مناره، زائران و موضوعاتی از این دست باشد، تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فراخوان جشنواره به پایگاه اطلاع رسانی این امامزاده به نشانی gonbadesabz.ir مراجعه کنند.

مصطفوی درباره زمان اعلام نتایج این جشنواره، گفت: افراد برگزیده در هر دو بخش به صورت مجزا در شامگاه پنجشنبه ۱۸ خردادماه جاری مصادف با برگزاری جشن میلاد امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) اعلام خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه هنگام ارسال اثر مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره موبایل و تلفن ثابت جهت تماس لحاظ شود، اضافه کرد: نمایشگاهی از آثار ارسال شده در حرم و بارگاه برپا خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان