میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 370 بازدید

دومین سمینار آمادگی آزمون های «نظام مهندسی» در لار برگزار می شود

دومین سمینار آمادگی آزمون های «نظام مهندسی» در لار برگزار می شود

دومین سمینار تخصصی آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی در سالن دفتر ویژه نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان لار برگزار می‌گردد.

اولین سمینار تخصصی آمادگی آزمون های نظام مهندسی، یازدهم تیرماه سال جاری با همکاری کمیته آموزشی دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان گراش، با حضور بیش از ۷۰ نفر از متقاضیان در سالن دانشکده علوم پزشکی برگزار گردید. داوطلبان متقاضی به حیطه کسب صلاحیت حرفه ای در گرایش های معماری و عمران، از شهر های لار، گراش، اوز، خنج، بستک و لامرد در این نشست حضور داشتند.

ضرورت برگزاری این سمنیار، رشد صعودی فارغ التحصیلان گرایش مهندسی در منطقه لارستان و احساس نیاز داوطلبان به استفاده از تجربیات تخصصی قبولی شرکت کنندگان دوره های اخیر بوده است.

دومین دوره این سمینار به سبب درخواست مکرر داوطلبان با هدف ارتقای سطح آگاهی داوطلبین جهت کسب آمادگی لازم برای شرکت در آزمون، با همکاری دفتر ویژه نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان لار،  در هجدهم مرداد ماه سال جاری، در سالن دفتر نمایندگی لار، برگزار می شود.

بیان کلیاتی از آزمون، بررسی تخصصی و بودجه بندی سوالات آزمون های نظارت و اجرا و همچنین تحلیلی بر چگونگی برگزاری و حل سوال آزمون طراحی-معماری محورهای بحث در این سمینار  هستند. موضوعات مورد بحث در این نشست، شامل:

آشنایی با آزمون های نظام مهندسی

‏‎معرفی منابع آزمون

‏‎بررسی تغییرات آزمون

معرفی مباحث مهم در آزمون

‏‎فراوانی سوالات آزمون نظارت و اجرا

‏‎‏‎بررسی نحوه مطالعه مباحث نظارت و اجرا

معرفی کلید واژگان و نحوه استفاده از آن

‏‎توضیحات در مورد آزمون طراحی معماری

منابع مطالعه آزمون طراحی، ابزار ترسیم، چک لیست، شابلون

مدیریت صحیح زمان

و … است.

مهندس فائزه اردشیری و مهندس بهزاد بیغرض  به ترتیب در جایگاه سخنران و همکار بخش اجرایی در این نشست همکاری دارند. از کلیه علاقمندان و متقاضیان شرکت در آزمون نظام مهندسی ساختمان دعوت می شود در این گردهمایی شرکت نمایند.


2 نظر

  1. سالاری گفت:

    0

    0

    واقعا که باید قدر دانی کرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان