میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 مارس 2020 ساعت 6:09 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 71 دیدگاه 1,313 بازدید

دوهزار رای واقعی و دلی داشتم/ بسیاری از مردم در این دوره «رای مصلحتی» دادند/ باید دو نامزدی که باهم درگیری داشتند کنار می رفتند!

«مصیب علیشیر» در گفت و گو با آفتاب لارستان:

دوهزار رای واقعی و دلی داشتم/ بسیاری از مردم در این دوره «رای مصلحتی» دادند/ باید دو نامزدی که باهم درگیری داشتند کنار می رفتند!

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، مصیب علیشیر در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: اصلا این نتیجه را پیش بینی نمی کردم و فکر می کردم که خیلی بیشتر از این ها رای داشته باشم.

به خاطر فضای دو قطبی شدیدی که ایجاد شد، بسیاری از مردم رای مصلحتی دادند

وی افزود: به خاطر فضای دو قطبی شدیدی که ایجاد شد، بسیاری در روز انتخابات پیام دادند یا زنگ زدند و گفتند که ما می خواستیم به شما رای دهیم اما به دلیل شرایطی که به وجود آمده، رای مصلحتی داده ایم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد دلایلی که باعث به وجود آمدن این نتیجه شد گفت: در رقابت شدیدی که امسال به وجود آمد، بحث اجماع گراش و رقابت شدید در شهر لار مطرح شد، همچنین افراد سرشناسی همچون نمایندگان ادوار مجلس و فرماندار در این دور از انتخابات حضور داشتند.

اگر از اول می دانستم که این میزان رای می آورم باز هم در انتخابات شرکت می کردم

علیشیر در پاسخ به این سوال که اگر از ابتدا می دانستید که این میزان رای می آورید آیا باز هم در انتخابات شرکت می کردید اظهار کرد: بله و من اصلا به انتهای آن فکر نمی کردم.

من به نفع لارستان حضور پیدا کردم چرا باید کنار می رفتم

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا به نفع نامزد دیگری یا به نفع لارستان کنار نرفتید تصریح کرد: من به نفع لارستان حضور پیدا کردم چرا باید کنار می رفتم.

اجماع باید بر سر منفعت شهرستان صورت گیرد نه در مورد یک شخص

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد اجماع گفت: اجماع باید بر سر منفعت شهرستان صورت گیرد نه در مورد یک شخص و در آن جلسه شاهد بودیم که بر سر افراد خاص می خواستند اجماع کنند و این مطلوب نبود.

مصیب علیشیر با اشاره به اینکه در گراش بر سر منافع شهرستان اجماع کردند و کاری نداشتند که کدام شخصیت انتخاب می شود اظهار کرد: شاید پیش بینی می شد که آقای حسین شیری در گراش رای بیشتری داشته باشد اما آقای حسین زاده از اجماع بیرون آمد و نماینده منتخب هم شد.

روش های سنتی و باورهایی که داریم، ما را در این سال ها به نتیجه نرسانده است

وی خاطرنشان کرد: اتفاقی که در این انتخابات افتاد، فصل جدیدی در عرصه سیاسی لارستان باز کرد که از این به بعد بازیگران جدیدی وارد شوند چون روش های سنتی و باورهایی که داریم ما را در این سال ها به نتیجه نرسانده است.

اگر قرار بود اجماعی صورت گیرد باید چند ماه قبل از انتخابات صورت می گرفت

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: همیشه دو سه شب قبل از انتخابات یادمان می افتد که باید اجماع کنیم، اگر قرار بود اجماعی صورت گیرد باید چند ماه قبل از انتخابات صورت می گرفت که در هفته آخر انقدر تخریب نداشته باشیم که باعث دلزدگی مردم شود.

باید دو نامزدی که از قبل هم معلوم بود چه درگیری هایی خواهند داشت کنار می رفتند

علیشیر افزود: اگر قرار بود اتفاقی بیفتد باید دو نامزدی که از قبل هم معلوم بود که چه درگیری هایی خواهند داشت کنار می رفتند.

افرادی که به من رای دادند، با کنار رفتن من به آن دو نامزد رای نمی دادند

وی خاطرنشان کرد: فرض کنید همه کنار می رفتند و آقای جعفرپور و آقای بروجردی می ماندند باز هم اتفاق خاصی نمی افتاد چون کسانی که به من رای دادند از همان «نه به رای» ها بودند و با کنار رفتن من به آن دو نامزد رای نمی دادند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر به مردم حق می دهید که شما و نامزدهای دیگری که پیش بینی می شد رای بالایی هم نداشته باشید در ایجاد نتیجه نهایی انتخابات مقصر بدانند گفت: اگر به این صورت است که نباید انتخابات برگزار کنیم، دو نفر را بیاوریم و بگوییم به این دو نامزد رای دهید.

همین مشارکت پایین مردم در انتخابات، یعنی نه به عملکرد نمایندگان در مجلس دهم

مصیب علیشیر با تاکید بر اینکه اگر قرار بود اتفاقی بیفتد باید از ناحیه دو نامزدی که فضای دوقطبی شدیدی را به وجود آورده بودند صورت می گرفت اظهار کرد: همین مشارکت پایین مردم در انتخابات، یعنی نه به عملکرد این مجلس که این دو نامزد هم عضوی از آن بودند.

وی افزود: اگر به آرای شهر لار نگاه کنیم متوجه می شویم که نامزد گراشی آرای زیادی در لار کسب کرده است، حتی عده ای بودند که می گفتند ما برای اینکه آقای بروجردی و آقای جعفرپور انتخاب نشوند به آقای حسین زاده رای دادیم.

الآن هم اتفاق خاصی نیفتاده چون یک جوان وارد مجلس شده است

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: الآن هم اتفاق خاصی نیفتاده چون یک جوان وارد مجلس شده و با توجه به صحبت هایی که کرده نظرش روی وحدت و اتحاد است.

لار باید از الآن روی سرمایه ها، نخبگان و افراد جدیدتری برنامه ریزی کند

علیشیر تصریح کرد: اگر لار می خواهد تغییر رویه دهد باید از الآن به فکر باشد که روی سرمایه ها، نخبگان و افراد جدیدتری برنامه ریزی کند.

بسیاری از مردم در این دور، به صورت مصلحتی رای دادند

وی در مورد رای هایی که در این دوره داده شد اظهار کرد: در روز آخر، هر کسی به نحوی رای می داد به عنوان نمونه عده ای با اینکه شاید دل شان با آقای بروجردی نبود به آقای بروجردی رای دادند که آقای جعفرپور به مجلس نرود و برعکس و حتی عده ای برای اینکه این دو نامزد رای نیاورند به نامزد گراشی رای دادند یعنی عملا بسیاری از مردم در این دور، به صورت مصلحتی رای دادند.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: بنابر نظرسنجی ها، رای بیش از ۶۰ درصد مردم اصلا مشخص نبود، در این شرایط هر کسی حق خودش می دانست که بماند یکی می گفت من دو دوره در مجلس بودم، دیگری پنج دوره و برخی هم می گفتند ما در دور قبل به نفع فلانی کنار رفتیم و حالا او باید به نفع من کنار برود؛ پس طبیعی است که در این شرایط هیچ اجماعی نیز صورت نمی گیرد.

دو هزار رای واقعی و دلی داشتم که اتفاق خوبی بود

مصیب علیشیر در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید با رایی که به دست آوردید، دیگر جوانان نخبه منطقه را نسبت به نام نویسی در ادوار آتی انتخابات ناامید کرده باشید گفت: به هیچ وجه؛ در این دوره نامزد گراشی بود که روی او اجماع شده بود، آقای محتاجی که پنج سال فرماندار بود و آقای محبی که یک دور نماینده بود، من در این وضعیت دو هزار رای واقعی و دلی داشتم که اتفاق خوبی بود.

وی افزود: در دو قطبی شدیدی که ایجاد کردند، بسیاری به من گفتند به دلایل مصلحتی به شخص دیگری رای دادیم و شاید بسیاری از آرای من کسانی بودند که پای صندوق رای نیامدند.

مردم از عملکرد مجلس دهم احساس رضایت نداشتند

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد دلایل مشارکت پایین مردم منطقه در انتخابات اظهار کرد: مردم از عملکرد مجلس دهم احساس رضایت نداشتند و بحث بیماری در آن روزها هم مطرح بود اما باید بنشینند کنکاش کنند و عملکرد این مجلس قطعا باید بهتر باشد.

باید روی وضعیت معیشت و اشتغال مردم برنامه ریزی شود تا در دوره های بعد مشارکت بیشتر شود

علیشیر افزود: وضعیت معیشت و اشتغال مردم اصلا مناسب نیست؛ بنابراین باید روی این موارد برنامه ریزی شود تا در سال های آتی و دوره های بعد مشارکت بیشتر شود.

اگر آقای حسین زاده از فرصت اتحاد و انسجام به خوبی استفاده کند، بحث لار و گراش و نگاه های سنتی و منطقه ای از بین خواهد رفت

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر از نامزد پیروز انتخابات شناخت دارید گفت: قبل از انتخابات ایشان را نمی شناختم و فقط اسم شان را شنیده بودم اما آقای حسین زاده چند ویژگی دارد که بسیار مناسب است، اول اینکه جوان و پرانگیزه است و دوم اینکه می خواهد بحث اتحاد و انسجام را نشان دهد که اگر از این فرصت به خوبی استفاده شود بحث لار و گراش و نگاه های سنتی و منطقه ای از بین خواهد رفت.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: تخصص ایشان در حوزه انرژی است و من بارها گفته ام که شاید ما نیاز داریم که در کمیسیون های بهتری حضور پیدا کنیم تا بتوانیم برای منطقه که قطب نفت و گاز است سهم به حق مان را از انرژی بگیریم.

اگر آقای جعفرپور یا آقای بروجردی انتخاب شده بودند، روز بعد از انتخابات عده بیشتری در لار احساس نگرانی می کردند

مصیب علیشیر خاطرنشان کرد: وقتی این چند فاکتور را در کنار هم می گذارم می بینم که انتخاب خوبی است و در جلسه ای هم گفتم که فرض کنید که آقای جعفرپور یا آقای بروجردی انتخاب شده بودند، روز بعد از انتخابات عده ی بیشتری در لار احساس نگرانی می کردند چون شهر دو پاره شده بود و عده ای ناراحت و عده ای هم خوشحال بودند.

وی افزود: الآن عده ای در لار ناراحت هستند، نه به خاطر انتخاب آقای حسین زاده بلکه به این دلیل که چرا ما نمی توانیم در شهرمان به اتحاد برسیم و اجماع درستی انجام دهیم.

اگر می خواهیم امید ایجاد کنیم باید نگاه سنتی را کنار بگذاریم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح کرد: در بسیاری از سخنرانی هایم گفته ام که اگر می خواهید امید ایجاد کنید باید رویکرد را تغییر دهید و نگاه سنتی را کنار بگذارید.

در این دور، باورهای سنتی به ما لطمه زد

علیشیر اضافه کرد: در این دوره، همچنان باورهای سنتی وجود داشت و این باورهای سنتی بود که به ما لطمه زد و اگر باورهای مان را تغییر داده بودیم، این اتفاق به صورت بهتری می توانست بیفتد.

باید به آقای حسین زاده کمک کنیم

وی در پاسخ به این سوال که آقای حسین زاده چقدر می تواند روی کمک شما حساب کنند گفت: ایشان نماینده منتخب مان است و باید کمک شان کنیم، به خصوص که حوزه کاری من انرژی است، حتما می توانیم به همدیگر کمک کنیم و منطقه را ارتقا دهیم.

هزینه تبلیغات انتخاباتی ام، ۳۰ میلیون شد

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد هزینه های انتخاباتی و محل تامین آن ها اظهار کرد: هنوز هزینه ها را جمع بندی نکرده ام اما فکر می کنم که نزدیک به ۳۰ میلیون هزینه شد و محل تامین آن هم کاملا شخصی بود.

ناامید نشده ام

مصیب علیشیر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر احتمال دارد که در دوره بعد نیز از حوزه لارستان در انتخابات نام نویسی کنید تصریح کرد: ناامید نشده ام و در جاهایی که رفته ام همه از حضور من احساس رضایت داشتند و شهامت و جراتم را تحسین کردند.

فکر می کنم که در مجلس بعدی جوانان بیشتری وارد شوند

وی افزود: من از طیف جدیدی وارد شدم و شاید برای نخستین بار بود که از بین نخبگان، نماینده ای وارد این عرصه شد و این موضوع برای بسیاری از جوانان امید، اعتماد به نفس و جرات به ارمغان آورد و فکر می کنم که در مجلس بعدی جوانان بیشتری وارد شوند تا متفاوت تر از قبل شکل گیرد.

قول هایی را که در بحث اشتغال داده ام پیگیری خواهم کرد

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد برنامه کاری اش بعد از انتخابات گفت: به کار گذشته ام ادامه خواهم داد و قول هایی را که در بحث اشتغال داده ام پیگیری خواهم کرد.

نخبگان را به مسائل وارد کنیم چون آن ها نگاه شان نسبت به مسائل و مشکلات متفاوت است

علیشیر در پایان اظهار کرد: امیدوارم اتفاقی که افتاد درسی برای آیندگان باشد تا بتوانیم از سرمایه های مان بهتر استفاده کنیم، سرمایه سوزی نکنیم، نخبگان را به مسائل ورود دهیم چون آن ها نگاه شان نسبت به مسائل و مشکلات متفاوت است.

معتقدم که در بسیاری از جاها، رقیب من باورهای سنتی مردم است/ آقای حسین زاده دیرتر از همه آمد، ناشناخته تر از همه نیز در لار بود و رای بسیار خوبی هم از خود شهر لار آورد

وی افزود: مطمئنم که در دوره های بعد، جوان ها وارد می شوند و این اتفاق از دولت آینده نیز شکل خواهد گرفت و معتقدم که در بسیاری از جاها، رقیب من باورهای سنتی مردم است و دیدیم که آقای حسین زاده دیرتر از همه آمد، ناشناخته تر از همه نیز در لار بود و رای بسیار خوبی هم از خود شهر لار آورد.


71 نظر

 1. وحید گفت:

  5

  4

  همینقدر که جسارت جوانی داشتین و مقابل مسافر بروجرد و کاندیدای اجاره ای اصلاح طلبان ایستاد قابل تقدیر هستید.

  وقتی یک نفر که خودش رو دیپلمات کهنه کار میداند و با هزاران اما و اگر در شهری دیگر بدنبال رای هست ! شما که فرزند این سرزمین هستید لایق و شایسته این کار هستید.

  البته که قدر شما را نشناختند.

 2. گراشی گفت:

  1

  1

  حیف اینهمه پولی که خرج کردی

  • اوزی ساکن قشم و درگهان گفت:

   4

   0

   احسنت و جزاکم الله خیرا که مانع ورود فردی از استان لرستان شدی جوان

  • محموداسبی گفت:

   2

   1

   سلام بر همگی
   از یک دی و منظر منظر ۷۱۰۰۰ نه و از یک منظر دیگر ۲۰۰ هزار نه فقط و فقط به کسانی بود که یکه تاز ادعای ریاست و زعامت بر مردمان چهارشهرستان و جنوب فارس و غرب هرمزگان داشتند.
   تازه فهمیدند که یک من ماست چقدر کره میدهد.
   تازه فهمیدند که با نگاه حقارت به مردم نگریستن چه جوابی دارد
   تازه فهمیدند که با هیاهو و غوغاسالاری نمی توان به جایی رسید.
   تازه فهمیدند که عدم تحمل منتقد و سرکوب منتقدین چه با توهین چه با فحاشی چه با تطمیع به کجا می رسد.
   تازه فهمیدند که اتکا به ثروتمندان و بی اعتنایی به اقشار متوسط یعنی چه.
   تازه فهمیدند که باید بفهمند.
   ولو خود را به بی توجهی زده باشند.
   حسین زاده فرزند این خاک و عصاره اعتماد به نفس مردم است.
   حسین زاده آهی است که از نهاد و درون خانواده هایی که قربانی اختلاف سازی این خاندان در این منطقه شده بودند بر آمد.
   حسین زاده هشداری است به تمامیت خواهان پرادعا و خالی از معنویت و عقل
   حسین زاده تبلور شعور و غلبه بر احساسات پوچی است که سالها با ان این مردم را به رعیت گرفته بودند.
   حسین زاده یعنی نه به انها و اعلام پایان امپراطوری خودخوانده اشان.
   لار و گراش برادرند و برادر می مانند و ان شالله حسین زاده کاری کند تا به انها ثابت شود که بذر اختلاف کاشتن و دورویی ونفاق را توسعه دادن یعنی چه
   ۲۴۰۰ رای مردم لار به حسین زاده جوان که فرزند این اب و خاک است یعنی اماده ایم برای فردایی بهتر

 3. لار گفت:

  0

  4

  عزیز من حسین زاده که از لار رای نداشت گراشی ها تو لار بهش رای دادن چون گراش شلوغ بود

  • علیرضا گفت:

   1

   0

   😂😂😂چرا جک‌ میگین شما مگه گراشی بیکاره پاشه بیاد لار رای بده خود لاریا بهش رای دادن.ما با دلو جون به مهندس علیشیر رای دادیم رای به حق دادیم

  • لاری گفت:

   0

   0

   ما خانوادتا کلا به حسین زاده رای دادیم.
   بروجردی که غیربومی بود
   جعفرپور هم میدونستیم رای نمیاره
   محتاجی هم که وابسته به گراش
   پس به خوده گراش رای دادیم

 4. لارستانی گفت:

  3

  0

  تو هیچ نفعی برای لارستان نداشتی اگر شما و امثال شما به نفع لار کنار رفته بودین منطقه میترسیدن به حسین زاده رای نمیدادن …اقای رای خراب کن

 5. اجماع گفت:

  2

  1

  وقتی میبینی تو گراش اجماع کردن تو چرا داخل لار اجماع نکردی فک میکردی چقد رای داری!!؟؟؟

  • حسین گفت:

   2

   2

   اتفاقا تو لار باید اجماع میکردن رو اقای علیشیر که جوان هستن و توانمند

 6. ناشناس گفت:

  4

  1

  تقصیری نداری جوان هستی وجویای نام. حیف که کارت انتخاباتیت سوخت.

  • حسین گفت:

   2

   0

   کسی کارت انتخاباتیش میسوزه که هرجا رفت بد بگن ازش اقای علیشیر خوشبختانه هرجا پا میذارن فقط خوبی ایشون میگن و همه تاسف میخورن که چرا رای اشتباه دادن

  • تقوی فرد گفت:

   1

   1

   اره.
   جوان و جسور
   ولی کارت انتخاباتی شنا دیگه سوخت.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   کارت انتخاباتیت سوخت؟؟؟؟
   انسان هایی با فکر کوچک برای بزرگ جلوه دادن خودشون دیگران را کوچک میکنند

 7. رای گفت:

  0

  1

  اون رای بی رای هایی که به تو رای دادن […] هستن خلاص تو مگه ضد نظامی که رای بی رای ها به تو رای بدن!!!!

 8. انتخاب گفت:

  1

  1

  اقای عزیز الان با انتخاب حسین زاده کل منطقه احساس نگرانی میکنن .بچه و جوان رو چه به مجلس قانون گذاری .فک کردی اینجا امریکا که جای نخبگان باشه اینجا ایران هر کی بیشتر پارتی داره اون باید بشه نماینده

 9. شهرستان گفت:

  4

  1

  منفعت شهرستان در شماست!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟اخه چه منفعتی برای این شهر میتونی داشته باشی؟؟؟جز رای خراب کن‌هیچ خاصیت دیگه ای نمیتونی داشته باشی داداش من

 10. جوان گفت:

  1

  1

  شک نکن تو و امثال تو هیچ موقع رای نمیارین مگر مثل قضیه لار و گراش که مردم حاضر باشن به چوب خشک گراشی رای بدن ولی به لاری رای ندن

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  همین که با جسارت و شجاعت پا در این عرصه گذاشتی برنده ای داداش من.همه ی دنیا قدر نخبه ها و رو می‌دونن به جز لار

 12. روشنگر گفت:

  3

  1

  جناب علیشیر واقعا باید برای تفکراتی چون شما تاسف خورد و زار زار گریه کرد
  متاسفانه شما دچار توهم بودید و همچنان در توهم مانده اید
  شما که قصد ورود به کارزار انتخابات مجلس داشتید باید با برنامه وارد میشدید و عیار و وزن خود را می سنجیدید
  هر پیشرفتی یک سری مقدمات می خواد نه اینکه همین جوری وارد بشیم و توقع داشته باشیم که همه برن کنار
  آقای حسین زاده با تمام احترامی که براش دارم به دلیل توانمندی نبوده که رای آورده تنها و تنها به دلیل اجماع گراش بودن و هر فردی در گراش از اجماع بیرون می آمد امروز پیروز انتخابات بود
  شما حداقل یکبار در انتخابات شورای شهر شرکت می کردید بعد وارد انتخابات مجلس می شدید
  یکی از مشکلات کشور ما همین توهم قدرت و توهم رای هست که اکثر مردم گرفتارش هستن
  و ۲۰۰۰ رای هم کار سختی نبوده که شما کسب کردین
  مطمئنم باشید با کنار نرفتن شما فقط خود را مغضوب مردم لار قرار دادین
  ان شاالله که در آینده بتوانید این اشتباه رو جبران کنید با تخصص و قدرتی که دارین برای مردم لار خدمت کنین
  منتظر طرح های اشتغال زای شما هستیم

  • کاندیدای شورای شهر گفت:

   0

   0

   این کامنت بیشتر به صحبت یکی از داوطلبین غیرپیروز البته با پیروز شورای شهر خیلی شباهت داره.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   جناب روشنگرمگه آقای حسین زاده با برنامه اومده بود اونم همینجوری دم اخر یهو تایید صلاحیت شد.مثل اینکه تو باغ نیستی برادر

  • مهدی لارستان گفت:

   0

   0

   منظورتون از برنامه چیه؟؟مگه بقیه کاندیدا چه حرکتی زدن که علیشیر نزد؟؟فقط بقیه همون ۲۲هزار رای و ۲۰هزار رای رفتن […] علیشیر این کارو نکرد که خداروشکر برنامه هاشون نقش بر اب ش

 13. حسین گفت:

  0

  0

  اتفاقا کار بسیار عالی انجام دادین.لار به شماها نیاز داره نه یه مشت […].حیف که لارستان هیچ وقت قدر شماهارو ندونسته

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۷۱۰۰۰ رای منفی به بروجردی انشالله باعث بشه به خودشون بیایند و بفهمند معنی این نه بزرگ را

 15. منتقد گفت:

  0

  0

  تبلیغات آقای علیشیر خیلی کمتر از بعضی نامزدهایی بود که گفتن ده پانزده ملیون هزینه کردن. قضیه چیه؟
  بگذریم آقای علیشیر عقلانیت سیاسی را نادیده گرفتن و همراه چند نفر دیگه برای همیشه متهم عدم وقوع اجماع در لارمیمونن.
  بازم بگذریم امیدواریم بتونن در زمینه تحقق وعده های انتخاباتیشون حرکتی انجام بدن.

 16. ناشناس گفت:

  1

  1

  لارستان به شما افتخار میکند آن شاالله ۴سال بعد پرقدرت تر حضور پیدا کنید وما با جووون ودل به شما رای میدهیم
  ای کاش شمارو زودتر شناخته بودیم.ما عاشقت شدیم صحبتاتون به دل مینشست

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   گول اطرافیانت خوردی دیگر کوپنت تمام شد در منطقه کاندید یکبارشانس رای آوردن دارد. توهم اول شدن شما واطرافیانت این برنامه از سر منطقه در آورد. جوان هستی و بهتر است که در تهران ادامه کارت بدهید هرکسی بهر کاری ساخته اند. برو کار کن و ۲۰سال دیگر بیا… ببخشید که رک با شما صحبت می کنم چون جوان هستی وآرزو بر هر جوانی عیب نیست.
   باید پخته شوی باید همه شمارا بشناسند. باید برای مردم کار کنی تا محک بخوری …زود بود به هرحال بزرگترانت باید می فهمیدند که اقبال عمومی همراهت نیست. چون جوان هستی باز شمارا دوست دارم.

 17. لاری گفت:

  3

  1

  اقای علیشر کاش کمی در صحبتتان اخلاق و ادب را رعایت میفرمودید بزرگترین نقص شما ادبتان می باشد در برخورد با بزرگان ،انسان مومن باید برای بزرکان ارزش قائل شود که شما…..مثلی است که میگویند درختی که پربارتر هستش سر به زیرتر هسش کاش بحای این همه خودستایی کمی از دیگران به احترام یاد می کردید مردم صحبت های شما را در خاطر خواهند داشت رعایت ادب از هر چیزی واجبتر میباشد خواهشا کمی فکر کنید

 18. دلسوز گفت:

  0

  0

  دوست عزیز که گفتی هرکی پارتی داره میتونه کارساز باشه نه حسین زاده جوان. توی مجلس هیچکی اندازه بروجردی پارتی نداشت ولی چه گلی به سر بروجرد زد. در گام دوم انقلاب به فرموده رهبری جوانان پاک و مومن کارساز خواهند شد همین حسین زاده که شما بچه میخوانیدش مدیر ارشد وزارت نفت و رییس عملیات حفاری چاه های نفت و گاز کشور هست که از خانواده ای اصیل و نجیب با تکیه بر توان خودش به اینجاها رسیده کمیسیون منتخب منطقه در مجلس انرژی خواهد بود یعنی نفت و گاز و آب و برق این وجه تمایز فعالیت نماینده ما با نمایندگان سابق خواهد بود که کمیسیونشان دردی از منطقه دوا نمیکرد و هیچ نان و آبی برای حوزه انتخابیه نداشت.

 19. لاری. دلخور گفت:

  2

  0

  نتبجه همه این. حرفها. واوردن. عذر. بدتر. از گناه. است. شما. همه. خود. خواهی. کردید. کنار. نرفتید. وارای. شهر. لار. پراکنده. شد. ونماینده. گراش. برنده. شد. حالا هم. بروید. تا ۴. سال. دیگر. وعقب. افتادن. لارستان. اینها. نتیجه. خود بزرگ. بینی. شما هاست. مردم. لار سما ها. را نمی بخشند

 20. ناشناس گفت:

  2

  0

  خودت رو خراب کردی. اگر این دوره نیامده بودی شاید آینده شانسی داشتی.مردم شما که دارای رای کمی بودند و کنار نرفتند را بعنوان خائن خواهند شناخت.این حد از توهم نوبر است.

  • جوان لاری گفت:

   0

   0

   خائن کسی هست که مردم شهرش ازش بیزارند
   وخداروشکر طرفدارانی جعفرپور وبروجردی دارن میسوزن

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   کاش کنار رفته بودین.
   چون یکی از علل شکست لار شدین دیگه کسی به شما رتی نخواهد داد.
   البته اگه دلت خواست این حرف من هم تجربه کن تا باورت بشه

 21. لار گفت:

  2

  0

  متاسفانه با این مصاحبه نظرم منفی منفی شد دیگه فکر نکنم بتونی بیایی …. هنوز مغرور هستی

 22. Ali گفت:

  1

  0

  یک کلام هم از…شنیدیم
  لا اله الا الله

 23. لاری گفت:

  4

  0

  سطح تحلیل این آقای کاندیدا به اندازه یه نوجوان تازه بالغ و دارای خیره سری نوجوانی است. بچه جون برو درس و مشقت رو بخون تو رو چه به سیاست آخه؟!

 24. ناشناس گفت:

  1

  0

  واقعا واسه اقایان علیشیر موحدی یگانه فرد محبی و محتاجی متاسفم که خودخواهی اونها باعث شد لارستان ۴ سال دیگه عقب بیفته..مسلما این افراد در چشم مردم شهر منفور باقی خواهند ماند.

 25. دلسوز گفت:

  1

  0

  با این تفکر بچه گانت به جایی نمیرسی کاش اول میرفتی کلاس انسان شناسی بعد میامدی و کاندید میشدی کسی که مستبدانه قضاوت میکند و حق بجانب میگیرد چگونه میخواهد نماینده مردمی شود که هزاران انتقاد قرار است بر او شود کسی که که اینقدر مغرور است که نمیخواهد بپذیرد برای مردمان شهرش باید از خودگذشتگی میکرد و به مصالح شهرش کنار میکشید چگونه میتواند در قوه مقننه نماینده مردمانی باشد و مصالح شخصی خود را فدای مصلحت مردمانش کند نه اینگونه منش حق بجانبه گرانه بدرد خدمت به مردم نمیخورد امید است که به خود آیید و دست از غرور بردارید و کمی پخته رفتار فرمایید

 26. محمد گفت:

  0

  0

  تو جامعه ما اگه مشکلات زیاد چون جای نخبه هامون خالیه و ما کسانی رو انتخاب کردیم که نشوندهنده افکار نژاد پرستانمونه… هرکی بحث لاری گراشی کنه بنظر من مثل انسانهایی میمونه که به نظام برده داری و نژاد پرستی اعتقاد داشتند… بهر حال من به عنوان یک حامی شما از حضورتون سپاسگزارم و امیدوارم یه روز ما جهان سومی ها با انتخاب نخبه هامون مشکلات کشور رو حل کنیم گرچه اعتقاد دارم وقتی هفتاد درصد مردم تو انتخابات مشارکت نمیکنند خیلی پیامها داره که کاش دوستان وابسته به باند قدرت و ثروت میدونستند

 27. ناشناس گفت:

  0

  2

  آفرین به مهندس علیشیر وجسارتش

 28. ناشناس گفت:

  0

  0

  رایش دوهزار تاست دور بعدم میخواد بیاد.

 29. لارستانی گفت:

  2

  0

  حدود ۲ هزار رای داشتی اما تقریبا حدود ۳۰ هزار رای کم داشنی بنده خدا با این طرز تفکر می خواهی به کجا بررسی همه اش اندازه یک روستا رای نداشتی واین همه توضیح وتحلیلی میکنی شما ها بودید که اینجوری ارای مردم شریف لار را پراکنده کردید و نتیجه را به شهر حریف واگذار کردید حالا هم برای مردم مطلب مینویسید و…….شما ها باید عذر خواهی کنید ما لاریها در این انتخابات از دست شماها شکست خوردیم

 30. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفرپور که از پایداری ها بود و دستور ماندن داشت. محتاجی از طرف نیروهای آنقلاب دستور ماندن داشت.
  بروجردی اصولگراهای تهران براش آمار گرفته بودندکه رای می آورد.
  محبی کسی بهش نگفته بود بیا برو
  عليشیر که به بازی گرفته نشده بود.
  موحدی که موحد بود ی نداشت.
  و اونکه همه را بازی داد تو طهران […]

 31. انصاری.ابراهیم گفت:

  0

  0

  با سلام .ما ستاد آقای مهندس حسین زاده را در سه روز آخر در خیابان هلال احمر و روبروی آموزشگاه نیستان در لار برپا کردیم .در این چند روز شبانه روزی تلاش کردیم و ایشان را به مردم لار معرفی کردیم .بیشتر از ۲۰۰۰ بنر و تبلیغات بین مردم لار پخش کردیم و دور و بر ۵۰۰ عدد روزنامه معرفی ایشان در شهر جدیدو قدیم لار بین مغازه داران پخش کردیم .اول اش که آمدیم یه شخص نا آشنا بود ولی به مرور استقبال کردند و خوشحالم که مردم لار با ایشان که جوان هستند همنوا شدند .باور کنید اولش می پرسیدند این کیه و از کجا اومده .در طول تبلیغات هم اصلا بی احترامی ندیدیم .با توجه به اینکه من مهندس حسین زاده رو می شناسم و ایشان هم در قسمت حفاری هستند شخصیتی مستقل هست و اصلا تسننی و قدیمی فکر نمی کنند و نگاه باز به همه منطقه دارند .ان شاالله مردم منطقه در طول چهارسال ایشان را برای پیشبرد اهدافش که اشتغال جوانان هست یاری کنند که همانند لامرد که امروز از نظر صنعت و اشتغال پیشرفت زیادی کرده ما هم بتوانیم در حوزه انرژی پیشرفت کنیم . جالب اینجاست که بروجردی در گراش دفتر نداشت و.حتی دفتر جعفر پور اصلا فعال نبود .تبلیغات ما برای ایشان در لار بسیار بهتر از کاندیداهای دیگر در گرا ش بود .

 32. ناشناس گفت:

  1

  0

  خود شیفته

 33. لاری گفت:

  1

  0

  خیلی خیلی زیبا بود اگر روز آخر به نفع شهر انصراف می دادی. اینجوری هم برای مردم ارزش بیشتری پیدا می کردی و هم برای آینده، شانس بیشتری پیدا می کردی. اینجوری تبدیل شدی به یک مهره سوخته

 34. سعید گفت:

  1

  0

  راستی می گفتی خواب دیدی که تو مجلس هستی!
  حالا خوابت تعبیر شد؟

 35. لارستانی گفت:

  0

  0

  بالفرض که دو هزار رای دلی داشتی.
  ولی این دو هزار رای، شما را تبدیل کرد به یک مهره سوخته!

 36. علی گفت:

  0

  0

  آخه با این تحلیل می خواستی بری بهارستان؟!
  حتما با همین تحلیل ها هم می خواستی چهار سال قانون به نفع مردم تصویب کنی؟!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   هنوز پخته نشده بودی و آمدی…اطرافیانت هم توهم پیدا کرده بودند.دلت با چند هزار تا رای خوش نکن…برو وبه کارت برس وادامه بده…مردم منطقه شمارا نمی شناختند. شما هم منطقه را کامل نمی شناختی.به هرحال از اینکه رای منطقه خراب کردی وجهه خوبی بین مردم پیدا نکردی. وختم کلام خدانگهدارت

 37. لارستانی گفت:

  1

  0

  به نظر بنده آقای علیشیر می توانستند در آینده یک نیروی موثر و تاثیر گذار برای شهرستان باشند اگر قدر خودشان را بیشتر می دانستند.
  برای رسیدن به نمایندگی مجلس بیش از اینکه بینش علمی لازم باشد باید فرد دارای بینش سیاسی. اجتماعی و …. باشد که آقایدعلیشیر نشان دادند فقط بهره علمی را دارا هستند و در تحلیل اوضاع سیاسی و اقتصادی تبحر ندارند چرا که می توانستند با زرنگی به نفع لارستان نه کاندیدای خاص کنار می رفتند و پس از برنامه ریزی لازم و شناسایی مجدد خود به مردم برای دوره بعد با قدرت بیشتر وارد کارزار انتخابات می شدند.
  متاسفانه افرادی که ایشان را احاطه کرده بودند مشاوره خوبی به ایشان نمی دادند و توقع داشتند مثل گراش همه بروند پشت سر ایشان حال آنکه قضیه اجماع لار و گراش تفاوت از زمین تا آسمان هست.
  همچنان که آقایان جوانی مثل غریب زاده. یگانه فرد . و …. که عدم تحلیل شرایط درست جامعه برای انتخابات مهره ای سوخته شدند . کارت آقای علیشیر هم برای همیشه سوخت مگر اینکه بتوانند در این چهار سال کاری کنند.

 38. لار گفت:

  0

  1

  قضیه می دونی چیه؟؟؟تو بازار مسکن دقت کنید بساز بفروش ها علم ندارند مهندس ها بساز بفروش نیستند (مهندس واقعی) چون به قوانین و اجرا مسلط است و ترس داره.
  حالا تو سیاست اونی که تو ۳۰ سال خدمتش صادقانه بوده . پارتی نداشته . از پست کم شروع کرده و ارتقا پیدا کرده به ندرت تو بازی سیاسی می بینیم
  معمولا افرادی که کار اجرایی نکردند و نظریه پردازند یا مفت میان سر کار و مفت پست می گیرند مفت مدرک میگیرند نه به دلیل عملکرد مثبت در محل کارش بلکه به دلیل پارتی و حزب بازی …
  حالا از صحبت های جناب علیشیر مشخص شد که متاسفانه هنوز در حد نمایندگی نیست . ظاهرا ایشون معنی حرف تا عمل در ایران را درک نکردند.
  فکر میکنه بگه من میرم نفت استخراج می کنم به همین سادگی است . از پول گرفته تا خرابکاری منطقه ای فکر اینجاها که نمی کنند هر حرفی از دهنشون در میاد میگن .
  ظمنا ۹۰ درصد وعدهها با تلاش شما و پیگیری فرماندار قابل اجرا است نیازی به نماینده نیست
  فرماندار- استاندار- وزیر= میشه طرح دولت … پشتیبانی چندین نماینده حتی در شهرهای بزرگ میشه تصویب در مجلس
  پس اکثر دوستان در تلاش برای خودشان هستند
  اما نماینده ای که حداقل نفوذ داشت برای میانبر همین بروجردی بود

 39. واقعيت گفت:

  0

  0

  محور اين مصاحبه هم منيت همراه با توجيه مي باشد.شما جوانان بايد تجربه در جاي ديگه كسب كنيد بعد به اين پله برسيد.پله پله تا ملاقات خدا.بابا بهترين گزينه اين انتخابات جعفرپور بود از جميع جهات. تمام

  • سید مرتضی گفت:

   0

   0

   حالا شماها دارید میسوزید هی به این کاندیدو اون کاندید دارید اهانت میکنید اونی که باید میرفت کنار دکترجعفرپور بود نه هیچ کس دیگه یکم برو تو دل جماعت لارستان متوجه میشی که چقد ناراضی ان.

 40. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام
  به کارهای بزرگ مرد کار ازموده فرست، برادر بیا چند سال تو اداره ای جایی کار کن مدیر بشو بعد ادعای صندلی مجلس را داشته باش افسوس که چهار سال حسرت را خواهید کشید این راهش نبود و نیست فرصت سوزی کردین که در تاریخ خواهند نوشت باش تا صبح دولتت بدمد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   فک کنم آقای علیشیر برای پست ومقام نیومده بود فقط اومده بود که به جوونا یاد بده جسارت داشته باشند ومطالبه گرباشند.براتون با این طرز فکر مسخره متاسفم

 41. عبداله گفت:

  3

  0

  با جرات تمام میگویم اگر دخالت بعصی از گروهها و افراد نبود ، اگه این همه تخریب بر علیه یک کاندید نبود ، اگه این انتخابات […] نبود و مردم را رها میکردند خودشان بک اصلح را انتخاب کنند ، اگه خواص جامعه و علمای شهر مردم را از عواقب این همه بد اخلاقی و بی تقوایی ‌اگاه میساختند که ایهاالناس اخرتی هم هست اینقدر اخرت خود را به خاطر دنیای دیگران خراب نکنید و شب اول قبر باید پاسخگوی همه تهمتها و توهینهایی باشید که به افراد نسبت داده اید ، باز هم با عدم اجماع و تنوع کاندیدا یک کاندید از لار رای میاورد . این جماعت تخریبچی به هر دو کاندید مطرح جفا کردند . تا انجابیکه تعداد زیادی ریزش ارا به جهت سردرگمی و عدم به نتیجه رسیدن مردم بود .

 42. ناشناس گفت:

  0

  0

  توهم بر جوانان عیب نیست متاسفانه اقای علیشیر هم به توهم سنتی رای اوردن همچون دیگر کاندیداهای بقول ایشا ن سنتی گرفتار شده دو روز تهران بوده فکر کرده روشنفکر شده
  پسرم مردم شناسیت در حد صفر هست

 43. ح.د. وطن دوست گفت:

  0

  0

  آقای علیشیر با تعریف هایی که از شما شنیده بودیم، انتظار مصاحبه ای پخته تر از شما داشتیم. مثلاً در جواب این سؤال که:
  «اگر از ابتدا می دانستید که این میزان رای می آورید آیا باز هم در انتخابات شرکت می کردید؟»
  گفته اید:
  «بله و من اصلا به انتهای آن فکر نمی کردم.»
  این جوابتان کاملاً سطحی نگرانه و خام است و به نوعی بی تجربگی شما را در سیاست می رساند و بوی خودرأیی و غرور از آن به مشام می رسد.

 44. مهدى گفت:

  0

  0

  متاسفم كه خودت رو جوان ميدونى ولى با اينكه لاريم اما معتقدم بين تو و اون جوان گراشى خيلى فرق هست … مهندس حسين زاده مبادى آداب بلد بودن كه شما جز تعريف و تمجيد از خودت و زير سوال بردن بقيه دنبال رأى بودى كه البته هنوزم معتقدى بهترين خودت بودى و بقيه اداى تو رو در مياوردن

  تناقض در كلامت هم كه كاملا محسوس بود در جاى گفته بودى : ” كسانی که به من رای دادند از همان «نه به رای» ها بودند .”
  در بخش ديگرى گفتى: ” دو هزار رأى واقعى و دلى داشتم ”

  شما لطفا برامون همون به اصطلاح خودت نخبه بمون ، سياست مال امثال تو نيست …

 45. دلسوز گفت:

  0

  0

  جعفر پور دوره به دوره محبوبیتش کمتر می شد دوره اول با ۵۴ هزار رای آورد دوره دوم با ۳۸ هزار رای و الانم ۲۰ هزارتا
  نمیدونم اصرارش برای چی بود
  بروجردی هم در بروجرد دوره به دوره رایش افت می کرد و دوره قبل به سختی رفت مجلس اصلا این دوره لار گزینه های مناسبی نداشت به جز علیشیر ولی خب کم تجربه و ناشناخته بور فرهنگ سیاسی لار خیلی باید تغییر کنه تا جوان ها دیده بشن
  لازم به ذکر است من تا حالا علیشیر رو نه از نزدیک دیدم و نه میشناسمش صرفا در ایام تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی اطلاعاتی درباره ایشان کسب کردم.

 46. جوان خوش. خیال گفت:

  0

  0

  با. ۲. هزار. رای. چه. خیالبافی ها میکنید. امروزه هرکس. از هر شهر. وروستایی. کاندید. شود. ۲. هزار. رای. می. دهند. بهتر است. به کار. وبار شخصی خودتان. برسید. از صحبتهای شما. معلوم است که. مثل. کهنسالان. لاری. فکر میکنید. بنازم. به. جوان گراشی

 47. ناشناس گفت:

  0

  0

  اعتماد به نفس شما را زمین زد و برای همیشه سوزاند.مردن از انسان های خود نخبه پندار خوششان نمی آید.

 48. از لطیفی گفت:

  0

  0

  در مطلب این جوان خود بزرگ بینی وخود ستایی موج می زند اصلا به درد نمایندگی مردم نمیخورد یک کمی از اقای حسین زاده مردمی وخاکی بودن یاد بگیریم

 49. گراشی گفت:

  0

  0

  فقط خدا وشکر که جعفرپور وبروجردی رای نیاوردن.قشنگ مشخصه که این متنارو طرفداری کدوم کاندید نوشتن…
  اخ اخ هی بسوووووزین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان