میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 778 بازدید

دوچرخه‌سواری بانشاط به میمنت سالگرد ورود آزادگان + تصاویر

دوچرخه‌سواری بانشاط به میمنت سالگرد ورود آزادگان + تصاویر

روابط عمومی تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران: در بیست و هفتمین روز از مردادماه ۱۳۹۶ و در یک صبح جمعه اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همچون هفته‌های قبل، پس از تجمع در میدان قبله شهر جدید لار، یکی از مسیرهای خروجی و ورودی شهر لار را برای رکاب‌زنی در نظر گرفتند.

مسیر این هفته شهر جدید لار تا صحرای نیمه (جاده لار – بستک) انتخاب شده بود و اعضای تیم پس از رسیدن به منطقه مورد نظر، صبحانه‌ی خود را در یکی از باغ‌های بین راه در فضایی شاد و باصفا صرف کردند.

اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران از همه همشهریان عزیز دعوت می‌کنند که در این برنامه بانشاط هفتگی حضور پیدا کنند تا شادابی و سلامت خود و جامعه را تضمین نمایند.

لازم به یادآوری است محل تجمع این حرکت ورزشی، میدان قبله شهر جدید لار است و برنامه دوچرخه‌سواری از ساعت ۶:۱۵ صبح جمعه آغاز می‌شود. گزارش این همایش بانشاط نیز از رادیو ورزش (موج FM)، برنامه «صدای کوهستان»، بین ساعت ۶ تا ۸ صبح جمعه پخش می‌شود. شرکت عموم مردم علاقه‌مند به ورزش در این برنامه آزاد است.

برنامه هفته آینده این تیم، شهر لار تا امامزاده میر ابراهیم (کیلومتر ۲۰ جاده لار- جهرم) خواهد بود.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  ماشالله به این گروه

 2. عبداله گفت:

  0

  0

  ان شا ءالله بادوچرخه بريد كربلا

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب آقای مسئول گروه دوچرخه سواری شهید چمران اجرای برنامه به همت و تلاش ورزشکاران رکاب زن بوده ، آیا دقت کردین بیشترین اعضای شرکت کننده در برنامه اعضای تیم دوچرخه سواری اداره کل راه و شهرسازی لارستان می باشندکه جای تقدیر و تشکر از حضور بی الایششان در این برنامه های اخیر را دارد اما متاسفانه اجرکارشان را به نام خودتان تمام می کنید جا داشت پس از تشکر از حضور این عزیزان ، اجرای برنامه را به همرایی گروه دوچرخه سواری راه و ترابری و یا هیئت دوچرخه سواری لارستان و در کنارشان تیم سه نفره دوچرخه سواری شهید چمران را نام می بردید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان