میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 906 بازدید

دوچرخه‌سواری در هوای مطبوع پس از باران + عکس

دوچرخه‌سواری در هوای مطبوع پس از باران + عکس

روابط عمومی تیم دوچرخه‌سواری شهید چمران: در بیست و چهارمین روز از شهریورماه ۹۶، در صبح جمعه‌ای باطراوت و مطبوع همزمان با عید «مباهله» حضرت رسول (صلی الله علیه و آله و سلم)، پس از یک روز بارانی، اعضای تیم دوچرخه‌سواری شهید دکتر مصطفی چمران لارستان همانند هر صبح جمعه بعد از تجمع در میدان قبله شهرجدید لار در فضایی بانشاط رکاب زدند.

مسیر این هفته، جاده شهر جدید لار تا صحرای نیمه (کیلومتر ۲۰ جاده لار- بستک) بود و از آنجایی که روز قبل آن، مردم شهر لار و مناطق مختلف لارستان از باران رحمت الهی بهره‌مند شده بودند، هوا بسیار پاک و دلپذیر و برای ورزش و ورزشکاران بسیار مناسب بود.

دوچرخه‌سواران پس از رسیدن به محل مورد نظر، در راه بازگشت در محلی مناسب به صرف صبحانه پرداخته و پایانِ هفته‌ی خوبی را برای خود رقم زدند تا یک هفته‌ی کاری جدید را با نشاط و انرژی آغاز کنند.

لازم به یادآوری است خبر این حرکت ورزشی بانشاط از رادیو ورزش (موج FM)، برنامه «صدای کوهستان»، بین ساعت ۶ تا ۸ صبح (جمعه) پخش می‌شود.

اعضای این تیم ورزشی از همه ورزش‌دوستان و علاقه‌مندان به سلامتی دعوت می‌کنند در این برنامه‌ی هفتگی که هر صبح جمعه (حدود ساعت ۵:۴۵) برگزار می‌شود، حضور یابند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان