میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 فوریه 2017 ساعت 1:29 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 601 بازدید

دو شرکت «دانش‌محور» به خانواده مرکز رشد فناوری لارستان افزوده شد

ewqeدو شرکت «دانش‌محور» به خانواده مرکز رشد فناوری لارستان افزوده شد

در هفته های گذشته، دو شرکت دیگر، یکی در حوزه مواد غذایی و دیگری در حوزه فنی مهندسی، به خانواده مرکز رشد واحدهای فناوری لارستان افزوده شدند.

به گفته فرزاد قناعت پور مدیر این مرکز، این دو شرکت پس از طی مراحل قانونی و دفاع موفقیت آمیز در پارک علم و فناوری فارس، به ۷ شرکت دیگر مستقر در مرکز رشد لارستان افزوده شدند.

وی با اشاره به «نوپا» و «دانش‌محور» بودنِ این دو شرکت اظهار داشت: مجموعه «ساویس فرآوران آریا» به عنوان بخش تحقیق و توسعه‌ی مجموعه تولیدی «رُز» با ایده محوریِ «حلوا مسقطی سلامت حور» به مدیر عاملی مهندس سعید محبی؛ و مجموعه تولیدی با ایده محوریِ «طراحی، تولید و بومی سازی سیستم های انژکتوری موتورسیکلت» در ایران به مدیر عاملی دکتر حجت الله رخگیره، از اعضای نوپا و دانش‌محور لارستان هستند.

مدیر مرکز رشد فناوری لارستان با تأکید مجدد بر حمایت ویژه دولت و مجموعه پارک علم و فناوری از ایده های نو و شرکت های دانش بنیان (از طریق وام ها و تسهیلات خاص)، گفت: با حمایت های فنی، آموزشی و مالی از این ۹ شرکت می توان به رونق اقتصادی منطقه در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی امید بست.

139307240924194613853074

لازم به ذکر است تا پیش از این و از زمان شروع به‌کار مرکز رشد لارستان، کشت کاکتوس «آپونتیا»، طراحی و تولید انواع فونت فارسی، طراحی و مبلمان شهری، تولید گونه های نو مسقطی، «نانو کامپوزیت» و ساخت دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی، مجموعه شتاب دهنده‌ی کارآفرینی، و طراحی، تولید و بومی سازی سیستم های هوشمند ساختمان، شرکت‌ها و واحدهای دانش بنیانی بودند که زیر مجموعه این مرکز قرار داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان