میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 فوریه 2017 ساعت 10:32 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 795 بازدید

دو مرکز درمانیِ مشارکتی در بخش بنارویه افتتاح یا کلنگ‌زنی شد

دو مرکز درمانیِ مشارکتی در بخش بنارویه افتتاح یا کلنگ‌زنی شد

مرکز تسهیلات زایمان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهر بنارویه گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان، روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۵ در ادامه پروژه های دهه فجر، مرکز تسهیلات زایمان فاطمه الزهرا (س) بنارویه، با حضور جلیل حسنی معاون استانداری و فرماندار ویژه لارستان ، مسئولین ادارات شهرستان، نصری معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و هیئت همراه و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان، مرکز تسهیلات زایمان حضرت فاطمه الزهرا (س) بنارویه افتتاح شد.

photo_2017-02-06_10-29-02

در این مراسم دکتر عباس نصری ضمن تبریک ایام الله دهه فجرگفت: ۸۸ پروژه عمرانی در شهرستان لارستان با مشارکت ۵۰ درصدی خیرین و دولت در حال ساخت است که مرکز تسهیلات زایمان فاطمه الزهرا (س) بنارویه به همراه دو محل زیست پزشک نیز با همت خیرین و دولت ساخته شده است. دکتر نصری ساخت این پروژه های عمرانی در حوزه سلامت را از برکات جمهوری اسلامی در حوزه سلامت دانست و افزود: مرکز تسهیلات زایمان در ساختمانی دو طبقه و با زیربنای ۶۰۰ مترمربع ساخته شده است.

photo_2017-02-06_10-29-06

در ادامه مراسم حسنی فرماندار لارستان پس از تبریک ایام الله دهه فجر، از مبارزات مردم علیه حکومت شاهنشاهی در سال ۵۷ و انسجام اعتراضات مردمی توسط امام راحل سخن گفت و افزود: وقتی خیرین در ۸۸ پروژه علوم پزشکی لارستان مشارکت ۵۰ درصدی دارند دولت نیز به پاس مشارکت مردم هزینه های بیشتری را به طرح های سلامت اختصاص می دهد و این خصلت نیکوکاری مردم لارستان زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم خواهد کرد.

در سفر فرماندار و مسئولان دانشکده علوم پزشکی به بخش بنارویه همچنین کلنگ مرکز خدمات جامع سلامت روستای ده فیش به زمین خورد.

این مرکز درمانی با هزینه ۱۰ میلیارد ریال با مشارکت ۵۰ درصدی دانشکده علوم پزشکی لارستان و خیر نیک اندیش حاج عبدالرسول منوچهری یکی از ۸۸ پروژه عمرانی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان است که در راستای طرح تحول سلامت مقدمات احداث آن فراهم شده است.

photo_2017-02-06_10-29-09


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان