میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 اکتبر 2020 ساعت 11:20 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 207 بازدید

دکتر «رامین اقتداری» به جایگاه پیشین خود در دانشکده علوم پزشکی بازگشت

دکتر «رامین اقتداری» به جایگاه پیشین خود در دانشکده علوم پزشکی بازگشت

دکتر «بهزاد رضایی» سرپرست دانشکده علوم پزشکی لارستان امروز دکتر «رامین اقتداری» را به سرپرستی معاونت توسعه مديريت و منابع این دانشکده منصوب کرد.
این درحالی است که دکتر اقتداری یک‌ بار دیگر و در زمان ریاست دکتر «عاطفه رئوفی» بر علوم پزشکی لارستان نیز این سمت را برعهده داشت که البته در همان مقطع به همراه تعداد دیگری از مدیران بومی و باسابقه لارستان از سمت‌های خود برکنار شدند.
به این ترتیب دکتر اقتداری که توسط رئیس بومیِ سابق این دانشکده کنار زده شد حالا توسط سرپرست غیربومیِ فعلی این دانشکده به همین معاونت فراخوانده شده است!
گفتنی است دکتر اقتداری ازجمله مدیران کهنه‌کار لارستان محسوب می‌شود که غیر از معاونت توسعه دانشکده علوم پزشکی، ریاست شبکه بهداشت و درمان، ریاست هلال احمر و ریاست شورای اسلامی شهر لار ازجمله مهمترین سوابق وی محسوب می‌شود.


5 نظر

 1. تقاضا از دکتر اقتداری گفت:

  0

  0

  از دکتر اقتداری که فردی دلسوز وبومی منطقه هستند انتظار داریم توجه ویژه ای به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اوز به نمایند این شبکه فاقد امکانات وتجهیزات ونیروی کافی است وچندان فعال نیست

 2. گراش گفت:

  0

  0

  با سلام به افتاب لارستان .بحث ارتقا دانشکده علوم پزشکی که می شود رقابت شدت می گیرد .به نظر من اگر کارشناسی بشود با توجه به امکانات و بیمارستان و این همه هزینه حق گراش هست ارتقا یابد .ارتقا دانشکده گراش پیشرفت لار را هموار می کند .اگر بانام دانشگاه جنوب فارس نامگذاری شود آینده خوبی هست .من همیشه لار و گراش را در یک قالب می بینم و نباید این وسواس و افراط باعث اختلاف شد .به نظر من جعفر پور تمام تلاشش را کرد برای لار و ارتقا دانشکده و الان اگر حسین زاده روزی تلاش کند و به هدف برسد باید فهمید که پتانسیل اش داشته و گرنه چرا جعفر پور نتوانست .

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   حق مسلم لار با چهار بیمارستان و دو دانشکده هست .گراش یک بیمارستان و یک دانشکده بیشتر نداره .انشاله با دانشگاه شدن لار زمینه برای گراش هم فراهم بشه .به لحاظ جمعیتی ، تعداد اساتید و متخصصین و پرسنل علوم پزشکی و تعداد بیماران تحت پوشش و قدمت سی و سه ساله دانشکده پرستاری و قدمت بیش از ۵۰ سال بیمارستان لار حق مسلم لار هست و گراش خیلی بوده ادعا داشته باشه

 3. لارستانی اصیل گفت:

  0

  0

  هر کسی دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش
  از قول لاری یا ب وه به کسانی که زیرآب این آقا را زدند. به هرحال تبریک به دکتر اقتداری وجامعه پرشکی.

 4. خدمت دکتر اقتداری عزیز گفت:

  0

  0

  اقای دکتر شبکه بهداشت ودرمان تازه تاسیس شهرستان اوز را دریاب که نه بودجه ونه نیرو ی لازم را دارد مردم صبور اوز حاضر به همکاری با شما هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان