میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ سرویس:اجتماعی, شهر و شهروند بدون دیدگاه 341 بازدید

دکتر ماسوله در نشستی با مدیران شهری از ضرورت تهیه شناسنامه گردشگری لار گفت+ گزارش تصویری

دکتر ماسوله در نشستی با مدیران شهری از ضرورت تهیه شناسنامه گردشگری لار گفت+ گزارش تصویری

دکتر مرتضی طالع ماسوله به دعوت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار به منظور سخنرانی در کارگاه آموزشی صنعت گرشگری وارد این شهر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، دکتر طالع ماسوله در بدو ورود به لارستان در فرودگاه این شهرستان مورد استقبال مسئولین قرار گرفت و سپس از اماکن گردشگری شهر لار بازدید کرد و این آثار را مورد بررسی قرار داد.

دکترمرتضی طالع ماسوله مدرس دانشگاه در ادامه سفر خود به لارستان در کارگاه آموزشی راهکارهای ایجاد توسعه صنعت گردشگری حضور یافت و با ارائه راهکار و پتانسیل های موجود در لارستان جهت شناساندن این شهرستان به سرمایه گذار و توریست، گفت: با توجه به وجود جاذبه ها و توانمندی های گردشگری متنوع منطقه، خصوصا وجود چند قطب گردشگری در نزدیکی لارستان مانند شیراز، کیش، بندرعباس و بوشهر، باید تلاش کرد تا لارستان را به خوبی به گردشگران  و توریست معرفی کنیم.

طالع ماسوله با اشاره به معرفی توانمندی های لارستان به سرمایه گذاران در خصوص صنعت گردشگری این شهرستان افزود: اگر بتوانیم لارستان را به نحو احسن و شایسته به سرمایه گذار معرفی و او را از نظرتوجیه فعالیت سرمایه گذاری آگاه سازیم، سرمایه گذار با اشتیاق و علاقه خاص به ایجاد فضایی مطلوب برای مردم ایران می پردازد.

سخنران ویژه این مراسم  با بیان اینکه باید ادارات مربوطه با تنظیم شناسنامه ای در جهت صنعت گردشگری در لارستان برای جذب سرمایه گذار اقدام کنند، گفت: با ارائه این گونه شناسنامه ها، سرمایه گذار بر روی مقدار و نوع سرمایه گذاری خود مطالعه دقیق تری خواهد داشت و در تکمیل این سند باید هرساله به تشکیل نشست های تخصصی معرفی سرمایه گذاری در لارستان جهت سرمایه گذاران مقیم کلان شهرها بپردازیم.

وی مردم این منطقه  را بسیار دوست داشتنی و مهمان نواز یاد کرد وافزود: مردم لارستان با علاقه خاص خود مشتاق صنعت گردشگری هستند امام مهمترین ملاک برای این صنعت،  همگرایی و هم اندیشی است و این امر با تشکیل ستاد توسعه گردشگری و همچنین ستاد مشورت های سرمایه گذاری در نظام فرمانداری و شهرداری میسر می شود و شهروندان توانایی خود را برای اجرایی شدن این صنعت پویا نشان می دهند.

در حاشیه این مراسم رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار وجود پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری لارستان را مثال زدنی توصیف کرد و افزود: یکی از دغدغه های شورای شهر، شهرداری و مسئولین شهرستان تقویت صنعت گردشگری لارستان است که  این امردر دستور کار شورا قرار گرفت و کارگاه آموزشی با حضور متخصصین فن برگزار، تا قدمی جهت توسعه این صنعت برداریم.

در این کارگاه محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، بیژنی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار، روسای ادارات شهرستان، سرمایه گذاران و معتمدین محلی حضور داشتند.

در ادامه تعدادی از عکس های روابط عمومی شهرداری لار از سفر دکتر ماسوله به این شهر را ببینید:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان