میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 364 بازدید

دیداری به رسم دلجویی و تکریم با پدران مهربان

دیداری به رسم دلجویی و تکریم با پدران مهربان

روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان: در آستانه میلاد امام مهربانی ها حضرت علی (ع) مهدی اسماعیلی رییس دانشگاه همراه با جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان با سالمندان سرای جهاندیدگان مهر دیدار کردند.

گفتنی است این دیدار که به رسم دلجویی و تکریم جایگاه مقام پدر و روز مرد انجام شد، بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار داد؛ با هر احساس و منطقی که بودند ناخودآگاه بر گونه هایشان اشک می دیدیم، اشکی که برای آینده خویش بود یا به پاس مهربانی ها و آغوش پر عاطفه مادران و قامت خمیده پدران دیروز بود.

دانشجویان به این باور رسیدند که گهگاهی برای تقویت روحیه دستگیری سری هم به دنیای پر از خاطره، زحمت و تلاش پدران و مادران تنها بزنند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    خدا تب سلفی رو از کشور ما دور کن. تا سر کوچه میریم یه سلفی میگیریم و یه متن احساسی(که گاها هم ابکیه) واسش مینویسیم و میزاریم تو فضای مجازی. دمتون گرم که به اتفاق اساتید، کارکنان و دانشجویان( این همه اسم و همین چند نفر؟؟!) رفتین پیش سالمندان. دیگه جار زدن اونم در حد خبر تو سایت لازم نیست. فکر میکنم حد و اندازه خبر و خبرنویسی کمی بالاتر از این حرفها باشه!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان