میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 فوریه 2017 ساعت 4:47 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,332 بازدید

دیدار فرماندار با اعضای تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان

chamranدیدار فرماندار با اعضای تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با اعضای تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه مسعود راسخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رئیس اداره ورزش و جوانان و همچنین مدیر عامل مجمع خیرین ورزش با مدیر عامل، سرپرست، سرمربی، مربیان و بازیکنان تیم هندبال شهید چمران لارستان دیدار و گفتگو کرد.

حسنی در این دیدار در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل باشگاه شهید چمران، مربی، سرپرستان و همچنین بازیکنان این تیم هندبال به خاطر پیروزی های پی در پی در مقابل تیم های قدرتمند کشوری، برای آنها آرزوی موفقیت کرد و تداوم این پیروزی ها تا قهرمانی را خواستار شد. وی همچنین حمایت خویش را از تیم شهید چمران لارستان اعلام نمود.

IMG_9574

فرماندار لارستان اظهار داشت: در این راستا تلاش خواهیم کرد تا ارزشهای تیم شهید چمران حفظ شود و سایر ادارات شهرستان نیز می بایست این تیم را کمک و حمایت کنند.

گفتنی است تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان، به عنوان تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر هندبال بانوان کشور حضور دارد که هم اکنون با ۲۰ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته و بازی بعدی این تیم مقابل تیم تأسیسات دریایی تهران است؛ که در صورت پیروزی، قهرمان لیگ برتر هندبال بانوان کشور خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان