میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 دسامبر 2019 ساعت 2:12 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند یک دیدگاه 507 بازدید

دیدار مدیران شهری با بسیجیان پایگاه های «فانی» و «خوشه چین»+ عکس

دیدار مدیران شهری با بسیجیان پایگاه های «فانی» و «خوشه چین»+ عکس

مدیران شهری لار با هدف ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان، بازدید از پایگاه های مقاومت بسیج را در دستور کار خود قرار داده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، به همین منظور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر، عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان، خلیل نامدار، رحیم بیژنی و عشرت جهاندیده اعضای شورای اسلامی شهر لار با حضور در پایگاه مقاومت شهید عبدالصمد فانی و شهید عبدالرضا خوشه چین با فرماندهی و اعضا این دو پایگاه دیدار و از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی، هنری، اجتماعی و سیاسی این دلاورمردان قرار گرفتند.

در این بازدید رییس شورای اسلامی شهر لار گفت: اکثر کشور های جهان از حرکت نیروهای بسیج در زمینه های مختلف حیرت زده هستند.

سید عبدالمهدی میرپور با اشاره به اینکه بسیج در بحث اردوی جهادی نقش اول را ایفا می کند، گفت: مجموعه شهرداری و شورا آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با این نیروهای ارزشی اعلام می کند.

رییس شورای اسلامی شهر لار با بیان اینکه بسیج در زمینه فرهنگی کارنامه درخشانی دارد، گفت: گروه سرود مصباح الهدی که اجراهای زیبا و بیادماندنی این گروه بارها از رسانه ملی پخش شده، ثمره تلاش بسیجیان پایگاه مقاومت شهید فانی است که با اثرات ارزشمند و کسب مقام های کشوری و استانی برای شهر و شهرستان  افتخارآفرین شده اند.

وی با بیان اینکه بسیج مظهر تمام خوبی هاست، گفت: اگر در تمام امور حتی در سطح کلان کشور روحیه بسیجی داشته باشیم، کارها به خوبی انجام خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر لار به حضور بسیجیان در اردوهای جهادی اشاره کرد و افزود: این نیروهای خدوم بی هیچ چشم داشتی با هدف رفع مشکلات در مناطق محروم حضور پیدا می کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر لار، بسیجیان را عامل ثبات و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس، در مسائل امنیتی و صدها مسائل دیگر این نیروهای بسیج هستند که در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی از ارزشهای نظام، مقتدرانه دفاع کرده اند.

بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاورد بسیجیان، تقدیر از اعضا پایگاه مقاومت از دیگر برنامه های مدیران شهری لار بود.

این بازدید به طور مستمر از دیگر پایگاهها ادامه خواهد داشت.


1 نظر

  1. ح توانا گفت:

    0

    0

    بسیجیا حرفی نداشتن بزنن؟ یا زدن و منعکس نشده؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان