میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 دسامبر 2019 ساعت 6:55 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 217 بازدید

دیدار مدیرعامل شرکت برق فارس با فرماندار ویژه لارستان

دیدار مدیرعامل شرکت برق فارس با فرماندار ویژه لارستان

احمدرضا خسروی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار که احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، زارع مدیر دفتر حقوقی شرکت توزیع برق استان فارس، بخشداران مرکزی، جویم، صحرای باغ و دامن کشان مدیر شرکت توزیع برق شهرستان نیز حضور داشتند، فرماندار ویژه لارستان در ابتدا به احمدرضا خسروی که به سمت مدیر عامل شرکت توزیع برق استان فارس منصوب گردیده است؛ تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

حسنی در ادامه سخنانش برق رسانی به تمامی مناطق بزرگ لارستان اعم از شهری و روستایی را مطلوب دانست و افزود: به یاری خداوند متعال و همت پرسنل زحمت کش برق استان و شهرستان امروز شاهدیم که سراسر این شهرستان از نعمت برق برخوردارند.

وی در ادامه تصریح کرد: امسال از محل اعتبارات دولتی مبلغ ۷۲۰ میلیون تومان برای اجرای زیرساخت ها و افت ولتاژ برق و روشنایی معابر بخش ها و روستاهای منطقه لارستان در نظر گرفته شده است.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: با توجه به وسعت، جمعیت و پراکندگی زیاد منطقه لارستان، می بایست به این شهرستان توجه بیشتری شود.

حسنی در پایان سخنانش، خواستار روشنایی ورودی شهر لار، افزایش ترانس برق و چراغ لاک پشتی و روشنایی معابر در بخش ها و روستاه ها و محله هایی که دچار افت ولتاژ و کمبود نور و روشنایی می باشند، شد.

در ادامه این نشست مهندس خسروی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان فارس و دامن کشان مدیر برق شهرستان لارستان نیز به ایراد سخن پرداختند.

همچنین بخشداران نیز مسائل و مشکلات برق بخش ها را بیان کردند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان