میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 جولای 2019 ساعت 6:50 ب.ظ سرویس:اجتماعی 5 دیدگاه 446 بازدید

دیدار مدیرکل راه لارستان با معاون رییس جمهور پس از اعتراضات مردمی/ دستور «نوبخت» برای بازدید فوری از جاده لار – جهرم

دیدار مدیرکل «راه» لارستان با معاون رییس جمهور پس از اعتراضات مردمی/ دستور «نوبخت» برای بازدید فوری از جاده لار – جهرم

درپی تشدید نارضایتی و اعتراضات مردمی به جاده های مرگبار لارستان، مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به دیدار نوبخت معاون رئیس جمهور رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، در پی وقایع و حوادث تلخ و ناگوار تصادفات جاده ای اخیر در راه های مواصلاتی لارستان و انتقال میزان نارضایتی مردم منطقه و طرح مطالبات مردم به جهت اهمیت موضوع، مهندس محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه كشور ديدار کرد.

در این ملاقات ضمن بیان اطلاعات فنی پروژه ملی جهرم– لار- بندرعباس  و میزان عقب ماندگی و بدهی پیمانکاران در این مسیر نسبت به ضرورت تسریع در تکمیل این محور مطالبى به شكل مبسوط مطرح شد.

در بخش ديگر این گفت و گو ميزان حجم تردد و اینکه جاده نقش اصلی در دسترسی دو استان فارس به استان هرمزگان را دارد و از آنجایی که این محور به صورت بزرگراه و آزادراه تعریف شده اما تاکنون پس از گذشت سال‌های زیاد خواسته ی دیرینه ی مردم محقق نشده است، تشريح گرديد.

گفتنی است پس از بیان دغدغه های مردم به جهت اهمیت موضوع، نامه ی اداره کل راه و شهرسازی لارستان برای درخواست تامین اعتبار  به استحضار دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رسید.

نوبخت نیز در پی نوشت نامه آورده است:

جناب آقای دکتر عدل، به منظور حفظ ایمنی راه های مذکور از منطقه بازدید و جهت تسریع در حل مشکل، اینجانب را از گزارش بازدید مطلع نمایید.

شایان ذکر است که دکتر عدل معاون فنی، زیربنایی و امورتولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور به جهت بررسی موضوعات مطروحه از سوی جناب آقای دکتر نوبخت مسئول پیگیری مستقیم این موضوع گردیده است.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  بايد ديد و به عمل کار برايد

 2. ناشناس گفت:

  2

  0

  اين پيگيريها بايد هشت سال پيش انجام ميشد ،اگر هر سال مجوز ۱۳کيلومتر گرفته شده بود الان کل جاده لار جهرم بزرگراه شده بود ،بايد رصد کنيم در حد حرف تباشد

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  فقط استعفا

 4. لاری گفت:

  4

  0

  به این حرفا اعتماد نمیکنیم
  حرف زیاد میزنند.
  نماینده ای خودش دییس کمیسیون فرهنگی ولی نتونسته تو۸سال نمایندگیش کتابخانه عمومی نیمه تمام شهرش تمام کنه اینها میتونن

 5. دغدغه مند گفت:

  1

  0

  دیدار، دستور بازدید ، گزارش
  امید که بعد از گزارش نقطه نباشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان