میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 دسامبر 2016 ساعت 11:40 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 676 بازدید

دیدار مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس با فرماندار لارستان

????????????????????????????????????

دیدار مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس با فرماندار لارستان

مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس عنایت الله رحیمی  مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس، با جلیل حسنی در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست فرماندار لارستان و مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس در موضوعات مختلف از جمله تلاش در جهت جذب سرمایه‌گذار، تسریع در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان، نظارت مستمر بر این طرح‌ها و تسریع در جذب اعتبارات استانی به بحث و رایزنی پرداختند.

گفتنی است در این دیدار همچنین آرش اسدپور و مسعود شاکری از کارشناسان «امور فنی»، «ترافیک» و «شهرسازی و معماری» دفتر فنی استانداری فارس و علی اصغر علی‌پور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان  هم حضور داشتند که هر کدام جداگانه مطالب خود را بیان کردند.

لازم به یادآوری است «دفتر فنی» یکی از بخش‎های ویژه و مهم استانداری‌هاست که از مهم‌ترین وظایف آن می‌توان به «تهيه ‌و تنظيم طرح‌هاي هادي و نقشه‌هاي تفضيلي شهرها»، «تهيه‌ نقشه‌ها و برآورد هزينه‌ اجراي طرح‌هاي عمراني واگذار شده‌ به‌ دفتر فني»، «كنترل و بررسي اعتبارات عمراني شهرداري‌ها و دهياري‌ها» و «نظارت كلي بر اجراي طرح‌هاي عمراني و فني استان و ارائه گزارش لازم به ‌مقامات استان» اشاره کرد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان