میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 مارس 2017 ساعت 1:25 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,206 بازدید

دیدار مسئولان و دانشجویان علمی کاربردی لارستان با امام جمعه و مدیر بنیاد نیک‌اندیشان

دیدار مسئولان و دانشجویان علمی کاربردی لارستان با امام جمعه و مدیر بنیاد نیک‌اندیشان

رییس و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی لارستان در آستانه سال نو با امام جمعه و همچنین مدیر بنیاد نیک اندیشان هاشمی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان در آستانه عید نوروز و آغاز سال ۱۳۹۶ مهدی اسماعیلی رییس دانشگاه همراه با جمعی از اساتید، کارکنان و شورای دانشجویی با حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی خرم امام جمعه لار دیدار کردند.

در این دیدار با هدف ایجاد فرصتی برای تحول درونی و اصلاح روحی و معنوی برگزار شد، امام جمعه لار با اشاره به ضرورت موضوع علم آموزی، پرورش تفکر و توجه به تربیت نیروی انسانیِ اخلاق‌مدار در دانشگاه، گفت: نگاه به معصومین در ابعاد شخصیتی و سیره های آنان از جمله اهم وظایف ماست.

در پایان اسماعیلی از حجت الاسلام موسوی خواست که با رایزنی ایشان، اسباب مشارکت بیشتر اساتید و دانشگاهها در تصمیم گیری ها و مدیریت شهری فراهم شود.

این جمع دانشگاهی همچنین با منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی دیدار و ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن سال نو، به پاس حمایت های این بنیاد از مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان، با اهدای لوح سپاسِ دکتر احمدی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، تقدیر به عمل آمد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان