میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 ژانویه 2021 ساعت 4:40 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 6 دیدگاه 206 بازدید

دیدار مسئولین بخش صحرای باغ با فرماندار و مدیران جدید لارستان

دیدار مسئولین بخش صحرای باغ با فرماندار و مدیران جدید لارستان

سیداحمد قتالی امام جمعه عمادشهر، احمد علمدار بخشدار صحرای باغ به همراه سروان غلامپور فرماندهی حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج) بخش صحرای باغ، ستاری عضو شورای اسلامی و فلاحت از معتمدین عمادشهر با فرماندار و مدیران جدید شهرستان لارستان دیدار کردند.

مسئولین بخش صحرای باغ با جلیل حسنی معاون استاندار  و فرماندار ویژه لارستان، سرهنگ افسری فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، ابراهیمی دادستان جدید لارستان، لادنی سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان، و قناعت پور مسئول مرکز رشد و فن آوری های لارستان دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیـدارها بخشدار صحرای باغ و امام جمعه عمادشهر خلاصه ای از وضـعیت فعالیت های صورت گرفته در بخش صحرای باغ و درخواست ها و مطالبات را به مدیران شهرستان ارائه نمودند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مطرح شده بیان کرده و اظهار داشـت مشـکلات و مسـائلی که در شهرسـتان قابل حل باشـد را با هماهنگی و تشـکیل جلسه با مسـئولین ادارات شهرسـتان و مواردی که در صـلاحیت و اختیار شهرستان نباشد را با همکاری و هماهنگی مدیران استانی پیگیری خواهیم کرد.

همچنین در این دیدارها دادستان، فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه ، سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری و مرکز رشد و فن آوری های لارستان نیز قول مساعد جهت پیگیری مطالبات و درخواست ها و همچنین رفع مسایل و مشکلات دادند.


6 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  دیدار مسئولان بخش های مختلف لارستان و مناطق همجوار و مناطق تحت نفوذ لارستان با فرماندار ویژه لارستان، از این مزیت برخوردار است که همگرائی و روحیه تفکر جمعی را در روبرو شدن با مسائل اجتماعی اقتصادی فرهنگی مذهبی و غیره ارتقا می دهد. این روحیه با گسترش و تعمیق تعاملات در ابعاد گوناگون، از شکاف های اقتصادی ممانعت می کند و یک مدیریت یکپارچه را به منصه ظهور در طول حیات بشریت خواهد نهاد.

 2. صحرای باعی گفت:

  0

  0

  بخش صحرای باغ هرچه دارد از همت خیران ونیکوکارانش است خداوند به انها برکت بیشتر بدهد

 3. خطاب به مدینه خانم گفت:

  0

  0

  صحبت شما فقط درباره مناطقی میشود که تابع شهرستان لار است وگرنه سایر شهرستانهای مجاور لار که خود مستقل ودارای فرمانداری وتابع استان بزرگ فارس هستند موفق باشی

 4. از بندر عباس گفت:

  0

  0

  قطعا خانم مدینه اهل شهر قدیم لار هستند زیرا با تعصب از سلطه وتحت نفوذ مناطق لارستان صحبت میکنند ادم یاد مسولین لاری در دهه های گذشته می افتد ایشان حتما می دانند که دنیا عوض شده ودیگر هیچ جایی برای سلطه واقتدار لار بر سایر مناطق وجود ندارد

  • مدینه صابری گفت:

   0

   0

   نه آقای بندرعباسی، مدینه صابری اصلیت لارستانی ندارد
   این شخص فقط مخاطب و خبرنگار است و اهل ایران اسلامی است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان