میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 153 بازدید

دیدار معاون اداره کل بهزیستی فارس با فرماندار ویژه لارستان

دیدار معاون اداره کل بهزیستی فارس با فرماندار ویژه لارستان

معاون اداره کل بهزیستی استان فارس به اتفاق رئیس دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد بهزیستی استان، رئیس بهزیستی شهرستان و جمعی از خیرین ساخت بناهای بهزیستی با معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار جلیل حسنی ضمن تبریک هفته بهزیستی در سخنانی اظهار داشت: در لارستان نیروهای توانمند و با همتی وجود دارند که در تمامی عرصه ها، دولت را همراهی و پابه پای دولت حرکت می کنند که اینها مایه افتخار و عزت کشورند.

وی اظهار کرد: لارستان بیش از آنکه منابع محور باشد انسان محور است و در مقایسه با دیگر شهرستانهای کشور که از منابع طبیعی و انرژی برخوردارند، اما لارستان، مردمانی با فرهنگ غنی، با همت و سخاوتمند که همان خیرین هستند را در دل خود جای داده است.

فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: توانمند بودن انسانها، خیرخواهانه بودن و انسانهای نوع دوست از خصلت های پاک مردان و زنان این دیار است که خداوند یک همتی خاص در وجود این مردم گذاشته است که به این مردم و خیرین افتخار می کنیم.

حسنی با بیان اینکه وقتی حرف از بهزیستی زده می شود یعنی بهتر زیست کردن و فراهم کردن زندگی بهتر برای افراد جامعه بخصوص معلولین ذهنی و جسمی است؛ یادآور شد: ما هر چقدر به بهزستی و به این معلولین و به افراد کم توان جسمی و ذهنی توجه و رسیدگی نماییم، بهزیستی نمایان تر می شود و اجر همگان در پیشگاه باری تعالی محفوظ می ماند.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: اگر سطح رفاه مردم ارتقاء یابد یقیناً افراد تحت پوشش دستگاه های حمایتی کمتر خواهد شد.

وی اضافه نمود: خدا را شکر در منطقه لارستان به جهت وجود خیرین عزیز، به افراد بی بضاعت از نظر معیشتی کمک می شود و آنها را یاری می کنند و این امر در روستاها بیشتر نمود دارد و فقر کمتر دیده می شود چرا که به هم نوعان خود رسیدگی می کنند.

حسنی اظهارکرد: در این خصوص عملکرد خیرین خیلی جنبه تبلیغاتی پیدا نمی کند بلکه اینها برای رضای خدا و برای آخرت خود توشه جمع می کنند و به این دنیای مادی دل نمی بندند و بخاطر حس نوع دوستی و به جهت آن غنای فرهنگی که دارند همیشه در کنار شوراها و دهیاری ها هستند و به رشد و توسعه شهر و روستای خود کمک می کنند.

پیش از این نیز محمد حبیبیان معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی فارس، عبدالحسین محیط رئیس دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد بهزیستی استان، علیرضا بال افکن رئیس اداره بهزیستی لارستان و جمعی از خیرین امر ساخت پروژه های بهزیستی از بخش بنارویه و دهستان فیشور هم به ایراد سخن پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان