میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 دسامبر 2016 ساعت 12:48 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 697 بازدید

دیدار معاون ستاد کانون‌های مساجد کشور با فرماندار/بهمن‌ماه؛ میزبانی کورده در جشنواره سرود روستایی «رضوی»

????????????????????????????????????

در دیدار فرماندار با معاون ستاد کانون‌های مساجد کشور مطرح شد

«کورده» بهمن‌ماه میزبان جشنواره سرود روستایی «رضوی» است

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مرتضی طاهریان معاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری  مساجد کشور، با جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار با هدف برگزاری جشنواره سرود روستایی رضوی در روستای کورده لارستان انجام شد که قرار است در بهمن ماه سال جاری در این روستا برگزار شود.

معاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به میزبانی روستای کورده در جنوب فارس برای چهارمین جشنواره سرود رضوی ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی کشور گفت: جشنواره سرود، با همکاری دبیرخانه دائمی جشنواره‌های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور در سال چهارم برگزاری به میزبانی این روستا برگزار می‎‌شود.

فرماندار لارستان هم در سخنانی با اشاره به اینکه در این شهرستان در کنار مؤسسات مالی یک پیوند معنوی نیز وجود دارد، افزود: مردمی که در طول تاریخ از خود نشانه‌های پایداری بر جا گذاشته‌اند، چیزی بجز این هم انتظاری نیست.

جلیل حسنی تصریح کرد: برداشت من از مردم لارستان زمانی که نام آنها را می‌شنیدیم مردمی اقتصادی و دارای سرمایه‌های زیاد بوده است و این آوازه به تمام کشور رسیده بود، اما زمانی که وارد شهرستان شدم، دیدم غنای فرهنگی مردم به‌مراتب بیشتر از غنای اقتصادی آنان است.

وی همچنین  بر لزوم همکاری تمامی دستگاه‌های فرهنگی  شهرستان با دست اندرکاران امر برگزاری جشنواره سرود روستایی رضوی در روستای کورده تاکید کرد.

گفتنی است در این دیدار مجتبی دهقانی رییس دبیرخانه جشنواره فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد فارس و جمعی از رؤسای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لارستان نیز حضور داشتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان