میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 جولای 2014 ساعت 9:54 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 939 بازدید

دیدار نمایندگان کمیته امداد لارستان با نیکوکاران ساکن شیراز

دیدار نمایندگان کمیته امداد لارستان با نیکوکاران ساکن شیراز

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان نمایندگان این اداره طی سفری ۳ روزه دیدار هایی جداگانه با مسئولین و نیک اندیشان لارستانی ساکن شیراز انجام دادند.
اولین دیدار با حضور آقای محمد بدری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد فارس با مهندس زینل قنبری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در دفتر وی انجام شد. در این جلسه ابتدا هماهنگی های لازم جهت جذب حامیان جدید از میان کارمندان این شرکت به عمل آمد. علاوه بر این، مهندس قنبری قول مساعد دادند که از خیرین لارستانی برای شرکت در طرح های کمیته امداد دعوت به عمل آورد.

-شرکت-توزیع-نیروی-برق-استان-فارس
جلسه ای دیگر با حضور غلامرضا طاهری فرد، مدیر عامل پلیس +۱۰ شیراز در دفتر وی برگزار و از همکاری های ایشان تقدیر و تشکر گردید. اطلاعات لازم درباره طرح اکرام ایتام و طرح کوثر(تهیه جهزیه) به اطلاع وی رسید و آقای طاهری فرد نیز پیشنهاد دادند که همانند سال قبل مراسم افطاری لاری های مقیم شیراز برگزار شده و در این افطاری اطلاع رسانی لازم انجام گیرد.
دکتر محمد جعفر امامی، متخصص ارتوپدی و از پزشکان لارستانی ساکن شیراز نیز در جلسه ای دیگر با نمایندگان کمیته امداد لارستان دیدار داشت. وی دعوت نمایندگان کمیته امداد لارستان را برای فعالیت به عنوان رابط این اداره در بین پزشکان پذیرفت.
در دیدار نمایندگان کمیته امداد شهرستان با بنیانگذار درمانگاه خیریه رهگذر شهر قدیم لار نیز با شرح فعالیت های کمیته امداد برای وی، موافقت ایشان برای همکاری با این اداره جلب شد.
در جلساتی جداگانه ۵ نفر از حامیان کارمند تامین اجتماعی و بانک ملی شیراز مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین با ۱۰ نفر از دیگر حامیان نیز به صورت تلفنی تماس برقرار شد و از فعالیت های آنها تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در این دیدارها یک عدد جاقرآنی و نهج البلاغه به عنوان یادبود از طرف کمیته امداد اهداء گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان