میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 سپتامبر 2014 ساعت 3:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,932 بازدید

رئيس شوراي شهر خنج: خنج همچنان فرزند لارستان بزرگ است

در جلسه مشترك شوراهاي شهر لار و خنج

رئيس شوراي شهر خنج: خنج همچنان فرزند لارستان بزرگ است

صمد كامجو: شورای اسلامی شهر لار روز دوشنبه ۲۴ شهریور میزبان اعضای شورای اسلامی شهر خنج بود.
این جلسه هم اندیشی در دفتر شورای اسلامی شهر لار برای تبادل نظر و استفاده از تجارب دو شهرستان و نیز تحکیم وخدت اعضای شوراهای لار و خنج برگزار گردید.

دکتر رامین اقتداری رییس شورای اسلامی شهر لار در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به اعضای شورای اسلامی شهر خنج به معرفی اعضاي شورای شهر لار پرداخت. سپس از اعضای شورای اسلامی شهر خنج آقایان، شهری، نیکوپندار، دانیالی و صادقی درخواست نمود که ابتدا آنها مطالب و موضوعات مورد نظرخود را بیان کنند.
رییس شورای اسلامی شهر خنج ابتدا از نقش وحدت آفرین آیت الله آیت اللهی (ره) آیت الله موسوی لاری و شیخ ابوالنجمی در منطقه به نیکی یاد کرد و از شورای اسلامی شهر لار به خاطر ایجاد فرصت هم اندیشی تشکر نمود. وی افزود: هرچند از نظر تقسیمات کشوری از هم جدا شده ایم ولی از آنجایی که فرهنگ و زبانمان واحد است بر این باوریم که هنوز خنج جزيی از لارستان محسوب می شود. امید است این جلسات تداوم داشته باشد تا از تجربیات شما استفاده نماییم.

lar-khonj

رئیس شورای اسلامی شهر خنج یادآور شد: لارستان پدر خنج است و خنج فرزند لارستان محسوب می شود و ما از پدر خود تقاضا داریم که همچنان همانند گذشته به فکر پیشرفت ما باشد. وی افزود: وحدت و همدلی بین اقشار مختلف این دو شهرستان و ارتباط نزدیک بین مسئولین و مردم زبانزد عام وخاص است و مقام معظم رهبری نیز به دلیل وجود همین وحدت در تشریف فرمایی به لار از این منطقه به عنوان لارستان بزرگ یاد کردند.
در ادامه این جلسه سایر اعضای شورای اسلامی شهر خنج نیز  نظرات خودرا در راستای همکاری بیشتر بیان داشتند. از جمله مضوعات مطرح شده در این جلسه توسط اعضای شورای اسلامی شهر خنج، توجه بیشتر نماینده مجلس به شهرستان خنج و حل مشکلات به وجود آمده برای زمین های خنج از سوی اداره کل راه و شهر سازی لارستان بود.
موارد مطرح شده از سوی شورای شهر لار نیز عبارت بودند از: نحوه تشکیل یاوران شورای محلات، حدود وظایف آنها، چگونگی تشکیل جلسات کمسیون حقوقی و اداری، عمرانی وفرهنگی.
همچنین پیشنهاد شد که شهردار خنج نیز در اجلاس ماهیانه شهرداران لارستان شرکت نماید. در پایان جلسه از طرف شورای اسلامی شهر لار برای قدردانی و یادبود هدایایی تقدیم اعضای شورای اسلامی شهر خنج گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان