میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آوریل 2015 ساعت 1:57 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 763 بازدید

رئيس هیئت کُشتی لارستان: سال ۹۳ برای کُشتی لارستان سال پرباری بود

رييس-هيأت-کشتي-لارستان-از-عرئيس هیئت کُشتی لارستان: سال ۹۳ برای کُشتی لارستان سال پرباری بود

رییس هیئت کشتی شهرستان لارستان گفت: سال ۹۳ سالی پرباری برای کشتی لارستان بود و موفق شدیم تا با تلاش مضاعف کشتی گیران لارستانی را در سطح ملی مطرح کنیم.

علی اکبر عسکرپور در گفتگو با مسوول روابط عمومی هیئت کشتی لارستان خاطر نشان کرد: هیئت کشتی لارستان در سال ۹۳ با حمایت اداره ورزش و جوانان این شهرستان و هیئت کشتی فارس اقدامات بسیار مناسبی در راستای رشد و توسعه این رشته ملی در سطح لارستان انجام داده است  که امیدواریم این امر تداوم داشته باشد تا روز به روز شاهد پیشرفت ورزش کشتی در لارستان باشیم.

وی افرود: در سال ۹۳ موفق به کسب ۱۴ مدال در مسابقات قهرمانی استان فارس، هشت مدال در رقابتهای قهرمانی کشور، بیش از ۲۰ اعزام به مسابقات مختلف از جمله اعزام سه کشتی گیر به بزرگترین تورنمنت دنیا، هشت میزبانی رقابتهای کشتی و اعزام محمدرضا عسکرپور به اردوی تیم ملی نونهالان جمهوری اسلامی ایران شدیم.

برترین مربی کشتی نونهالان ایران در سال ۷۹ راه اندازی خانه کشتی، خرید دو دستگاه آبسرکن، وسایل بدسازی، یک دستگاه کولر اسپیلت۶۰ هزار، تجهیز سالن کشتی به کفپوش، روکش تشک کشتی، باسکول دیجیتال، تردمیل، کفش کشتی، دوبنده و لباس گرم و همچنین هزینه ای بالغ بر شصت و چهار میلیون و ۵۰۰ هزار ریال  جهت اعزام کشتی گیران لارستان به مسابقات مختلف را از دیگر اقدامات هیئت کشتی این شهرستان اعلام کرد که توسط خیرین و اداره ورزش و جوانان لارستان و از محل خودیاری هزینه شده است.

شخص اول ورزش کشتی لارستان با بیان اینکه برنامه‌های هیئت در آینده با ارتقا سطح کشتی این شهرستان خود را نشان می‌دهد، تاکید کرد: اجرای طرح استعدادیابی و نخبه پروری و توجه به رده‌های سنی پایه، حمایت از ورزشکاران بومی، استفاده از تجربیات پیشکسوتان، قهرمانان پروری و حضور کشتی گیران لارستان در میادین بزرگ، میزبانی اردوهای تیم ملی، کشوری و استانی  و همچنین برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری از سوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران را از برنامه‌های مدون این هیئت در سال ۹۴ عنوان نمود.

عسکرپور ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های همه جانبه دکتر جعفرپور؛ نماینده ورزش دوست مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اکبر نجیب زاده؛ فرماندار محترم فرمانداری ویژه این شهرستان، محمدحسن طیبی؛ رییس پرتلاش اداره ورزش و جوانان لارستان و دیگر مسوولین این شهرستان از آنها خواست تا نگاه ویژه ای به ورزش لارستان بویژه کشتی داشته باشند تا روز به روز شاهد پیشرفت و افتخارآفرینی کشتی گیران لارستان در رقابتهای بزرگ باشیم.

رییس هیئت کشتی لارستان در ادامه بیان داشت: در دو سال اخیر از سوی هیئت کشتی فارس در جایگاه برتر استان قرار گرفتیم و امیدواریم با توجه به ارائه عملکرد سال ۹۳ هیئت کشتی لارستان به استان، برای سومین سال متوالی نیز این جایگاه را حفظ کنیم.

پیشکسوت ورزش لارستان در پایان ضمن آرزوی سالی خوب برای جامعه بزرگ ورزش خصوصاً ورزش ملی کشتی ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با در نظر گرفتن سیاست‌ها و خط‌ مشی کلی هیأت کشتی فارس و اداره ورزش و جوانان لارستان همه سعی و تلاش خود را به کار می‌گیریم تا ورزش کشتی این شهرستان در کلیه حوزه ها حرکتی رو به رشد داشته باشد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    درود بر مرد بزرگ کشتی لارستان و فارس و ایران علی عسکرپور

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان