میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 آگوست 2014 ساعت 8:53 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 853 بازدید

رئیس اداره ورزش لارستان: در صورت حمایت مسئولان میزبان اردوی تیم ملی کشتی خواهیم بود

رئیس اداره ورزش لارستان: در صورت حمایت مسئولان میزبان اردوی تیم ملی کشتی خواهیم بود

روابط عمومي هيئت كشتي لارستان: محمد حسن طیبی؛ رییس اداره ورزش و جوانان لارستان و داود عسکرپور؛ معاون وی به اتفاق علی اکبر عسکرپور؛ رییس هیأت کشتی این شهرستان روز دوشنبه ۲۷ مردادماه سال جاری با علی اکبر نجیب زاده؛ فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند و در خصوص برپایی اردوی بستر سازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور به بحث و گفتگو پرداختند.

رييس-اداره-ورزش-و-جوانان-لا

در ابتدای این نشست محمدحسن طیبی گزارشی از عملکرد هیئت کشتی این شهرستان را ارائه داد و این هیئت را یکی از هیئت های فعال در لارستان عنوان کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان لارستان بیان داشت: طبق هماهنگی هایی که با حمید بنی تمیم؛ دبیر فدراسیون کشتی و قهرمان جهان و آسیا صورت گرفته است اردوی بستر سازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان جمهوری اسلامی ایران در نیمه اول شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد که در صورت حمایت مسوولین و تأمین اعتبار مورد نیاز میزبانی این اردو را به عهده خواهیم گرفت.

وي در پایان افزود: محمدرضا عسکرپور تنها کشتی گیر لارستانی است که با کسب مدال برنز در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور موفق شد نظر کادر فنی را به خود جلب کند و به این اردو دعوت شود.

سپس رییس هیأت کشتی لارستان برگزاری اردوی بستر سازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور را افتخاری بزرگ برای این شهرستان برشمرد و از کشتی به عنوان ورزش ملی و اول ایران یاد کرد.

علی اکبر عسکرپور اظهار داشت: ۶۰ کشتی گیر نونهال از سراسر کشور که عنوان اول تا پنجم رقابتهای قهرمانی کشور را کسب کرده اند در این اردو حضور خواهند داشت و به سرمربی گری سیدمراد محمدی؛ قهرمان کشتی جهان و همچنین چهار مربی تیم ملی کشور تمرینات خود را دنبال می کنند.

پیشکسوت ورزش لارستان خاطرنشان کرد: در صدد هستیم تا با دعوت  از رسول خادم؛ رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و قهرمان کشتی جهان و المپیک در این شهرستان روحیه کشتی گیران نونهال حاضر در تیم ملی را بالا ببریم.

در پایان علی اکبر نجیب زاده حمایت همه جانبه خود را از ورزش کشتی لارستان اعلام کرد که مسوولین ورزش این شهرستان از فرماندار ویژه لارستان تقدیر و تشکر کردند


1 نظر

  1. دلواپس گفت:

    0

    0

    رییس محترم تربیت بدنی. شما لطف کنید به فکر تیم هندبال باشید که داره بخاطر کمبود
    بودجه از دور مسابقات حذف میشه. کشتی پیشکش

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان