میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 اکتبر 2019 ساعت 6:26 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 6 دیدگاه 525 بازدید

رئیس اداره ورزش لارستان: ۳۰ هکتار زمین برای «دهکده المپیک لارستان» اختصاص یافت

رئیس اداره ورزش لارستان: ۳۰ هکتار زمین برای «دهکده المپیک لارستان» اختصاص یافت

محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان در نشست اخیر شورای شهر لار حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار، دوشنبه ۲۹ مهرماه؛ اعضای شورای اسلامی شهر لار در هفته تربیت بدنی و ورزش میزبان رئیس اداره ورزش و جوانان بودند.

در این دیدار که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و در صحن شورای اسلامی شهر لار برگزار شد، ابتدا مهندس میرپور رئیس شورا از برگزاری برنامه ها و پیگیری در اتمام پروژه های در حال اجرای اداره ورزش به ویژه چمن مصنوعی مجتمع ورزشی شهید دانشیار تقدیر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز با تشکر از دعوت اعضای شورا، از حمایت شورا و شهرداری از ورزشکاران و هیئت های ورزشی تشکر کرد. میزبانی مسابقات استانی و کشوری و برگزاری برنامه مختلف ورزشی، حضور تیم های ورزشی در سطح استان و کشور و درخواست حمایت و تحت پوشش قراردادن این تیم ها از سوی شهرداری ها، بخش اول صحبت های طیبی بود.

وی در ادامه از اختصاص ۳۰ هکتار زمین در ناحیه صنعتی حسن لری برای ورزشکاران تحت عنوان «دهکده المپیک لارستان» خبر داد و افزود: باتوجه به گسترش شهر و لزوم ارائه خدمات گسترده تر به شهروندان، این اقدام در در قالب «طرح ملی» انجام می شود که نیاز به پیگیری اصولی دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان بر لزوم پیگیری بودجه ها در استان و کشور برای ساخت پیست آفرود و موتور سواری تاکید کرد و درخصوص بهسازی استخر شهرقدیم و پیگیری های انجام شده در سال ۹۱ و همچنین ساخت خانه تنیس و زورخانه در استادیوم شهید دانشیار مطالبی بیان کرد.

مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان نیز در ادامه نشست ضمن تبریک به مناسبت هفته ورزش و جوانان رئیس اداره ورزش و جوان را شخصیتی متخصص و پیگیر در مسئولیت خود دانست و کارهای مختلف انجام شده در امور ورزش و جوانان و اختصاص بودجه برای پروژه های ورزشی را ستود.

توجه به عدم اختلاف در گروه های ورزشی و همگرایی ورزشکاران در رشته های گوناگون برای اعتلا و پیشرفت موضوع دیگری بود که در نشست شورای شهر با طیبی مطرح شد.

در پایان، دیگر اعضای شورا نیز با تقدیر از تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان و کارکنان این اداره، هفته تربیت بدنی را به آنان تبریک گفتند.


6 نظر

 1. علیرضا گفت:

  1

  0

  ولم کن دادا – اداره ورزش ما از نداری دنبال فروش بخشی از ورزشگاه شهرجدید هست اونوقت دنبال ساخت دهکده المپیکه!؟

 2. یک ورزشکار گفت:

  1

  0

  شورای شهر که نماینده مردم هستند ازاین آقا سوال نکردند که بیش از ده سال است که تنها استخر دولتی لارستان چرا تعطیل اس؟
  . پولی که بابت تعمیر ورزشگاه تختی داده بودند کار ورزشگاه تمام شد؟
  چرا نگفتید یک پروژه چمن مصنوعی ۹سال بطول انجامیده؟
  آیا ورزشکاران از عملکرد اداره ورزش راضی هستند؟وچرا های دیگر.

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  خدا رو شکر.انشالله المپیک بعد تری تو لار برگزار میشه.المپیک۲۰۳۲ پدز

 4. مریم گفت:

  1

  0

  شما پیگیر اتمام استادیوم منیری باشید ۳۰ هکتار دهکده المپیک پیشکش
  پیگیر اتمام استادیوم شهرقدیم باشید دهکده المپیک پیشکش

 5. دلسوخته گفت:

  1

  0

  رییس اداره ورزش باید ابتدا پاسخگو بوجه ای باشه که برای استخر شهر قدیم گرفتن و در بیلبورد سطح شهر چند ماه از نماینده تقدیر و تشکر کردن چرا پس کاری انجام نگرفته؟؟؟بجای وعده به مردم لطفا شفاف سازی کنید که بودجه صرف،چکاری شد و اگر بودجه ندادند تشکر بابت چه بود

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  ده سال است که این آقایون قول وعده به ورزشکاران دارن می دهند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان