میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 351 بازدید

رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان معرفی شد

رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان معرفی شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لارستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خيريه استان فارس، محمد قاسم پور بعنوان رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان معرفی و جایگزین خیرالله محمودی شد.

در این مراسم فرماندارویژه لارستان درسخنانی با توجه به گستردگی شهرستان خواستار افزایش نیروی انسانی، تامین خودرو  و دیگر امکانات و تجهیزات برای اداره اوقاف و توجه ویژه به این شهرستان شد.

حسنی همچنین با بیان جایگاه مهم لارستان در وقف و تجلیل از واقفان خیر اندیش، برترویج فرهنگ این سنت حسنه در جامعه تاکید کرد.

وی از خدمات خیرالله محمودی رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه لارستان تشکر و برای محمد قاسم پور رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود.

درپایان حکم انتصاب محمد قاسم پور بعنوان رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه لارستان به وی تقدیم شد.
اضافه می گردد که محمد قاسم پور اهل شیراز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و پیش از این، رئیس اداره اوقاف بیضاء بوده است.

در پایان با اهداء لوح سپاسی از خیرالله محمودی رییس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لارستان قدردانی گردید.

در این جلسه همچنین علی اکبر جعفریان و محمد تقی حقیقت معاون حقوقی و رییس اداره حراست اوقاف و امور خیریه  استان فارس نیز حضور داشتند.

اضافه می گردد که محمودی نیز به سمت رییس اداره اوقاف و امور خیریه گراش منصوب گردید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان