میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 دسامبر 2016 ساعت 7:56 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,525 بازدید

رئیس جدید انتقال خون لارستان معرفی شد

????????????????????????????????????

با حضور فرماندار لارستان و مدیر کل انتقال خون استان

رییس جدید سازمان انتقال خون لارستان معرفی شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان و مدیر کل انتقال سازمان خون استان فارس، رییس جدید پایگاه انتقال خون لارستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری، دکتر محمدحسین کریمی مدیر کل سازمان انتقال خون استان فارس، دکتر رامین اقتداری قائم مقام دانشکده علوم پزشکی لارستان، منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، دکتر هوشنگ جعفرپور معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و دکتر ناصر سلمانی رییس بیمارستان امام رضا (ع)، محمد رضا خرم بخت به عنوان رییس جدید سازمان انتقال خون لارستان معرفی شد.

در این جلسه فرماندار لارستان در سخنانی گفت: این جابجایی‌ها و تغییر یک مدیر اداره به خاطر این است که حرکت و شتاب بیشتری در کارها و برنامه‌های یک اداره صورت بگیرد واین فعالیت‌ها می بایست همراه با ایده و فکر نو و خلاقیت باشد.

وی از رییس جدید انتقال خون لارستان خواست با توجه به گستردگی منطقه، انسجام درون سازمانی خود را تقویت نموده و در جهت تجهیز و توسعه فضای اداری خود، تلاش نماید تا انتقال خون لارستان برای مواقع ضروری و حساس یک آمادگی کامل و صد در صدی داشته باشد.

حسنی انتقال خون را از آن دسته اداراتی خواند که در مواقع مشکلات و حوادث دیده می‌شود و کارهایش ملموس‌تر می‌شود؛ وی اضافه کرد: سلامت افراد به طور مستقیم با خون در ارتباط است و سلامت افراد نیز  به سالم بودن خون بستگی دارد، پس انتقال خون علاوه بر خون‌گیری و جذب اهدا کنندگان خون می‌بایست از سلامت کامل خون هم اطمینان یابد.

رئیس شورای تأمین شهرستان با تأکید بر اهمیت موضوع تأمین خون سالم، خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت مسئولین انتقال خون، ما هم بایستی نسبت به انتقال خون شهرستان احساس مسئولیت کنیم  و هر کمکی که از دستمان برمی‌آید، انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه نباید مجموعه دانشکده علوم پزشکی را از انتقال خون جدا دانست؛ افزود:این دو مجموعه  باید با هم تعامل خوب و سازنده داشته باشند و در کنار هم و در مواقع حساس به بحث سلامت انسانها  توجه و به کسانی که نیاز مبرم به خون دارند،کمک کنند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش از خدمات چندین ساله دکتر عبدالنبی مقدسی رییس سابق انتقال خون لارستان و دکتر عبدالرحمن محتشمی فرد که در دو ماه اخیر سرپرستی این پایگاه را به عهده داشتند؛ تقدیر و تشکر کرد و برای محمدرضا خرم بخت رییس جدید انتقال خون لارستان آرزوی موفقیت کرد.

پیش از این نیز دکتر محمدحسین کریمی مدیر کل سازمان انتقال خون استان فارس، اقتداری قائم مقام دانشکده علوم پزشکی لارستان، جعفرپور معاون غذا ودارو دانشکده، دکتر ناصر سلمانی رییس بیمارستان امام رضا (ع)، اسماعیلی مدیر عامل بناد نیک اندیشان هاشمی، محتشمی فرد سرپرست سابق و محمدرضا خرم بخت رییس جدید سازمان انتقال خون لارستان هم سخنانی بیان کردند.

گفتنی است محمد رضا خرم بخت دارای مدرک فوق لیسانس محیط زیست و mph بهداشت محیط و اهل و ساکن لارستان می‌باشد و پیش از این نیز کارمند دانشکده علوم پزشکی لارستان بوده و به‌صورت مأموریتی به انتقال خون لارستان آمده است.

 

 


1 نظر

  1. جهاندیده گفت:

    0

    0

    باعرض تبریک به ایشان امیدوارم درانجام وظیفه ی محوله موفق باشند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان