میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 می 2019 ساعت 6:06 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 234 بازدید

رئیس جدید هیئت «بسکتبال» لارستان معرفی شد

رئیس جدید هیئت «بسکتبال» لارستان معرفی شد

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: جامعه بسکتبال لارستان نیاز به همدلی و اتحاد دارد و ایجاد تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته باعث می شود تا بسکتبال لارستان به جایگاه واقعی دست پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست با جامعه بسکتبال لارستان که به منظور معرفی رئیس جدید این هیأت برگزار شد، ایجاد همدلی و تعامل را مهم ترین موضوع برای پیشرفت ورزش بسکتبال در این شهرستان دانست و اظهار داشت: اتحاد، انسجام و همدلی سلیقه ها و گرایش های مختلف موجب تعالی و پیشرفت بسکتبال لارستان می شود.

وی به گستردگی رشته بسکتبال در لارستان اشاره کرد و افزود: بسکتبال لارستان برای اهالی ورزش جایگاهی شناخته شده دارد و در سال های گذشته فعالیت چمشگیری داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: رشته‌های توپی از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال به لحاظ وجود جایگاه مناسب در سطح بین المللی و آسیایی باعث شده تا علاقمندان بسیاری به این رشته‌ ها جذب شوند.

طیبی با اشاره به اینکه رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان باید برنامه های اداره ورزش و جوانان را اجرایی کند، اضافه کرد: رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان باید برنامه محور باشد و از تمام ظرفیت های بسکتبال استفاده کند تا این رشته ورزشی به روزهای اوج خود بازگردد.

وی یادآور شد: اداره ورزش و جوانان لارستان از هیأت جدید بسکتبال انتظار دارد تا با ایجاد همدلی و تعامل بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته، جایگاه بسکتبال ارتقا پیدا کند.

در پایان این نشست پس از ارائه پیشنهادها و نظرات توسط حاضرین، علیرضا غلامیان به عنوان رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان انتخاب شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان