میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژانویه 2017 ساعت 11:10 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 620 بازدید

رئیس راه و شهرسازی گراش عملکرد امسال این اداره را تشریح کرد

photo_2017-01-03_11-04-01رئیس راه و شهرسازی گراش عملکرد امسال این اداره را تشریح کرد

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: مهندس محمدباقر تنهایی پور رییس اداره راه و شهرسازی گراش بخشی از فعالیت‌های نه ماه اخیر این اداره را تشریح کرد.

تنهایی پور راه را مهم‌ترین زیرساخت توسعه خواند و با بیان اینکه «مهم‌ترین ویژگی راه ایمنی آن و مشخصه مهم ایمنی نگهداری راه به نحو مطلوب است»، افزود: ایمن‌سازی محورهای کوهستانی همواره در بحث راهداری از اولویت بالایی برخوردار است و در همین راستا اقدامات ایمن‌سازی گردنه بالنگستان با هدف بخشنده بودن و خود معرف بودن محور انجام شده است.

وی همچنین با تأکید بر اینکه معرفی جاده و بخشنده بودن آن نقش بسزایی در کاهش تلفات جاده‌ای دارد؛ نصب انواع علایم ایمنی، تابلوهای هشداردهنده شیب، چراغ چشمک‌زن و ایمن‌سازی نقاط پرتگاهی گردنه بالنگستان و خاکریز نمودن جلو آنها به حجم ۶۵۰۰ متر مکعب را از جمله اقدامات راهداری محوری اداره راه و شهرسازی گراش عنوان کرد.

تنهایی پور در مورد عملکرد این اداره در حوزه احداث و نگهداری راه‌ها خاطرنشان کرد: اجرای عملیات بهسازی راه ورودی بلوار ارد به طول ۱/۵ کیلومتر با حجم ۲۴۰ متر مکعب خاکبرداری و ۱۱۷۰ متر مکعب خاکریزی و استفاده از ۱۲۸۰ تن آسفالت برای این محور، و بهسازی تقاطع سه راهی ارد به طول ۱/۵ کیلومتر از جمله اقدامات اداره راه و شهرسازی شهرستان گراش است.

رییس اداره راه و شهرسازی گراش در ادامه از بهسازی محور فداغ- خلیلی به طول ۲۶ کیلومتر و اجرای روکش آسفالت به طول ۸ کیلومتر در محور ارد به فداغ گفت و افزود: تاکنون تلاش بسیاری در خصوص تکمیل بزرگراه گراش- اوز که ۹ کیلومتر و ۵۰۰ متر آن در حوزه گراش واقع شده، صورت گرفته است.

تنهایی پور در پایان اظهارداشت: از آنجایی که زمین جزء سرمایه‌های ملی و مربوط به آحاد مردم و نیز نسل‌های آینده در جهت توسعه شهری است، اداره راه و شهرسازی گراش اقداماتی در خصوص تملک اراضی ملی در حریم و محدوده شهر انجام داده و نیز ۴۶۵۰ متر تخریب و آزادسازی اراضی ملی با همکاری یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی لارستان تاکنون صورت گرفته است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان