میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 می 2021 ساعت 6:46 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 401 بازدید

رئیس شورایِ وحدتِ اصولگرایان در لارستان معرفی شد

رئیس شورایِ وحدتِ اصولگرایان در لارستان معرفی شد

«هادی جهانگیری» چهره شناخته‌شده و اصولگرای لارستان امروز به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی شورای وحدت اصولگرایان در شهرستان لارستان معرفی شد.
«محمدجواد سلمانپور» رئیس این تشکیلات انتخاباتی در استان فارس طی حکمی که برای جهانگیری امضا کرده از وی خواسته است با دیگر ستادهای همسو، همکاری و هم‌افزایی داشته باشد و از تخریب دیگر نامزدها پرهیز نماید.
استفاده از جوانان و نخبگان، مشورت با امام جمعه و روحانیون مبارز و انقلابی شهر نیز از دیگر درخواست‌های مطرح شده در این حکم است.
گفتنی است «شورای وحدت» یکی از تشکیلات انتخاباتی اصولگرایان کشور است که با هدف ایجاد همگرایی این طیف سیاسی تشکیل شده است. تشکیلاتی که حداقل در انتخاباتِ پیش‌روی ریاست‌جمهوری و با نامزدهای تایید صلاحیت‌شده حاضر، به نظر نمی‌رسد دردسر بزرگی برای پیروزی نامزد دلخواهِ خود داشته باشد.
در آن‌سوی طیف‌بندی‌ سیاسی کشور نیز باید گفت علیرغم «نامزد‌تراشی» برخی جریانات و خبرگزاری‌های اصولگرایان برای اصلاح‌طلبان! «جبهه اصلاحات ایران» که تنها تشکل رسمی و فراگیر اصلاح‌طلبان کشور محسوب می‌شود طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرده هیچ‌یک از نامزدهای حاضر در کارزار انتخابات ریاست جمهوری نماینده این جبهه سیاسی نیست و اصلاح طلبان در این دوره از انتخابات هیچ نامزد و نماینده‌ای ندارند.


4 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  تبریک به آقای جهانگیری

 2. از بستک بنی عباسی گفت:

  1

  0

  در این دوره انتخابات رقابتی نیست. وجیهه اصولگرایان یکه تازی میدان هستند بقول خودمانی ها. سوار دربیخه نیست. بغیر. از کاملا اسمش هرچه. می خواهید بگذارید انتخابات. انتصابات و……

 3. لاری وستاد انتخاباتی گفت:

  0

  1

  با انتخاب مهدی شریف زاده به عنوان ریس ستاد. انتخاباتی. رییسی در لارستان کار همه ستادها تمام است

 4. ناشناس گفت:

  2

  0

  با انتخاب شریف زاده ریزش رای رئیسی در لار با شدت هر چه تمام تر اتفاق خواهد افتاد.حیف از رئیسی کا این افراد رو اطراف خودش جمع میکنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان