میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 844 بازدید

رئیس پارس گاز لارستان، قائم مقام این شرکت در فارس شد

رئیس پارس گاز لارستان، قائم مقام این شرکت در فارس شد

مهندس نیما نبئی رئیس سابق شرکت پارس گاز منطقه لارستان پس از ۱۵ سال فعالیت در لارستان از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۶ به سمت قائم مقام منطقه شیراز منصوب شده است.

این دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک غیر از فعالیت در شرکت پارس گاز از جمله فعالان سیاسی، اجتماعی و رسانه ای لارستان نیز محسوب می شود.

سوابق بیشتر:

نیما نبئی طی این مدت به فعالیت های حرفه ای، مدنی و سیاسی متعددی مشغول بود و البته افتخارات بسیاری کسب نمود. وی به مدت ۶ سال به عنوان نماینده مدیران صنایع و سپس به مدت دو سال با همین عنوان، عضو هیات های تشخیص و حل اختلاف اداره کار و امور اجتماعی لارستان بود و هم زمان، به عنوان نماینده اتاق بازرگانی فارس، با عضویت در هیات حل اختلاف سازمان تامین اجتماعی لارستان، ایفای نقش نمود.

این مدیر نمونه استان فارس در سال ۱۳۸۶ به جشنوار ملی مدیران جوان کشور در سال ۱۳۸۷ راه یافت و ضمن دریافت لوح سپاس و تندیس ویژه جشنواره از دکتر حسن روحانی و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و نیز نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران (آقای ویکسی گانگ) عنوان مدیر جوان نمونه کشور را در میان ۷۲ شرکت کننده و در همان سال، کسب کرد.

او همچنین، عضویت در انجمن مدیران صنایع ایران، عضویت در شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب لارستان، خنج و گراش و نیز، عضو ارشد هیات موسس حزب ندای ایرانیان در لارستان و همچنین، قائم مقامی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در اردیبهشت ۱۳۹۶ و معاون حقوقی مناطق پنجگانه استان فارس را در کار نامه خود دارد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. صمدطاهری فرد گفت:

  1

  0

  تبریک میگم داداش گلم.
  امیدوارم همواره موفق وسربلندباشی

 3. محمد گفت:

  0

  0

  مطمئنم لیاقت و ظرفیت های به مراتب بیشتری در تو هست . پیروز باشی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان