میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 377 بازدید

«راز ماندگاری»، خاطرات و عکس‌های ماندگار کشتی لارستان را ثبت می‌کند

به‌زودی و در قالب یک کتاب

«راز ماندگاری»، خاطرات و عکس‌های ماندگار کشتی لارستان را ثبت می‌کند

رییس هیأت کشتی شهرستان لارستان گفت: تصاویر خاطرات ورزش کشتی این شهرستان با همکاری پیشکسوتان و دست اندرکاران کشتی لارستان تدوین و منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، علی اکبر عسکرپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در شیراز با بیان این مطلب اظهار داشت: این کتاب که شامل تصاویر خاطرات قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشتی شهرستان لارستان در مسابقات استانی، کشوری و بین المللی و همچنین اردوهای مختلف تیم ملی است برای اولین بار با عنوان «راز ماندگاری» رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کتاب به عنوان یک کار ارزشمند و ماندگار محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: واحد روابط عمومی و امور فرهنگی هیأت کشتی لارستان از تمامی پیشکسوتان و قهرمانان این رشته در شهرستان تقاضا دارد به منظور سهولت در گردآوری این کتاب، تصاویر خود را به دفتر هیأت کشتی این شهرستان تحویل داده و یا به نشانی Wrestling.larestan30@Gmail.com ارسال کنند.

عسکرپور با تأکید بر اینکه هیأت کشتی لارستان قهرمانان زیادی را در عرصه کشوری و بین المللی به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است، افزود: هدف از تدوین کتاب خاطرات ورزش کشتی لارستان ارج نهادن به تلاش های چندین ساله قهرمانان و پیشکسوتان، رشد و توسعه این رشته ورزشی و همچنین معرفی ظرفیت کشتی این شهرستان به کشور است.

رییس هیأت کشتی لارستان با اشاره به اینکه کتاب خاطرت ورزش کشتی شهرستان لارستان توسط واحد روابط عمومی و امور فرهنگی هیأت کشتی این شهرستان طراحی خواهد شد، بیان داشت: این کتاب به زودی با عنوان »راز ماندگاری» در مراسمی با حضور مسئولان هیأت کشتی استان فارس و دیگر مسئولان سیاسی و ورزشی لارستان رونمایی می شود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    0

    کاریست بجا انشاءالله موفق باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان