میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۴ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 695 بازدید

راهپیمایی دانش آموزان لارستان در روز مبارزه با استکبار جهانی

راهپیمایی دانش آموزان لارستان در روز مبارزه با استکبار جهانی

با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، مسئولین،دانش آموزان و دانشجویان مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی، مسئولین، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان و خیل عظیم دانش آموزان در لارستان برگزار گردید.

در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید نصیری شهر لار برگزار شد ؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون امروز روز سیزده آبان است- روز تصرف دژ شیطان است و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل و مرگ برصهیونیسم خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.

در تجمع با شکوه این روز، همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.

در پایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله ۱۳ آبان ماه در ۸ بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.

اجرای گروه سرود طه و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه  بود.

گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های اوز،جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و روستاهای بخش مرکزی برگزار گردید.


3 نظر

 1. لاري گفت:

  0

  0

  متاسفانه نه سيستم خوب بود نه برنامه ريزي …خواهش ميكنم كه در چنين مراسماتي برنامه ريزي بهتري بشه ….اخه بعضي ها دنبال بهانه هستند…

 2. لاری گفت:

  0

  0

  حالا مگه چی بود؟؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان