میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 245 بازدید

راهپیمایی روز ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد

راهپیمایی روز ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد

با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، مسئولین، دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، علی پیروز بخشدار مرکزی، اعضای شورای تامین، مسئولین، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم در لارستان برگزار گردید.

در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید مدرس شهر لار برگزار شد؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون (سیزدهم آبان ماه، صلابت ملت است-روز شکست کفرو، عزت این امت است و امروز روز سیزده آبان است- روز تصرف دژ شیطان است و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل) خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.

در تجمع با شکوه این روز، همچنین حجت الاسلام موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.

درپایان این مراسم قطعنامه تظاهرات سراسری یوم اله ۱۳ آبان ماه در ۸ بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.

اجرای گروه سرود طه و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.

گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های اوز، جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و روستاهای بخش مرکزی لارستان با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.


1 نظر

  1. لاری گفت:

    0

    0

    کسی نفهمه فکر میکنه تو مناطق جنگی عکس گرفتند. آخه پشت سرشون چرا اینقدر درب و داغون هست؟!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان