میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 262 بازدید

راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم لارستان در یک روز بارانی+ گزارش تصویری

راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم لارستان در یک روز بارانی+ گزارش تصویری

هزاران نفراز مردم انقلابی لارستان بزرگ در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲بهمن ماه در زیر بارش رحمت الهی حماسه آفریدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، قشرهای مختلف مردم ولایی و همیشه در صحنه لارستان بزرگ، همزمان با سراسر کشور اعم از مسوولین، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، کارمندان، کارگران، روحانیون و طلاب شیعه و سنی، ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، پزشکان، مهندسین، دانش آموزان، دانشجویان، بسیجیان،کسبه و بازاریان، هنرمندان، احزاب، گروه ها، هیئت های مذهبی و در کل زن و مرد،پیر و جوان با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در زیر بارش رحمت الهی حماسه دیگری را خلق کردند و تجلی اقتدار ملی وعزت ایرانی اسلامی و شکوه و عظمت سرزمین خود را به نمایش گذاشتند.

مردم لارستان بزرگ همراه با مردم دیگر نقاط کشور بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، انقلابی گری تمام عیار خود را به  رخ  کشیدند. مردم لارستان در حالی که نزول رحمت الهی به شدت در حال باریدن بود، از ساعت ۹/۳۰ صبح با اجتماع در چهار راه پیروزی و در ادامه در مسیرهای تعیین شده راهپیمایی کردند. مردم در  این روز صحنه های از میهن دوستی و دشمن ستیزی را به نمایش گذاشتند و ندای آزادی و همبستگی سر دادند.

در این روز به یاد ماندنی مردم لارستان بزرگ ضمن تجدید بیعت با آرمانهای ارزشمند امام بزرگوار و شهیدان والا مقام و اعلام پشتیبانی خود از ولایت فقیه، چهلمین سال زندگی با عزت و افتخار خود در زیر لوای پرچم اسلام را جشن گرفتند.

جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن آیت اللهی، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، اعضای شورای تامین شهرستان و دیگر علما و روحانیون اهل تشیع وتسنن این منطقه  نیز در این راهپیمایی باشکوه حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی مسیر چهارراه پیروزی به سمت چهار راه هنگ، خیابان ساحلی، میدان مدرس و حسینیه اعظم شهر لار را پیمودند و با حضور پر شور خود، عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دادند و در روبروی حسینیه اعظم تجمع کردند و گروه سرود مصباح الهدی به اجرای سرود پرداخت که حال و هوای خاصی به این مراسم بخشیده شد.

در ادامه دکتر جمشید جعفرپورنماینده مردم لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداخت.

در پایان قطعنامه ای در هشت  بند که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارسال شده بود قرائت گردید که با تکبیرهای محکم و کوبنده مردم مفاد آن مورد تائید قرار گرفت.

گفتنی است راهپیمایی ۲۲ بهمن در بخش ها و روستاهای لارستان نیز همدلی و همراهی مردم را با آرمانهای انقلاب شکوهمند و غرور آفرین متجلی و این پیام را بار دیگر به همه ثابت کرد که این مردم  تا آخرین نفس پای انقلاب خود ایستاده اند .

اضافه می گردد که در بخشهای اوز، جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و شهرها و روستاهای بخش مرکزی لارستان نیز با حضور گسترده مردم راهپیمایی های باشکوه و مشابهی برگزار شد.


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  ما همچنان که امام فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، در میان صداهای متعدد در کشور فقط مطیع صدای رهبر هستیم. این جوری در این دنیا و اون دنیا حجت داریم و خیالمون راحته

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  هرچند مشکلات اقتصادی هست که در همه دنیا هم این مشکلات هست؛ فرانسه و ایتالیا و…؛ اما ما انقلابی می مانیم، نه غربزده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان