میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۰ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 535 بازدید

راه روستایی احمد محمودی در بخش جویم با مشارکت خیرین ایمن سازی شد

راه روستایی احمد محمودی در بخش جویم با مشارکت خیرین ایمن سازی شد/ تقدیر دهیاران و شورای اسلامی روستا از رییس اداره راه جویم

با حضور معتمدین، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای احمدمحمودی از عبدالله قهرمانی رییس اداره راه و شهرسازی جویم تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، در جلسه ای که با حضور خیرین و مهندس باقری فرد مدیر کل و قهرمانی رییس اداره راه و شهرسازی جویم در محل این اداره برگزار شد، مقرر گردید جاده روستای احمد محمودی در این بخش به طول ۱۳ کیلومتر ایمن سازی و عملیات شانه سازی آن آغاز شود که خوشبختانه در حال حاضر شانه سازی آن به اتمام رسیده است. در این نشست اعلام شد: در صورت مشارکت خیرین، اداره کل راه و شهرسازی عملیات تعریض ابنیه فنی و آسفالت آن را در آینده نزدیک شروع خواهد کرد.

در پایان معتمدین، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستای احمد محمودی با اهدای لوح سپاسی، از تلاش ها و زحمات رییس و کارکنان اداره راه جویم در ایمن سازی محور این روستا تقدیر و تشکر کردند.

لازم به ذکر است روستای احمد محمودی در فاصله ۷۰ کیلومتری مرکز بخش جویم لارستان واقع شده است و مردم این روستا پیش از این از جاده مناسب محروم بودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان