میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 165 بازدید

دستگاه‌های اجرایی در جهت «سالم‌سازیِ» اداره خود سهل‌انگاری نکنند/ باید گزارش فعالیت‌های ۴۰ ساله نظام مبتنی بر واقعیت باشد

فرماندار لارستان در نشست شورای اداری:

راه فائق آمدن بر مشکلات کشور، «اتحاد» همه نیروهاست/ دستگاه‌های اجرایی در جهت «سالم‌سازیِ» اداره خود سهل‌انگاری نکنند/ باید گزارش فعالیت‌های ۴۰ ساله نظام مبتنی بر واقعیت باشد

فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: تنها راه مقابله با دشمنان و فائق آمدن بر مشکلات، اتحاد و وحدت همه نیروهای کشور است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی و بازرسی در راستای جلوگیری از تخلفات اداری و مفاسد اقتصادی اقدامات بسیار جدی را در دستور کار داشته و خواهند داشت؛ افزود: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جهت سالم سازی اداره خود تلاش نموده و در این مورد سهل‌انگاری نکنند؛ بر روی خود و کارمندان اداری نظارت کامل داشته باشند، وضعیت مالی اداره را کنترل کنند و به حفظ بیت المال اهمیت دهند.

فرماندار ویژه لارستان به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امسال یقیناً برای همه ما بزرگداشت دهه فجراز اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که در این ۴۰ سال، نظام اسلامی ما به پختگی رسیده است و نهال گرانقدر و با ارزشی که در سال‌های اولیه انقلاب کاشته شد، ریشه دوانده و تنومند شده است. حسنی اضافه کرد: بایستی تا آنجا که در توان و اختیار داریم، خدمات انقلاب و نظام و فعالیت‌هایی که در طول این ۴۰ سال در حوزه های مختلف انجام شده، با تقسیم کار درست و با تشکیل کمیته های تخصصی در ابعاد مختلف برای مردم تشریح و تبیین نماییم.

وی با تأکید بر اینکه فعالیت‌ها، خدمات و هر آنچه را که برای مردم می گوییم بایستی مبتنی بر واقعیت باشد، خاطرنشان کرد: مردم با توجه به شبکه‌های متعدد خبری که در اختیار دارند، همه اقدامات ما را می‌دانند. بنابراین گسترش دامنه فعالیت‌های خودمان در ارائه ثمره انقلاب به مردم باشد و از واقعیت ها نیز غافل نشویم.

حسنی خواستار همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست امام جمعه لارستان شد، و افزود: ما می‌خواهیم نقاط قوت نظام و انقلاب را به جهانیان اعلام کنیم، چون استکبار جهانی در پی آن است تا نظام اسلامی ما را ناکارآمد جلوه دهد و باید در این راستا عملکردها، اقدامات و پیشرفت های انجام شده را برای مردم بیان کنیم.

فرماندار لارستان همچنین بر ضرورت ارتباط مستمر و تنگاتنگ ادارات و نهادها با ادارات کل خود به منظور تأمین اعتبار برای شهرستان و نیز اجرای پروژه‌های عمرانی تأکید کرد.

وی به در پیش بودن یوم‌الله ۱۲ و ۲۲ بهمن ماه اشاره کرد و گفت: مردم ما در تمامی عرصه ها مشارکت جدی دارند و برای این موضوع نیز اهمیت ویژه تری قائل اند، لذا نبایستی بگذاریم عده ای این روزهای ملی و مذهبی را محدود به مسائل سیاسی، جناحی و قومی کنند، چرا که ۲۲ بهمن مربوط به کل کشور، همه مستضعفان و مسلمین جهان و ۸۰ میلیون ایرانی است و تا قرن ها ادامه خواهد داشت.

حسنی ادامه داد: اگر ما مسئولین رضایت‌مندی ایجاد نکنیم و در کنار وضعیت بد اقتصادی نارضایتی مردم را دامن بزنیم، ممکن است دشمنان از این موضوع سوء استفاده کنند و بخواهند دست به اقداماتی بزنند که البته تاکنون نتوانسته اند؛ چرا که ملت شجاع ما با همه این تحریم‌ها و گرانی‌ها همچنان استوار، محکم و گسترده تر از قبل در میدان حضور دارند و مطمئنم در روز ۲۲ بهمن ماه امسال حضورشان چشمگیرتر و پرشورتر از سال‌های قبل خواهد بود.

فرماندار لارستان تصریح کرد: اگرمی خواهیم بر مشکلات فائق آییم و در مقابل تهاجمات همه جانبه دشمن بایستیم، هیچ راهی جز وحدت نیروهای انقلاب نداریم. وی ضمن درخواست از ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای حمایت از سیاست های کلی نظام و برنامه‌های دولت، خاطرنشان کرد: مدیران بنا را بر این بگذارند که همه افراد جامعه را به یک دید ببینند و در سخنرانی‌ها و در ارائه خدمات، خدای‌نکرده حرفی یا صحبتی از اختلاف و تفرقه به میان نیاورند، چرا که ما به همبستگی امت اسلامی نیاز داریم. رییس شورای تأمین لارستان وحدت و توافق نظر دستگاه های اجرایی، فرمانداری، امام جمعه، اعضای شورای تأمین، نماینده مردم شهرستان و جریان های سیاسی فعال را مورد تأکید قرار داد و گفت: این وحدت و انسجام ان‌شاءالله در دهه فجر هم به‌طور عملی ادامه خواهد داشت.

حسنی یکی از وظایف فرمانداری را فراهم کردن بستر برای جریان‌های سیاسی و مذهبی و برای فعالیت و در راستای تبیین فضای موجود دانست و افزود: جریان های سیاسی هر وقت تقاضا داشته باشند در چارچوب قانون می توانند فعال شوند و جهت‌گیری‌های سیاسی و برنامه های خود را ارائه و دولت را هم نقد نمایند، اما اینکه روزهای ملی که مربوط به کلیت نظام و انقلاب و مردم است، مصادره گروهی خاص شود، پسندیده نیست.

وی تصریح کرد: ادارات شهرستان بدون در نظر گرفتن مسائل جناحی و سیاسی اقدامات و فعالیت‌های چهل ساله انقلاب را بیان و آن را با زمان قبل از انقلاب مقایسه کنند، چرا که در این چهل سال اقدامات شایسته و گسترده‌تری نسبت به زمان قبل از انقلاب انجام شده است.

نماینده عالی دولت در لارستان گفت: تنها جایگاه منحصر به فردی که توانسته است این نظام و انقلاب را به تثبیت و بالندگی و شایستگی برساند، جایگاه ولایت فقیه در کنار اتحاد و همبستگی مردم بوده است. وی اضافه کرد: تا وقتی این موضوعات باشد، انقلاب پویا و سربلندی کشور را در پی خواهد داشت.

حسنی از دستگاه‌های خدمات‌رسانی همچون آب، برق، گاز، راه، بهداشت و درمان، کمیته امداد، بهزیستی، شرکت نفت، مخابرات و بنیاد مسکن خواست که در راستای افزایش رضایت‌مندی و توجه به خواسته های مردم حرکت کنند. او همچنین از همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا هر چه سریعتر نسبت به ارسال پروژه های افتتاحی و برنامه‌های فرهنگی خود اقدام کنند.

پیش از این نیز حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان و رییس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطالبی پیرامون چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و توطئه های دشمنان بیان کرد.

سخنرانی احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، حسن شفیعی رئیس اداره ثبت احوال لارستان، دکتر هوشنگ جعفرپور معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی لارستان و محمدرضا زائر مدیر عامل شرکت سهام عدالت شهرستان و اهدای لوح سپاس به شرکت های تولیدی برتر شهرستان از نظر فنی و بهداشتی از دیگر برنامه های نشست شورای اداری شهرستان بود.


2 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    آقای فرماندار دقت کردید که در این چند سال فقط حرف زدید؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان