میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 جولای 2014 ساعت 2:00 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 870 بازدید

راه هاي لارستان ايمن سازي و تسطيح شدند

راه هاي لارستان ايمن سازي و تسطيح شدند

رئيس راه و شهرسازی لارستان از عملیات راهداری، تسطیح و بوته کنی در محورهای حوزه شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، جان محمد عباسی رئیس اداره راه و شهرسازی لارستان عنوان داشت: این کار از عمده فعالیت های هر ساله این اداره می باشد و علاوه بر اینکه نمای زیبایی به حاشیه راهها می بخشد تأثیر فراوانی نیز در ارتقاي ایمنی جاده ها و حاشیه آنها دارد.

مهندس جان محمد عباسی میزان تسطیح حریم جاده‌های این شهرستان در این مدت را بیش از ۵۰۰ هزار متر مربع اعلام کرد و گفت: این مقدار عملیات در محور لار-جهرم حد فاصل کورده تا دهکویه به طول ۱۰ کیلومتر، حد فاصل دهکویه تا بریز به طول ۱۵ کیلومتر، محور درز و سایبان و محور لار- بندر عباس انجام گرفته است.

رئیس اداره راه و شهر سازی لارستان از ۶۵۰ متر مربع لکه گیری راههای آسفالته خبر داد و افزود: این ۶۵۰ متر مربع شامل سطوح آسفالته محورهای لار- بستک، لار- بندر عباس و لار- جهرم می باشد.

 وی همچنین اظهار داشت: طی يك ماه اخیر ۱۵ هزار متر مکعب رفع آب بردگی های مسیر در محور های مختلف، تولید نیوجرسی، تنقیه و لایروبی پل های حوزه استحفاظی، بازسازی و ایجاد قنو و همچنین نصب علائم و تابلوهای ایمنی، انتظامی و اطلاعاتی و نصب چشم گربه‌ای در سطح محورها انجام گرفته است. وی همچنین  از مردم این منطقه خواست تا انتقادات و پيشنهادات خود را از طريق پيام كوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومي اداره كل در ميان بگذارند.

DSC017851.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان