میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 آگوست 2014 ساعت 11:41 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 760 بازدید

راه های جنوب فارس رونق می گیرند

معاون وزير راه و شهرسازي در لارستان:

راه های جنوب فارس رونق می گیرند

میر شفیع؛ معاون راه روستایی وزارت راه و شهر سازی در سفر به لارستان از راههای روستایی این حوزه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي لارستان، میر شفیع معاونت راه روستایی وزارت راه وشهرسازی به همراه جعفرپور نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج وگراش در مجلس شورای اسلامی و نصر مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از پروژه های فعال راه روستایی حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بازدید نمودند.

میر شفیع طی بازدید از این پروژه ها عنوان داشت: خوشبختانه در منطقه لارستان همکاری ومشارکت مردم درجهت احداث راه خوب بوده ودر اکثر شهرها و روستاهای منطقه خیرین نقش پررنگی در احداث راه داشته اند در حال حاضر چندین پروژه فعال خیر ساز در سطح منطقه وجود دارد که با همکاری اداره کل راه و شهرسازی لارستان در حال احداث است.

IMG_4246

وي افزود: طی بازدیدی که از پروژه های شهر لار، خنج، اوز، گراش، لامرد، بیرم و جویم داشتیم خوشبختانه در اکثر شهرهای حوزه استحفاظی این اداره کل پروژه های خوبی مانند راه روستایی زاهدمحمود که پس از ۳۰ سال در مراحل نهایی است و این در حالی است که در زاهدمحمود طی ۳۰ سال اخیر فقط ۵ کیلومتر راهسازی انجام شده بود ولی در یک سال اخیر ۱۷ کیلومتر راه ساخته شده است.

معاون راه روستایی وزارت راه وشهرسازی در ادامه از پروژه محور چک چک گراش وگردنه اوز، کوره وکوره به بیغرد بازدید نمود و در ادامه از ورودی کوره- هود- بیدشهر دیدن کرد و ابراز امیدواری نمود که با همکاری اداره کل راه و شهرسازی لارستان هر چه زودتر ورودی این روستاها نیز آسفالت شود.

میر شفیع در ادامه ضمن بازدید از محور خنج افزود: در این محور دو پروژه روستایی کورده – بیغرد و گزیوز در حال آسفالت بوده و با بهره برداری از این دو پروژه تمام راههای روستایی این شهرستان آسفالت است و حدود ۱۵ کیلومتر در محور باغان عملیات راهداری شروع شده است که آینده خوبی در انتظار این شهرستان است. او در ادامه از دو پروژه ارد- مز وخنج – دیشکن بازدید نمود و از نزدیک در جریان احداث این دو پروژه قرارگرفت.

وی در ادامه جهت بازدید از پروژه درحال اجرای بیرم و لامرد نیز افزود: خوشبختانه در حال حاضر پروژه راهداری محوری در منطقه بیرم به اشکنان به طول  ۱۷ کیلومتر از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و امیدواریم بتوانیم پس از پایان عملیات راهداری این مسیر را روکش آسفالت کنیم. پروژه زین الدین کمشک نیز یکی از پروژه های خوب شهرستان لامرد است که با بهره برداری از آن دسترسی مرد منطقه به بندرلنگه میسر خواهد شد.

در ادامه مديركل راه و شهرسازي لارستان عنوان داشت: حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهر سازی لارستان  بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر راه روستایی  دارد و این اداره کل تمام تلاش خودرا خواهدکرد تا تمام راههای روستایی در دست اقدام را به اتمام برساند و با یاری خداوند برای سال۹۳ حدود ۱۱۰کیلومتر راه روستایی جدید را به بهره برداری خواهیم رساند.

نصر افزود: در سال گذشته با همکاری پرسنل و تلاش راهداران زحمتکش این اداره کل کاهش چشمگیری در تلفات جاده ای داشته ایم و در کشور مقام نخست کاهش تلات جاده ای را به خود اختصاص داده ایم.

مدیرکل راه وشهرسازی لارستان در پایان ابراز امیدواری نمود که درسال ۹۳ شاهد رونق خوبی درحوزه راه روستایی در جنوب استان باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان